Jump to content

pitrekk

Members
  • Content Count

    765
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

pitrekk last won the day on August 31 2018

pitrekk had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About pitrekk

  • Rank
    Pierwsza piątka

Informacje ligowe

  • Drużyna fantasy (poza keeper)
    murzynskie czarnuchy
  • Uzasadnienie rejestracji
    I LOVE THIS GAME!!!
  • Skąd wiesz o sznurówce?
    ooo panie, moja pamiec nie siega tak daleko...
  • Miasto
    Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. sorry Panowie, przegapilem glosowanie. nie mniej jednak termin draftu mi pasuje. do zobaczenia!
  2. o psikutas (bez s), nie zauwazylem nawet, ze nie wystawilem tych platfusów w sobote... Ale chyba wiele wiecej bym z tego nie wyciagnal tak czy inaczej... :)
  3. Zaglosowalem
  4. pitrekk

    [2023/2024] Ogólny wątek organizacyjny

    Gram!
  5. Hejka, zagłosowałem i dołączyłem. Pozdro
  6. Chyba nadszedł czas na rachunek sumienia i przyznanie,że to nie jest mój format.... tak że ja pass.
  7. pitrekk

    [2022/2023] Ogólny wątek organizacyjny

    Gram!
  8. Hehe, dzieki gooz, waracam jak Michael w 2001 [emoji39] Ktos tam przed sezonem pisal, ze awansik przy zidlonym stolku czesto skutkuje kolejnym awansem w kolejym sezonie i o dziwo akurat tym razem nie zapeszył. [emoji846] PO ogolnie zajebiste dla mnie, ze śledzeniem co tydzien w niedziele wynikow. Dwie pierwsze rundy na żyletki, final juz bardziej zdecydowane zwyciestwo, ale wciaz, wszystkie trzy rundy 5-4. Dzięki wszystkim za fajny sezon i emocje, tym razem sie udalo, ale chyba bede sie wystrzegal budowania w przyszlosci na jimmym i joelu. Jimmy w tym roku chyba pobil rekord nba w ilosci roznych najdziwniejszych, niepowiazanych ze soba kontuzji.. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  9. dobra, widze ze nikt juz tu nie wchodzi w polfinale z knt podobna sieczka, wygrana 5-4 jednym blokiem i 4 stilami, przegrana w zbiorkach 5ma...
  10. co tam sie dzis wydrzylo?? ja jakims cudem wygralem z Ubuntu 5-4 (PKT 655:652; REB 244:218; AST 137:136; STL 42:43; BLK 24:26) :D:D:D dodam ze w trojkach i stratach tez roznice sie zamknely w 13 i 10 odpowiednio... widze ze Dyr Dyr z 8mego miejsca wygral rowniez 5-4 i rowniez jedna zbiorka. Boruta tez 5-4 i tam najmniesza roznica to bylo 9 zbiorek. No i High Flying 5-3, z remisem w stilach, ale w sumie najpewniejsze zwyciestwo bo najmniejsza roznica tam byla w trojkach (10). i am too old for this shit!
  11. Niedziela, godzina 23.30, pierwsza runda PO i 4-4 i remis w punktach 🙂 That's what i am talking about!!
  12. Aaa, chyba ze to bulek jest wlasnie tym skrytozerca... Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  13. Hm, cos jest chyba nie tak, pod tym linkiem jest tylko jedna druzyna parowkowi skrytozercy, ja nie mam zaproszenia. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
×