Jump to content
Sign in to follow this  
AIR_MJ

[2012/2013] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #2

Recommended Posts

Pierwsza liga jest już zamknięta więc proponuję by w tym temacie zgłaszali się chętni do gry w 2 lidze.

Poniżej lista chętnych do gry:

2 LIGA:

1. ptb

2. Dariomeus

3. Bulek

4. Links

5. Masud

6. Zodd

7. Thrain

8. bulls2006

9. szymcio

10. knt

 

Trzech najlepszych zapewni sobie awans do 1 ligi.

Musicie wybrać komisarza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zastanawiam się jaki sens 2giej ligi byłby gdyby było max 6 osób

ja piszę się jakby było z 10 osób choć, w innym przypadku jednak bym chyba spasował (ale to jeszcze znać gdyby choć te 8 osób było)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zwykle spóźniony.

 

Jest jeszcze miejsce? Rusza ta liga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Póki co z Tobą jest 7, więc brakuje 3. Jakby się 9 uzbierało to myślę, że Obiego dałoby się namówić :D Także popytajcie znajomych i na innych serwisach z fantasy NBA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deklarować się panowie i zalogowywać do ligi, bo dużo czasu do rozpoczęcia ligi juz nie zostało!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie bez żartów, 3 uczestników wypełniło ankietę. Chcemy grać czy nie?

Tydzień do startu ligi, po drodze jeszcze inne drafty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ankiety nie wypelniam, udostępniłem dogodne mi dni, jak na razie wygrywa 23.10., który jest mi mniej dogodny ze wzgledu na inny mały drafcik, ale bym dał radę.

 

Choc patrząc na liste, wątpliwe by do jutra był komplet.

 

Brakuje na moje Zodda i Masuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grać pewnie gramy, ale draftu dzisiaj nie będzie, trzeba poszukac ze dwie osoby do "10". Dam jeszcze znać Zoddowi i Masudowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, muszę przyznać, ze namówilem El-Maniaqua. Może ktoś namówi kogos jeszcze to pozegnamy sie z Zoddem i Masudem i mamy 10.

 

Links, piatek i niedziela całkowicie odpadają? Czy od bolu bys sie wyrobił na jakąś godzinę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba uda mi się zorganizować człowieka na ostatnie miejsce - jeszcze nad nim pracuję. Jeśli mi się uda - wypowie się osobiście w tym wątku.

 

PS. Grunt, że liczba osób parzysta - wtedy nawet jeśli maruderzy się odnajdą (wspomniani wyżej) to start dwunastu też jak najbardziej (chyba, ocenicie sami) realny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×