Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

[2012/2013] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #2

Polecane posty

sorki że dopiero dziś odpisałem i dobiłem do ligi ale ostatni tydzień miałem dosłownie wyjęty z życiorysu i dopiero się zbieram

 

Sznurowana Ferajna to ja jakby co. jeżeli zostawicie mnie w lidze to obiecuję, że nie zostawię jej i nie oleję. ostatni tydzień po prostu był u mnie tygodniem który chcę zapomnieć.

 

co do terminów to poza 27.10 pasuje mi każdy. jedyne obostrzenia to żeby draft był 19+ poza wtorkiem (20+) oraz piątkiem (22+).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, to ustalony draft na niedzielę, 21.00 !!!

 

A Ty, Cieglo, mozesz kołowac kogoś, 11 to jednak lepiej niz 10!

 

Zwiększyłem liczbę userów do 11.

 

Zodd, wszystko jest dla ludzi, ale z umiarkowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulek? Czy Ty uwzględniłeś zmiane czasu z letniego na zimowy?? Bo na yahoo jest termin draftu dziś na 20 ustalony a ja nie dam rady być o 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulrychów Mylffons

Round Pick Player Position

1. (5) Dwyane Wade PG,SG

2. (16) James Harden SG,SF

3. (25) Kyrie Irving PG

4. (36) Greg Monroe C

5. (45) Zach Randolph PF,C

6. (56) Klay Thompson SG,SF

7. (65) Jeremy Lin PG

8. (76) Omer Asik C

9. (85) Evan Turner SG,SF

10. (96) Darren Collison PG

11. (105) Chris Kaman PF,C

12. (116) Bradley Beal SG

13. (125) Nate Robinson PG,SG

 

I po. Taki uzbierałem skład. Myśle że powalczymy o awans.

 

Go Rockets ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie kompletne wyniki, przydałoby się zobaczyć kto dołączy w przyszłym sezonie do 1. ligi :)

 

Co do składu Linksa: troszkę dziwna logika jak na FP - pierwsze 3 pozycje to niscy, którzy pasują na rundy środkowe (moim zdaniem) bo wyrabiają przeciętne średnie. Masz totalny dół na pickach 2 oraz 3, ani Harden (nawet w Houston) ani Irving potworami FP nie są a takich spokojnie na tych pozycjach można wyciągać. Nie wróżę Ci świetlanej przyszłości, nie sądzę, że powalczysz o awans ale oczywiście źle Ci nie życzę :)

 

PS. A może Ty chcesz tymi niskimi pohandlować? Ja zrobiłem podobnie w dracie na e-nba - uzbierałem raptem jednego SG a zapchałem skład potencjalnie przyzwoitymi wysokimi w rodzaju Asika. To jedyne rozwiązanie, które w moim mniemaniu może uratować Twój sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje że niektóre decyzje zbyt pochopne. Nie wiedziałem kogo wybrać z numerem 5: Love'a nie chciałem, na Jeffersona troche za wysoko a Josha Smitha mam na e-nba, wiec wybrałem Wade'a.

 

Co do pozostałych to liczę na progres młodych. Oczywiscie to jest ryzyko wiec, albo rozwale lige albo skoncze ostatni. Irving i Monroe o +10/15fppg. Harden bedzie liderem w Houston, licze na jakieś 20/5/5/2 i będzie git. Randolph solidniak który moze spokojnie te 90fppg (zalezy od zdrowia). Klay'a nie wiem po co wziałem. Jeśli chodzi o Lin'a to wierze w jego dalsze Linsanity, tyle że teraz w teksasie. Asik w osmej rundzie to steal. Turner, Collinson i Kaman dobre backupy na swoje pozycje. Beal'a pewnie i tak po paru meczach wywale do FA. A Nate to zależy od minut- jeśli swoje dostanie to moze wykręcać ładne statystyki, a jak nie- FA.

 

Tak czy siak nie jest zajebiście aczkolwiek solidnie. Taki troche eksperyment. Po za tym wydaje mi się cieglo że cieżej jest wybrac gości z niskich pozycji, zwłaszcza sg/sf. Bo wysokich solidnych jest sporo. Dlatego w pierwszych rundach postawiłem na backcourt.

