Jump to content

matys

Members
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

matys last won the day on December 6 2018

matys had the most liked content!

Community Reputation

15 Good

About matys

 • Rank
  6th man

Informacje ligowe

 • Drużyna fantasy (poza keeper)
  Byle Co
 • Drużyna keeper
  N/D
 • Uzasadnienie rejestracji
  Fantasy NBA
 • Skąd wiesz o sznurówce?
  Dawno dawno temu, już nie pamiętam...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tu też nakurwiam.
 2. Nakurwiam.
 3. matys

  [2019/2020] ROTO Wężyk - wątek organizacyjny

  Niestety w tym sezonie muszę podziękować za grę.
 4. matys

  1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

  Ech odpadłem podobnie, zamiast wystawiać Shaia postawiłem na Okafora bo asysty wydawały się pewniejsze i walczyłem o zbiórki, a tu Jordan i Harden zabawili się w playmakerów w tym tygodniu kosząc prawie po triple-double i było po temacie Gratuluje bejbogilkom!
 5. matys

  1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

  Kurde jak on trafił tego Milesa? No szacunek...
 6. matys

  1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

  No będę walczył, ale po. prezesa bejbogilek nie ułatwia sprawy! Coś ty narobił z tym Bradleyem Bealem... wiesz co to oznacza.
 7. Ciekawy wieczór. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie i trudno było podjąć jakieś decyzje mając trzy kategorie na styku. Rano była szansa, że nawet jeśli przegram 4-5, to się utrzymam. A później w pewnym momencie całkiem realne było 6-3 dla KNT i jego szansa na awans a mój spadek na 11 miejsce. Potem Smoke prowadził z Panterami i też miał awans moim kosztem, Tottenham odpuścił mecze licząc słusznie na 5-4 czyli najgorszy dla mnie wynik z możliwych. Koniec końców PM udało się wyciągnąć tylko 4-5 i awansowałem na 6 miejsce. Można gdybać, co by było z tymi kilkunastoma asystami Masterów z poniedziałku, ale tak jak bulek napisal, wszystko jednak miał w swoich rękach.
 8. matys

  1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

  Najbardziej to się biłem o uniknięcie pojedynku z TheSugarTeam... Dzięki za interesujący sezon regularny, niestety paru osób będzie mi zdecydowanie brakować w przyszłym!
 9. Staram się po prostu być obiektywnym, najgorzej ma rzeczywiście ktoś z waszej pary bo minimalna porażka lub remis mogłaby i tak dać awans obydwu, a przy zwycięstwie Żmijowców szans nie ma. No ale zobaczymy, sporo spotkań zostało.
 10. Domyślam się, że przysnął, zdarza się każdemu. Nie szukam żadnych podtekstów, nie będę mieć żadnych pretensji jeśli spadnę bo wiem, gdzie i kiedy zjebałem. Po prostu stwierdziłem fakty. Patrząc na naszą tabelę to trudno mówić o słabszej postawie kogokolwiek z zainteresowanych (a raczej można o równie słabej wszystkich), skoro pięć ekip ma praktycznie ten sam bilans, a i szósta jest blisko. Decyduje zatem ten nieszczęsny ostatni tydzień i niuanse typu terminarz i trafienie na Mastery pod koniec sezonu, a nie czyjaś słabsza postawa.
 11. Byłoby bardzo niedobrze, gdyby o spadku decydowała nieustawiająca składu drużyna Polish Mastery. Nie spodziewałem się takiej sytuacji na poziomie 1 ligi...
 12. matys

  1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

  Wózku, który lada chwila się niestety wykolei
 13. matys

  1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

  Antoni dajesz!
 14. matys

  1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

  Rzeczywiście lekko nie masz, ale ci, co zostali całkiem nieźle sobie radzą. @mikrofalowka Płacę tylko za wynik, z kasą zresztą problem bo DNP Redicka i tych parówek z Brooklynu kosztuje
 15. matys

  1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

  Zdecydowanie za mało dobrych słów w stosunku do zespołu goozmana. Proszę o więcej
×