Jump to content

barcalover

Komisarze
 • Content Count

  1,073
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

barcalover last won the day on March 6

barcalover had the most liked content!

Community Reputation

113 Excellent

About barcalover

 • Rank
  God of Thunder

Informacje ligowe

 • Drużyna fantasy (poza keeper)
  God of Thunder
 • Drużyna keeper
  N/D
 • Drużyna keeper basketpun
  N/D
 • Numer gg
  0
 • Uzasadnienie rejestracji
  Fantasy NBA
 • Skąd wiesz o sznurówce?
  Od znajomych

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Z ciekawostek @Chicken zauważył, że mamy ustawiony Playoff Reseeding, bo zamiast grać teraz z @gliwice_bandits, gra z Niepełnosprytnymi. Sprawdziłem temat i okazuje się, że tak jest ustawione od sezonu 20/21 (po covidzie, rok wcześniej nie było PO w ogóle) i nikt tego nie zmienił od wtedy, pewnie dlatego, że nigdy to nie miało wpływu na kształ PO, bo 3 sezony z rzędu niżej rozstawieni w PO przegrywali. Trzeba zmienić za rok.
 2. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Tabela po RS, gratulacje wszystkim, którzy weszli do PO i powodzenia w walce o awans (top3): U mnie druga połowa RS naprawdę znakomita 46-34-1 (.568), ale zabrakło kilku punktów mimo wszystko.
 3. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Panowie, przypadkiem zrzuciłem Vassella z IL spota, sprawdzając dzisiaj skład na telefonie. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko, żebym sobie go przywrócił. Jakby ktoś uznał, że to nie fair, to dajcie znać.
 4. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Now we are talking! @Chicken i moja ekipa rozwaliły system w tym tygodniu. Ja wygrałbym z każdym, z 2 aż 8-1, natomiast Chicken wygrałby z każdym oprócz mnie. Dla mnie to zdecydowanie najlepszy tydzień w tym sezonie, natomiast dla Chickena to już drugi z rzędu genialny występ, więc można w nim upatrywać powoli poważnego faworyta naszej ligi. Co ciekawe w tym tygodniu to właśnie Chicken i ja się zmierzymy. Aligatory to drużyna sinusoidalna - pierwszy tydzień świetny, drugi słabiutki, a teraz znów bardzo solidny tydzień. Dodatkowo szczęście dopisuje, dzieki czemu @Krojo85 jest na szczycie tabeli na Yahoo. @sooobi wiadomo - draftował mu bot, więc team jest świetny Jizzy tym razem trafił na mnie, co było pechowe, bo jednak większość potencjalnych matchupów by wygrał. W tabeli jednak nadal jest wysoko. JacMar i Krzysztof wyglądają na ten moment na najsłabsze ekipy ligi. Rysuje się też mała linia oddzielająca top8 i bottom8, ale na yahoo tak to nie wygląda, więc będzie jeszcze mnóstwo przetasowań.
 5. barcalover

  1 Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Mikrofalówka zawsze liczył punkty roto? Ja myślałem, że liczyliśmy nie punkty roto, tylko "kategorie wygrane wirtualnie z każdym rywalem w danym tygodniu i je sumujemy. Wydaje mi się, że to lepiej oddaje siłę drużyny od punktów roto. W każdym razie zestawienia ciekawe i fajnie, że też robisz
 6. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Aligatory na tle ligi spadły z nieba do piekła, ale im się u-piekło, bo trafili na najgorszy zespół tygodnia i wyjęli swój matchup łatwo 6-3, więc tym razem nie tylko są tutaj jako jedna z gorszych drużyn, ale też jako szczęściarz tygodnia. Chicken i Jordan - dwaj weterani - zaliczyli imponujący tydzień i obaj zdominowaliby wszystkich możliwych rywali, natomiast między sobą zaliczyliby remis. Brawo! sama-sama tak jak przewidywałem, po nieobecności na drafcie, ma jeden z lepszych zespołów póki co i wygrał zacięty matchup ze mną niestety. Jizzy znów szczęśliwie, bo zaliczył przeciętny tydzień, a na yahoo wygrał znów wysoko, więc szczęście nadal sprzyja.
 7. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Kiedyś za starych czasów legendarny @mikrofalowka robił takie świetne zestawienia. Udało mi się odkopać plik, który liczy podobne rzeczy, więc wrzucam z paroma krótkimi komentarzami. Aligatory Mokotów zaliczyły genialny pierwszy tydzień. Curry, PG i Zion zapowiadają się na ciężkich rywali dla każdego w tym sezonie. Największym pechowcem pierwszej kolejki jest @Siner, który swój pojedynek przegrał aż 3-6, mimo że na tle całej ligi zaliczył zdecydowanie top5 tydzień. Niestety Sinners trafili właśnie na najlepszych na początku Aligatorów i skończyło się porażką. Im dalej, tym równiej - kolejne miejsca okupują Beton, Big City Lie i Alaa Abdelnaby, ale cała trójka wygrała swoje pojedynki na Yahoo nieznacznie, więc pewnie odczuwają pewien niedosyt. Największym szczęściarzem Jizzy Jizzum - wygrali aż 7-2, natomiast w porównaniu do reszty ligi wypadają na razie przeciętnie i wygraliby tylko 6 z 15 ew. pojedynków. Powodzenia w kolejnym tygodniu!
 8. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  pewnie awansujesz, znając takie historie z przeszłości
 9. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Z personaliów jestem bardzo zadowolony, ale wyszło nieco zbyt równo pod kątem kategorii oraz zbyt szeroko pod kątem rotacji, więc zapraszam do negocjacji, jeśli ktoś jest chętny na: Foxa, OG, Keldona, Vassella, Trenta lub Herro w zamian za coś solidnego pod kosz lub na obwód.
 10. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Wszystko możesz przeczytać w postach w tym temacie. W skrócie draftowalismy wczoraj, żeby wszystkim pasowało. Wybacz, że nie posłałem maila z przypomnieniem do wszystkich — mogłem to zrobić.
 11. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Dzisiaj draft Panowie.
 12. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Ok, mamy komplet. Niech już nikt nie opuszcza, ani nie robi innych niemiłych niespodzianek i widzimy się jutro o 21:00😬😅💪🏻
 13. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Ok, świetnie.
 14. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Ekstra, poszło zaproszenie do ligi w PW.
 15. barcalover

  2A Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Nadal chętny? JEśli tak, to daj znać - poślę zaproszenie na PW.
×