 

Jesli chodzi o trady jestem otwarty na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki draftu:

 

bulls2006fronda:

1.(1) LeBron James

2.(20) Carmelo Anthony

3.(21) Kyle Lowry

4.(40) John Wall

5.(41) Carlos Boozer

6.(60) Brook Lopez

7.(61) Michael Beasley

8.(80) Nikola Pekovic

9.(81) Derrick Rose

10.(100) O.J. Mayo

11.(101) Ricky Rubio

12.(120) J.J. Hickson

13.(121) Derrick Williams

 

szymcie:

1.(2) Dwight Howard

2.(19) Al Horford

3.(22) Andre Iguodala

4.(39) Joakim Noah

5.(42) Steve Nash

6.(59) Gerald Wallace

7.(62) Ersan Ilyasova

8.(79) Mo Williams

9.(82) Damian Lillard

10.(99) JaVale McGee

11.(102) Elton Brand

12.(119) Jarrett Jack

13.(122) Ray Allen

 

KNT:

1.(3) Kevin Durant

2.(18) Kobe Bryant

3.(23) Marc Gasol

4.(38) Dirk Nowitzki

5.(43) Stephen Curry

6.(58) Anderson Varejao

7.(63) Glen Davis

8.(78) Thaddeus Young

9.(83) Andrei Kirilenko

10.(98) Jason Terry

11.(103) Spencer Hawes

12.(118) Brandon Knight

13.(123) Byron Mullens

 

Sznurowana Ferajna:

1.(4) Chris Paul

2.(17) Andrew Bynum

3.(24) Ty Lawson

4.(37) Serge Ibaka

5.(44) Paul George

6.(57) Joe Johnson

7.(64) Jrue Holiday

8.(77) David West

9.(84) Marcus Thornton

10.(97) Ryan Anderson

11.(104) George Hill

12.(117) DeMar DeRozan

13.(124) Brandon Bass

 

Ulrychów Mylffons:

1.(5) Dwyane Wade

2.(16) James Harden

3.(25) Kyrie Irving

4.(36) Greg Monroe

5.(45) Zach Randolph

6.(56) Klay Thompson

7.(65) Jeremy Lin

8.(76) Omer Asik

9.(85) Evan Turner

10.(96) Darren Collison

11.(105) Chris Kaman

12.(116) Bradley Beal

13.(125) Nate Robinson

 

Dżdżownice z Morholt:

1.(6) Deron Williams

2.(15) Roy Hibbert

3.(26) Brandon Jennings

4.(35) Danny Granger

5.(46) Goran Dragic

6.(55) Paul Pierce

7.(66) Nene Hilario

8.(75) Andrew Bogut

9.(86) Arron Afflalo

10.(95) Jameer Nelson

11.(106) Derrick Favors

12.(115) Carl Landry

13.(126) Ben Gordon

 

Chyże Rosomaki:

1.(7) Josh Smith

2.(14) Al Jefferson

3.(27) Pau Gasol

4.(34) Anthony Davis

5.(47) Mike Conley

6.(54) Amar'e Stoudemire

7.(67) Manu Ginobili

8.(74) Wesley Matthews

9.(87) Landry Fields

10.(94) Luis Scola

11.(107) Lou Williams

12.(114) Dorell Wright

13.(127) Devin Harris

 

Bydzia Bulls:

1.(8) Russell Westbrook

2.(13) LaMarcus Aldridge

3.(28) Rudy Gay

4.(33) Marcin Gortat

5.(48) Eric Gordon

6.(53) Chris Bosh

7.(68) Tony Parker

8.(73) DeAndre Jordan

9.(88) Michael Kidd-Gilchrist

10.(93) Trevor Ariza

11.(108) Kevin Martin

12.(113) Isaiah Thomas

13.(128) Thomas Robinson

 

Yakuza:

1.(9) Blake Griffin

2.(12) Rajon Rondo

3.(29) Paul Millsap

4.(32) Monta Ellis

5.(49) Tyreke Evans

6.(52) Kevin Garnett

7.(69) Luol Deng

8.(72) Tyson Chandler

9.(89) Kenneth Faried

10.(92) Kris Humphries

11.(109) Kawhi Leonard

12.(112) Brandon Roy

13.(129) Jonas Valanciunas

 

Przymorze Gdańsk:

