Jump to content

Regis

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Regis

 1. Gram.
 2. Regis

  2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

  Nie umiem tu edytować, więc dopisze że oprócz astra najchętniej przyjmę zbiórki.
 3. Regis

  2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

  Podejrzewanie mnie o jakąś taktykę to spore nadużycie ☺️ Nie miałem na to czasu, więc jedynym planem były tanie zakupy gwiazd i dobieranie do nich odpowiednich klocków w rozsądnych cenach. Wyszło tak sobie, bo z perspektywy całego draftu mogę stwierdzić, że przepłaciłem Stepha. Kawhiego bardziej podbijałem niż o niego walczyłem, ale za taką cenę jest ok. Decyzja była taka, że tankuje BLK i TOV, szukałem centrów z reb, dobrymi procentami i bez BLK - nie wyszło, tutaj zawaliłem najbardziej i skończyłem z Randlem. Potem już tylko szukałem okazji, z kilku wyborów jestem zadowolony, choć wyszedł z tego punt fg. Wygląda na to, że mam nadwyżkę w pysk i 3pts, jeśli więc ktoś chciałby się wzmocnić w tych kategoriach kosztem, przede wszystkim astra, ale też steals czy ft, to zapraszam. Nie pogardzę również lekką nadwyżką w fg
 4. Regis

  ROTO Wężyk - zgłoszenia uzupełniające

  Zagram, jeśli nie jest jeszcze za późno.
 5. Regis

  2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

  9 - draft w keeperze e-nba 14 - draft w LM e-nba 15 - draft w I lidze roto na e-nba Te trzy dni u mnie odpadają i z tym już nic nie zrobię, bo terminy klepnięte. Co do pozostałych to mniej lub bardziej mi odpowiadają. Jakby coś, to nie mam problemu z przeniesieniem do innej ligi, jeśli draft jest w inny dzień niż te 3. w/w.
 6. Gram.
 7. Regis

  3 Liga H2H BudgetSznur 2017/18

  Dzięki za sezon. Ani po drafcie, ani w trakcie sezonu nie zanosiło się na to, że mogę to wygrać, ale jakoś się udało. Pierwszą i drugą rundę playoffs przeszedłem dość szczęśliwie, za to w finale wszystko praktycznie każdy u mnie zagrał bardzo dobrze i udało się to wygrać. Giannis LeBron i Simmons cały sezon ciągnęli mi skład i większość meczy wygrywałem dzięki fg pts reb ast. steals. Do zobaczenia za rok.
 8. Regis

  3 Liga H2H BudgetSznur 2017/18

  Z 4.10 nic nie jestem w stanie zrobić - mam wtedy draft w innej lidze. Jeśli chodzi o godzinę dla mnie nie ma oba żadnego znaczenia.
 9. Witam, jeśli będzie miejsce to chętnie dołączę. Rok doświadczenia w H2H na e-nba, co prawda zdrafciecaukcyjnym, ale ssnake'ateż chętnie spróbuję.
 10. Chętnie dołączę, rok doświadczenia w h2h na e-nba. Liczę, że ufa się zorganizować 3.ligę.
×