Skocz do zawartości

W strukturze forum pojawił się dział poświęcony narzędziu fb-ninja. Wielu z Was zapewne korzysta z tego rozwiązania, dla wielu stał się to już stały element krajobrazu fantasy NBA :) W wątkach forum związanych z w/w będziecie mogli wpłynąć na funkcjonalność narzędzia, podzielić się opiniami czy skonsultować jego działanie bezpośrednio z autorami. Pierwszy temat już zakwitł, znajduje się tutaj:

 

W imieniu @slawekmrozzapraszam do jego odwiedzenia i aktywnego udziału.

Majchu

Members
 • Zawartość

  147
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

O Majchu

 • Ranga
  6th man

Informacje ligowe

 • Drużyna fantasy (poza keeper)
  Menele w abordażu
 • Drużyna keeper
  N/D
 • Drużyna keeper basketpun
  Boston Celtics
 • Numer gg
  0
 • Uzasadnienie rejestracji
  NBA- I Love This Game
 • Skąd wiesz o sznurówce?
  .

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 4.10 draftuje licytację jakby co i nie jest mi na rękę grać tego dnia.
 2. Majchu

  2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

  Pasuje mi ten termin i też mogę ewentualnie poczekać na jakiegoś "spóźnialskiego ";) P.S. Przepraszam za obsuwę @barcalover
 3. Jestem za @mSala i trzymam kciuki za dobre spięci wszystkiego
 4. Majchu

  2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

  Rewelacja, jest już trash talking Jak dołączyć do ligi ? Klikam w link ale pokazuje mi tylko informacje, że taka istnieje. Może nie zauważyłem jakiegoś przycisku ?
 5. Chapeau Bas ! Już biegnę tam i działamy
 6. Super, dziękuje za ogarnięcie ligi. Czekamy na komisarza,m link do ligi i wybieramy szybciutko daty !
 7. Majchu

  2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2018/19

  Super - wystraszyłem się
 8. Majchu

  2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2018/19

  Tak sobie patrzę, aż nie wiem gdzie napisać - czy ja zostałem pominięty ? W info jest tylko, że spadam do 3 ligi i w razie braku zgłoszeń mam zapewnione zastępstwo do 2 ligi.
 9. Menele w abordażu są w trakcie bardzo udanego sezonu przygotowawczego i zgłaszają gotowość do nowego sezonu.
 10. Hej ! Dzięki @goozman za przypominajkę na maila. Oczywiście, że gram. Plan jest jeden - awans #CUsRise Na korytarzach NBA chodzą pogłoski, że przedstawiciele tych w abordażu mogą zmienić nazwę tuż przed startem tego sezonu. Na razie są to informacje niepotwierdzone.
 11. Gratuluje @GRB Walka do końca i trade'y przyniosły korzyści. Niesamowicie ciasno tam u Was u góry było. U mnie niestety nie wyszło w tym sezonie. Cieszę się, że utrzymałem się w lidze. Walczyłem do końca co widać po mojej ilości ruchów (chociaż tu jestem liderem ).
 12. Majchu

  2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2017/18

  Hej ! Należą się słowa wyjaśnienia z mojej strony. Otóż... ... gram Panowie do końca ! Fakt faktem, że w ok 2-3 match-upach w sezonie nie wystawiałem składów. Nie usprawiedliwiłem się też za co serdecznie przepraszam. W skrócie obowiązki wyższe - nigdy nie typowe olanie. Walczę do końca, szkoda spadku bo bardzo zależało mi na utrzymaniu i poprawie ale czasem im bliżej "dna" tym lepiej można się odbić Niestety moja drużyna jest tak kiepska, że z góry walczę o 3 -4 pkt. max dlatego nie wystawiam max składów. Pech... licytacja Leonarda za grubą kasę i wiara w niego tak długo to mój największy błąd. Szkoda też wielu gier bez Vucevica. Reszta to ogórki na mizerie. Kiepsko mi poszło, jakoś po zwyciężonym debiucie w tej formule nie mogę się dotąd odnaleźć. Kiepskie drafty i złe rotacje. Tak czy siak - jestem nadal obecny, będę urywał ważne punkty oponentom ! Zresztą po trade'ach widać, że byłem i jestem.
 13. Majchu

  2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2017/18

  Super Mikrofala ! Dzięki wielkie ! Żyłka rywalizacji i ochota na wspólzawodnictwo zawsze wzrasta po przeczytaniu Twoich rozkmin. Niestety tak jak w poprzednim sezonie coś szwankuje w moich zespołach H2H. Będę walczył do końca no i czekam na Leonarda... Ostatnia kolejka bardzo pechowa. Przegrałem 2 statystykami minimalnie (1 remis). Broniłem 7:2, a przegrałem 3:5.
 14. Cholera wszystko dostawałem na maila yahoo, a ja szukałem na innych bo tamtego nie używam.
 15. Wydawało mi się, że już potwierdziałem udział ! Gram !
×