1.(10) Kevin Love

2.(11) DeMarcus Cousins

3.(30) David Lee

4.(31) Nicolas Batum

5.(50) Tim Duncan

6.(51) Raymond Felton

7.(70) Danilo Gallinari

8.(71) Jeff Teague

9.(90) Andrea Bargnani

10.(91) Kemba Walker

11.(110) J.R. Smith

12.(111) Shawn Marion

13.(130) Greivis Vasquez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście z draftu jestem bardzo zadowolony. Biorąc Love'a starałem sie tak rozegrac potem pozostałe wybory, żeby jego absencję odpowiednio zatuszować i chyba mi się to udało. Skład uważam, że jest naprawdę niezły, jedynie ze Smithem nie miałem pomysła i wzięło mi go z autopicka. Pozostałe wybory mocno przemyślane i trudno mi do czegoś się przyczepić. Kemba, Marion i Vasquez pod koniec - nie wiem, czy mozna było brać coś lepszego. Vasquez w 13 rundzie to steal, musi tylko ograniczyć straty, bo asysty rozdaje na lewo i prawo. A Marion bez Dirka bedzie liczącą się opcją podkoszową, a później? Później to juz wraca Love, wiec bedzie mi zbędny ;)

 

Awans być musi, po prostu nie ma innej opcji, chyba w żadnej lidze nie jestem tak pewny swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi podobają się składy KNT, Rosomaków i Przymorza. Ogólnie dobór zawodników w Waszej lidze jakiś taki nijaki, trudno znaleźć jakąś myśl i mam wrażenie, że każdy starał się dobrze bilansować skład (obsadzać pozycje) a niekoniecznie celować w maksymalizację uzysków FP. Może się mylę, nie spędziłem na analizie zbyt wiele czasu, taki wniosek po pierwszym rzucie okiem :) Ze składów, które osobiście bym wykluczył z grona potencjalnych awansowiczów widzę Dżdżownice (niech to będzie dodatkowa motywacja ;) ).

 

Do mojej przepowiedni wrócimy na koniec sezonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi podobają się składy KNT, Rosomaków i Przymorza. Ogólnie dobór zawodników w Waszej lidze jakiś taki nijaki, trudno znaleźć jakąś myśl i mam wrażenie, że każdy starał się dobrze bilansować skład (obsadzać pozycje) a niekoniecznie celować w maksymalizację uzysków FP. Może się mylę, nie spędziłem na analizie zbyt wiele czasu, taki wniosek po pierwszym rzucie okiem :) Ze składów, które osobiście bym wykluczył z grona potencjalnych awansowiczów widzę Dżdżownice (niech to będzie dodatkowa motywacja ;) ).

 

Do mojej przepowiedni wrócimy na koniec sezonu ;)

 

Panowie - nie martwcie sie... Wg cieglarza sklad MJ'a jest zawsze do kitu a jakos rok w rok udaje mu sie wygrac lige :D Dżdżwonice zatem to potencjalny kandydat do awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zapowiedzi Ciegla sprawdziło sie to, iz o awans będzie walczyc KNT no i ja. Dariomeus szybko odpadł, za to Zodd zasznurował swoje ferajny, a El-Maniaque zmobilizował bydgoskie byki i ostro napadydowywują ;)

Ja, gdybym nie przeoczył tej ligi, byłbym juz drugi, tymczasem Batum i Bargnani zaasiorzyli na benchu. Auć. Ale awans jest raczej formalnością, spokojnie czaje się w minimalnym tyle, jak Love wróci, włącze 5 bieg i będę w 1 lidze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick, mogłbym być fałszywie skromny, ale po co? Wiem, jaki mam skład, przecież nie będę mówić, że nie chcę mieć ostatniej pozycji. Cel trzeba jakiś mieć i nie będę zadowalał się nawet samym awansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba co nie którzy po 3 tygodniach grania już odpuścili?

Jaka taktyka kieruje tymi co mają w składach typów śrubujących po 35-40 FPT skoro na FA jest przynajmniej 30 graczy z lepszymi wynikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odpuściłem ;) Wprawdzie dzisiaj 150 na benchu i 2x 115 na benchu (czy ktos kiedys zostawił tyle na bn?), ale nie gram po to, by zadowolic sie drugim miejscem, choc szanse na cos wiecej na poziomie statystycznego błędu i generalnie skład masz lepszy. Ale wrócił Love i będę sie starał, żeby przed świetami nic jeszcze pewne nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×