-
Content Count
3,049 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
149
goozman last won the day on March 27
goozman had the most liked content!
Community Reputation
389 ExcellentAbout goozman
-
Rank
Opiekun rozgrywek H2H z draftem wężykowym
Informacje ligowe
-
Drużyna fantasy (poza keeper)
Bukkake/Kraśnik Warthogs
-
Drużyna keeper
Boston Celtics
-
Drużyna keeper basketpun
N/D
-
Numer gg
0
-
Uzasadnienie rejestracji
sie gra sie ma
-
Skąd wiesz o sznurówce?
musi z bulgarii
-
Miasto
lkr /wwa
Recent Profile Visitors
9,513 profile views
-
@cieglo medale już zdążyłem wcześniej przyznać więc nie powielaj pliss
-
wow przeciez po takim drafcie @pdxpl powinien połknąć ligę - jak to się stało, że nie dograł 80 meczów?
-
dzięki wszystkim za sezon - u mnie na koniec 0 w budżecie waiver i plaga kontuzji ale jakoś udało sie minimalnie wygrać mimo raptem 784 rozegranych gier.. @Musiek_, @L.TM2 (drugi brąz z kolei i trzecie pudło w 3 lata) i @mazi_24 byli już bardzo blisko. mój team się rozpada więc za rok wojuję z całkiem nowym składem
-
gratki @mac za drugie mistrzostwo w 3 lata! troszkę Cię pod sam koniec @Tocheck postraszył ale większego zagrożenia nie było. mi jakimś cudem udało się wskoczyć na medalowa pozycję ale brąz na sznurku wpisuję @Lukizaw za 12kę w 3PTM
-
gram w tej lidze od 15+ lat ale również po tym sezonie poważnie się zastanawiam czy kontynuować. zostawiam sobie czas na ostateczna decyzję do jesieni ale bez zaangażowania komisza nie widzę przyszłości tej ligi gratki dla medalistów i aktywnych graczy!
-
[2025/2026] Draft/rozgrywki - 1 liga H2H Yahoo
goozman replied to goozman's topic in Ligi head to head
wow - widzę @KapitanPlaneta jako trzeci GM w historii zdołał obronić mistrzostwo i to w walce z @Dig - który UWAGA - 9 raz z rzędu zdobywa medal w ekstraklasie🤯 za rok nadal będzie Wam łatwiej bo ani mi ani @JacOps nie udało się awansować -
no troszkę się mylisz - wygrywałeś w sezonach 2017 i 2018, potem 4x po kolei @Dig, w 2023 zwyciężył @L.TM2 i @barcalover rok temu (a wcześniej w 2016). także w ostatnim dziesięcioleciu: @Dig (x4), Ty (x3), @barcalover (x2) i raz @L.TM2. @Dig miał też koronę w 2013 i 2014 więc łącznie już 6x wygrywał, miał też dwa srebra po drodze ale - jak by nie było - dzięki tej wygranej umocniłeś się na drugiej pozycji All-Time (masz na koncie też dwa wicemistrzostwa) przed @barcalover
-
na e-nba coś tam czasem pisuje - zagadnę go
-
przyznam szczerze ja tylko swojego salary pilnuję, ale mam nadzieję, że reszta też gra fair
-
[2025/2026] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo
goozman replied to goozman's topic in Ligi head to head
dopiero policzyłem - FG% zdecydowało sie jednym niecelnym rzutem z mojej strony, masakra -
[2025/2026] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo
goozman replied to goozman's topic in Ligi head to head
ehhh miałem myśl żeby posadzić swoich niskich żeby nie ryzykować FG% ale jednak chęć zawalczenia w 3PTS, REB i STL była wyższa.. gratki @Nash#13 ale chyba zafundowanie przez @vislak06 pierwszej porażki w tym sezonie @JacOps to jeszcze większa niespodzianka.. -
[2025/2026] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo
goozman replied to goozman's topic in Ligi head to head
oj niezły kocioł mieliśmy na miejscach 2-5 w tym ostatnim tygodniu. ja bardzo chciałem uniknąć trójeczki żeby nie trafić na skrojonych jakby pod moje słabe punkty czarnuchów @pitrekk no i to się udało @El-Maniaque w wielkim stylu wskoczył na 8kę i wg mnie jak się zepnie to może poważnie nastraszyć Supersonics @JacOps, który rozwalił ligę w RSie w pył nie przegrywając żadnego matchupu (tylko dwa remisy). poziom ligi wydaje mi się był bardzo wysoki i dzięki wszystkim za gre do końca! -
nic do tego nie miałeś. zacząłem sezon trzema wygranymi a potem "zgromadziłem" 4xW w kolejnych 16 kolejkach - więc z czym do ludzi? przy odrobinie fuksa mogłem się utrzymać ale 2 tygodnie temu jakimś cudem 7-2 zamieniło się w ostatni dzień w 4-5, w tym tygodniu wrócił na złość Antek i przegrałem np 1 zbiórką itp itd w każdym razie jak spadać to w doborowym towarzystwie - @mac@Chicken@matys@KapitanPlaneta to w sumie 2 mistrzostwa, 4 wicemistrzostwa i 2 brązy z historii ligi powodzenia dla walczących dalej! w ćwierćfinałach wróżę odpadniecie całej trójki medalistów po RSie
-
@matek jesteś? kontrolujesz sytuację czy lecimy bez pilota od miesiąca?
-
@donsu ma taką opcję wśród swoich komisarycznych narzędzi jak coś
