AIR_MJ 19 Posted September 21, 2012 Pierwsza liga jest już zamknięta więc proponuję by w tym temacie zgłaszali się chętni do gry w 2 lidze. Poniżej lista chętnych do gry: 2 LIGA: 1. ptb 2. Dariomeus 3. Bulek 4. Links 5. Masud 6. Zodd 7. Thrain 8. bulls2006 9. szymcio 10. knt Trzech najlepszych zapewni sobie awans do 1 ligi. Musicie wybrać komisarza. Share this post Link to post Share on other sites
Zodd 0 Posted September 21, 2012 zastanawiam się jaki sens 2giej ligi byłby gdyby było max 6 osób ja piszę się jakby było z 10 osób choć, w innym przypadku jednak bym chyba spasował (ale to jeszcze znać gdyby choć te 8 osób było) Share this post Link to post Share on other sites
bulek 123 Posted September 22, 2012 Wystartuję i w tym sezonie, szkoda byłoby, zeby liga nie doszła do skutku. Share this post Link to post Share on other sites
Links 0 Posted October 15, 2012 Jak zwykle spóźniony. Jest jeszcze miejsce? Rusza ta liga? Share this post Link to post Share on other sites
Musli 4 Posted October 15, 2012 Póki co z Tobą jest 7, więc brakuje 3. Jakby się 9 uzbierało to myślę, że Obiego dałoby się namówić Także popytajcie znajomych i na innych serwisach z fantasy NBA. Share this post Link to post Share on other sites
Links 0 Posted October 17, 2012 I jak, wypali ta liga? Share this post Link to post Share on other sites
bulls2006 12 Posted October 18, 2012 ja się jeszcze zgłosiłem Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted October 18, 2012 Brakuje jeszcze 2 playerów by liga była pełna. Postarajcie się kogoś zwerbować. Share this post Link to post Share on other sites
knt 3 Posted October 18, 2012 Dobra, gram i ja. Mamy 10. Pozdro knt Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted October 18, 2012 Ok to mamy komplet Niech się teraz zgłosi komisarz, który ogarnie temat i założy ligę na yahoo, oraz roześle zaproszenia. Share this post Link to post Share on other sites
knt 3 Posted October 19, 2012 Panowie kto to ogarnie? Bulek dałbyś radę? Share this post Link to post Share on other sites
bulek 123 Posted October 20, 2012 Ligę założyłem, wysyłam wszystkim PM-y z ID oraz hasłem. Share this post Link to post Share on other sites
bulek 123 Posted October 20, 2012 I tu jeszcze link do deklarowania się w sprawie terminu draftu: http://www.doodle.com/p2dw5s2eqec8u3rn#table Share this post Link to post Share on other sites
bulek 123 Posted October 21, 2012 Deklarować się panowie i zalogowywać do ligi, bo dużo czasu do rozpoczęcia ligi juz nie zostało! Share this post Link to post Share on other sites
knt 3 Posted October 22, 2012 Panowie bez żartów, 3 uczestników wypełniło ankietę. Chcemy grać czy nie? Tydzień do startu ligi, po drodze jeszcze inne drafty. Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted October 22, 2012 Przecież łaski nie robią, najwyżej zawalą draft, lepiej dla Ciebie. Share this post Link to post Share on other sites
Thrain 0 Posted October 22, 2012 Do ligi dołączyłem i ankiete wypełniłem Share this post Link to post Share on other sites
bulek 123 Posted October 22, 2012 Ja ankiety nie wypelniam, udostępniłem dogodne mi dni, jak na razie wygrywa 23.10., który jest mi mniej dogodny ze wzgledu na inny mały drafcik, ale bym dał radę. Choc patrząc na liste, wątpliwe by do jutra był komplet. Brakuje na moje Zodda i Masuda. Share this post Link to post Share on other sites
bulek 123 Posted October 23, 2012 Grać pewnie gramy, ale draftu dzisiaj nie będzie, trzeba poszukac ze dwie osoby do "10". Dam jeszcze znać Zoddowi i Masudowi. Share this post Link to post Share on other sites
El-Maniaque 2 Posted October 24, 2012 Witam serdecznie Z chęcia dołączę. Pozdrawiam. Share this post Link to post Share on other sites
bulek 123 Posted October 24, 2012 Dobra, muszę przyznać, ze namówilem El-Maniaqua. Może ktoś namówi kogos jeszcze to pozegnamy sie z Zoddem i Masudem i mamy 10. Links, piatek i niedziela całkowicie odpadają? Czy od bolu bys sie wyrobił na jakąś godzinę? Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted October 25, 2012 Chyba uda mi się zorganizować człowieka na ostatnie miejsce - jeszcze nad nim pracuję. Jeśli mi się uda - wypowie się osobiście w tym wątku. PS. Grunt, że liczba osób parzysta - wtedy nawet jeśli maruderzy się odnajdą (wspomniani wyżej) to start dwunastu też jak najbardziej (chyba, ocenicie sami) realny. Share this post Link to post Share on other sites