Jump to content

antek

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

antek last won the day on December 4 2020

antek had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About antek

 • Rank
  Głębokie rezerwy

Informacje ligowe

 • Drużyna fantasy (poza keeper)
  Bulls
 • Numer gg
  0
 • Uzasadnienie rejestracji
  Liga na yahoo
 • Skąd wiesz o sznurówce?
  Z enba
 • Miasto
  Lublin

Recent Profile Visitors

53 profile views
 1. antek

  Sezon 2020/2021

  W wymianie z Tizzem do mnie leci jeszcze jego tegoroczny pick.
 2. antek

  Sezon 2020/2021

  @bulek jak możesz odblokować możliwość pobierania Fasow, ban mija 8 marca, więc nawet jakby Ci się to dziś udało zrobić to obiecuję, że przed północą nikogo nie wezmę ? Pozdrawiam
 3. antek

  Sezon 2020/2021

  Nie mam Konchara niestety ? Śmiało pisz na pm, może coś tam mogę za niego dać.
 4. antek

  Sezon 2020/2021

  Konchar szczególnie interesujący ? U mnie do oddania Iblocka i Batumi, czyli te dwa oszusty co mówią po francusku i enbiej gracze z Ameryki są źli na nich!!! Oczywiście zbieram picki, zlamasow, młodzież. W sumie po za Katem wszyscy do oddania, po za duetem z Clippers zdecydowanie najciekawsze kaski to: FVV waży 53, robi 56 Keldon waży 15, robi 45 Jak widzicie jak chcecie powalczyć o mistrza są u mnie mistrzowskie assety. Btw, piękny na razie draft u mnie. Z jedynką Edwards z czwórka Hayes ?
 5. antek

  Sezon 2020/2021

  Panowie Ban jest tylko na ruchy FAsow, tradeowac możecie, a nawet niektórzy powinni bo mają puste miejsca pod koniec rosteru, a sezon krótszy i mniej czasu na odrabianie slotów. Jak coś jestem otwarty na trade'y, w zasadzie po za Katem, i dwoma rookasami z top5 draftu u mnie dostępni wszyscy,inna sprawa, że i trzech we graczy tez wymienię jak oferta mnie zwali z nóg. Btw pytanie do tych co nie mają bana na Fa, czy wy też nie możecie ani pobierać, ani zrzucać graczy?
 6. antek

  Sezon 2020/2021

  @bulek , Panowie Czy macie podobny problem jak ja dziś z rana z pobieraniem zawodnikow? Wyskakuje mi taki komunikat: "Error A player has already player and is no longer editable for today (#400)" Mieliście/macie takie problem?
 7. antek

  Sezon 2020/2021

  Widzę podziało się , 1/4 ligi z bankami, podobnie jak cvbe polecam się jako partner tradeowy, mogę pomóc tym którym brakuje zawodników w składzie, bo sezon krótszy, więc ciężko będzie sloty później odrabiać. Mogę też komuś podebrać kogoś z fa, jak dostanę jakiekolwiek ciekawy zwrot . Zapraszam na PM. Bulek, dzięki za aktualizacje składów, btw brak picku przy nazwie drużyn oznacza, że nie został nigdzie wymieniony i wpisujesz tylko wtedy kiedy pójdą w tradzie, dobrze rozumuje?
 8. antek

  Sezon 2020/2021

  No i po Waiverach, miałem sporo wolnego miejsca, więc biorąc pod uwagę, że mało kto miał miejsce nie bidowalem po zawodników z wysokim salary, bo wiedziałem, że na pewno ktoś zostanie i zgarne go z Fasow i tak o to do drużyny dołączył DeMarcus Cousins i Norman Powell, więc imo całkiem fajne wzmocnienia absolutnie za darmo. Z waivera ściągnąłem Keldona Johnsona, podobno spory talent, tylko surowy, ja czas mam więc liczę na jego rozwój. Bułek fajnie jakbyś zaktualizował składy, bo na tą chwilę to aż kuje w oczy te salary po 500 i więcej fp.
 9. antek

  Sezon 2020/2021

  Ja nie jestem rewolucjonistą, po prostu chciałem zapytać jak to wygląda, szczerze nawet wolę system numerkowy.
 10. antek

  Sezon 2020/2021

  Czekamy z niecierpliwością ? Nie wiem czy mówiłem, ale jak tak to się powtórzę, że jak chcesz większą elastyczność osiągnąć w salary pisz do mnie, za picki, młodzież możesz uzyskać za równo dobrego gracza, jak i miejsce w SC na szaleństwo Waiverowe. Btw pieniędzmi z waivera możemy handlować ?
 11. antek

  Sezon 2020/2021

  Ok, rozumiem że każdy startuje ze 100$ na początku Waiversow? Jeśli tak to bardzo ważna jest kolejność Waiverow i tu kwestia jak z nowymi czterema GMami?
 12. antek

  Sezon 2020/2021

  Patrząc na to ile do zrzucenia na Kapitan Planeta za pewne wybierze jutro koło południa swój pick (deadline) i od wtedy mamy jeszcze 48 godzin na zejście z salary. Potem waivery i wyrobimy się praktycznie na styk przed początkiem RS, a miałem już obawy że nie damy rady ? Dalej mam bardzo duzo wolnego miejsca na przyjęcie nadwyżki fp, jak się nie uda to sporo dobrego może być na waiverach. Btw @bulek jest z kasą waiverowa, przechodzi z sezonu na sezon? Jeśli tak to to co z nami nowymi GMami?
 13. antek

  Sezon 2020/2021

  @bulek pół ligi Ci się skasowało w temacie ze składami. Btw mam tonę wolnego miejsca w salary, ale nie wezmę gruzu, inna sprawa, że sporo osób ma dużo balastu to zrzucenia, a niewiele osób ma wolne cap space, więc jak coś to tylko dobre propsy ?
 14. antek

  Draft Rookie 2020/21

  @Vic przed wyborem sprawdź proszę skrzynkę odbiorczą (do usunięcia post)
 15. antek

  Sezon 2020/2021

  Bulek nie to że nalegam ?
×