Skocz do zawartości

W strukturze forum pojawił się dział poświęcony narzędziu fb-ninja. Wielu z Was zapewne korzysta z tego rozwiązania, dla wielu stał się to już stały element krajobrazu fantasy NBA :) W wątkach forum związanych z w/w będziecie mogli wpłynąć na funkcjonalność narzędzia, podzielić się opiniami czy skonsultować jego działanie bezpośrednio z autorami. Pierwszy temat już zakwitł, znajduje się tutaj:

 

W imieniu @slawekmrozzapraszam do jego odwiedzenia i aktywnego udziału.

barcalover

Komisarze
 • Zawartość

  913
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  16

barcalover wygrał w ostatnim dniu 4 Grudzień

barcalover ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

51 Excellent

O barcalover

 • Ranga
  God of Thunder

Informacje ligowe

 • Drużyna fantasy (poza keeper)
  God of Thunder
 • Drużyna keeper
  N/D
 • Drużyna keeper basketpun
  N/D
 • Numer gg
  0
 • Uzasadnienie rejestracji
  Fantasy NBA
 • Skąd wiesz o sznurówce?
  Od znajomych

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. barcalover

  2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

  To ja ci tu grzecznie wypisuję kategorie, które powinieneś wzmocnić, by mieć ze mną szansę, a ty od razu z jadem... zapomniałem, że monster ci już dawno wszystko porachował i podpowiedział
 2. barcalover

  2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

  Spokojnie, do PO jeszcze daleko, a to wtedy los uderzy ze zdwojoną siłą.
 3. barcalover

  2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

  Ale proszę grzeczniej! Jeszcze Pan tutaj nic nie wygrał, kolego. Cóż, dominacja woodena trwa, a dodatkowo powoli nam się robi podział 7+7, czyli 7 czołowych ekip oraz reszta, która będzie walczyć o ostatnie miejsce dające grę w PO. Co ciekawe podział ten jest widoczny wyraźnie zarówno w moich tabelkach, jak i w rzeczywistej tabeli na yahoo. Słusznie - byłeś najlepszy, ale w naszym trójkąciku pt. Parapety-Ty-ja wyglądało to jak loteria tzn. Parapety-Ty 5-4, Parapety-ja 3:5, Ty-ja 5:4. Generalnie odnoszę wrażenie, że jeśli każda ekipa z top7 weszłaby do PO bez kontuzji, to naprawdę końcowe wyniki to mogłaby być praktycznie loteria. Ja powoli wracam do żywych, chociaż znów Taurean skręcił kostkę, więc trzeba będzie znowu uzupełniać szrotem w tym tygodniu, a rywal nie śpi... Z tobą @wooden moja sytuacja jest klarowna - wygrać fg, ft i to oraz wycelować 2 dodatkowe kategorie, w których będzie jakakolwiek szansa (prawdopodobnie punkty i bloki).
 4. barcalover

  ROTO IIIB Liga - 18/19

  Sprzedam trójki, punkty i ft% za trochę zbiórek i bloków.
 5. barcalover

  2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

  Tak jak my wszyscy
 6. barcalover

  1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

  Tak, jeszcze ci: Portis Valentine George Hill Dirk Barton Isaiah Thomas Kennard Brandon Knight Waiters Elfrid Payton Dejounte Murray Lonnie Walker Norman Powell Trochę tego jest
 7. barcalover

  1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

  Love, Markkanen, Dunn, Collins, Rondo z tych lepszych, ale tez z głowy, więc pewnie kogoś zapomniałem.
 8. barcalover

  2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

  Czyli powoli wszystko wraca na właściwe tory... P.S. Ostatnio mam nosa do FA, jak rzadko... Sexton jakieś 2 tygodnie temu, teraz Vonleh. Szkoda LeVerta, bo mogłem się ładnie rozkręcić, ale z drugiej strony PO jeszcze daleko, więc póki co liczy się tylko ciułanie punkcików i pewne miejsce w top8, co wydaje się pewnym typem A w tym tygodniu ciężki mecz z Parapetami, które są na fali wznoszącej i okupują już 3 miejsce w tabeli, po 3 kolejnych zwycięstwach, w których w sumie przegrali tylko 7 kategorii. Jeśli wszyscy będą zdrowi w obu naszych teamach, to wychodzi mi, że aż 5 kategorii może być na bardzo równym poziomie, więc żaden wynik nie zdziwi.
 9. barcalover

  2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

  Hartuj się przed play-offami, ziom
 10. barcalover

  2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

  Jesteśmy już za połową 5 tygodnia, ale udało mi się wreszcie znaleźć chwilę na analizę poprzedniej kolejki. Może ktoś ma czas i ochotę na jakieś komentarz/opis? Pozdro!
×