Jump to content

Mentor

Members
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mentor last won the day on November 7 2018

Mentor had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Mentor

 • Rank
  Rotacja

Informacje ligowe

 • Drużyna fantasy (poza keeper)
  Dziki Wschód
 • Drużyna keeper
  N/D
 • Drużyna keeper basketpun
  N/D
 • Numer gg
  0
 • Uzasadnienie rejestracji
  Kopytko albo pograłbym z Wami w Fantasy NBA
 • Skąd wiesz o sznurówce?
  E-NBA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mentor

  ROTO I Liga - 18/19

  Nie wiem czy tak to będzie rozwiązane, ale być może obaj sobie powalczycie jeszcze w przyszłym sezonie. Ja rezygnuję z zabawy, muszę jakoś ciąć te ligi bo z rok na rok coraz mniej funu, coraz mniej czasu. W tym roku już kilka lig rozgrywałem na autopilocie, Start Active na cały tydzień i tyle. To była przyjemność, dobra szkoła i nauka, ale wystarczy, z niejednym z Was pewnie jeszcze się spotkam na jakimś froncie bo z Fantasy zupełnie nie rezygnuję. Pozdro
 2. Mentor

  ROTO I Liga - 18/19

  Dzwoniłem do niego zapytać co słychać i stwierdził, że w zasadzie to nic się w jego życiu nie zmieniło. Zatem chyba będzie OK.
 3. Mentor

  ROTO I Liga - 18/19

  Larry Nance Junior Młodszy przebywa obecnie na trading blocku i jest mu smutno.
 4. Mentor

  [2018/2019] ROTO Wężyk - wątek organizacyjny

  Gram.
 5. Ja również dziękuję za grę i składam broń. Formuła H2H nie daje mi takiej satysfakcji jakiej bym sobie życzył, zwalniam miejsce dla jakiegoś bardziej zdeterminowanego gracza. Powodzenia na frontach i do zobaczenia w formule ROTO bo na pewno cześć z Was jeszcze spotkam na szlaku.
 6. Mentor

  ROTO I Liga - 17/18

  Ja dam radę na 21:00.
 7. Mentor

  ROTO I Liga - 17/18

  Nie, jeżeli nie będzie innej opcji to postaram się stawić 1 października, ale nie wcześniej niż o 21:00.
 8. WOW Co tu się wydarzyło? Czy tylko ja nie dostałem żadnej oferty z udziałem CP3? :> Brawa dla Oskara za czujność, ale co zrobił menago Meneli i dlaczego to jest Archiwum X.
 9. Mentor

  ROTO II Liga - 16/17

  Słabiutki draft w moim wykonaniu, nie wiem czy nie najgorszy w karierze (nie licząc debiutanckiego). Zupełnie nie czuję tego zespołu. Nie siadłem do żadnych przygotowań i w sytuacji gdy w ostatniej chwili spadali upatrzeni przeze mnie gracze (pozdrawiam serdecznie mikrofalowke) miałem niekiedy problemy z wyborem. Na tygodniu będzie ciężko, ale w weekend trzeba będzie usiąść nad tą zbieraniną i obrać jakiś kierunek żeby się chociaż utrzymać w lidze.
 10. Mentor

  ROTO II Liga - 16/17

  Przypuszczam, że kwadrans nie powinien robić nikomu większej różnicy.
 11. Mentor

  ROTO II Liga - 16/17

  Mam nadzieję, że ten 9.10 ostatecznie wypali bo 25.10 to dla mnie znacznie gorszy termin. W ostateczności do przełknięcia, ale musiałbym pozmieniać plany i zrezygnować z innych aktywności
 12. Mentor

  ROTO II Liga - 16/17

  Niestety u mnie 19 października odpada kategorycznie, bez względu na godzinę. Zawsze podchodzę elastycznie do terminów i starałem się w ankiecie zaznaczyć wszystkie możliwe daty (żółte ogarnę pomimo mniejszych/większych trudności), ale te na czerwono są nie do zrobienia z mojej strony, nawet zakładając draftowanie z telefonu.
×