Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2013/2014] Ogólny wątek organizacyjny I

Polecane posty

Do sezonu jeszcze daleko (inna sprawa, że ja już nie mogę się doczekać :) ) ale postanowiłem uporządkować składy osobowe naszych lig. W tym wątku:

- w pierwszym poscie będę aktualizował listę zawodników potwierdzonych - na bieżąco

- w wątku proszę o potwierdzenie chęci uczestnictwa w zbliżającym się sezonie - wpłynie to na takie decyzje jak np. liczba awansów/spadków w poszczególnych ligach: potwierdzone (bądź nie) nieobecności wpłyną oczywiście na kolejkę (z tego co pamiętam pierwszeństwo do zasilenia danej ligi ma - w przypadku konieczności uzupełnienia niedoborów - gracz, który zajął najwyższą pozycję wśród spadkowiczów ligi wyższej; jeśli jest inaczej - prostujcie, w tym celu także ten wątek)

- wątek będzie gotowcem dla komisarzy poszczególnych lig, którzy założą dedykowane wątki dla obsługi draftu/rozgrywek

- idea wspólnego wątku organizacyjnego wydaje mi się fajna - mamy wszystko w miejscu, wypowiadają się ludzie z różnych lig - sprawdza się na e-nba, myślę, że warto adoptować to podejście i u nas :)

- listę buduje na podstawie tego co znajdę na forum - może być średnio precyzyjnie więc ewentualnie korygujcie - będę poprawiał posta zbiorczego

 

Ponadto:

- rejestracja na forum jest zablokowana. Planowo zamierzam ją otworzyć w okolicach połowy września ale jeśli ktoś chciałby zasilić nasze szeregi wcześniej (i potwierdzić chęć gry co najmniej w 4. lidze ;)) - prośba o taką informację przez jednego z aktywnych forumowiczów - wtedy od sztuki wpuszczę :)

 

Do dzieła.

 

Liga pierwsza

[question]1. pitrrek

2. Kuba

3. Andrew23

4. GRB

5. Gerard

6. Nalesnick

7. goozman

8. Benon

9. knt

10. cieglo

11. żmijor

12. El-Maniaque[/question]

Liga druga

[question]1. POLISH MASTERY

2. szogo

3. AIR_MJ

4. fluber

5. bulek

6. Evilian

7. wasyl7777 - zastępuje Chickena

8. Dariomeus

9. PH#1

10. matysw

11. MKA

12. jason[/question]

Liga trzecia

[question]1. wwoody33

2. Theo

3. Pafsen

4. PTB

5. Scottie33

6. Fremen

7. Thrain

8. grzetom

9. kermit

10. L.TM

11. leobulero

12. Tizz

13. Skrzydlak

14. Zayl - nowy

15. Zywy19 - nowy

16. jeffrey - nowy

17. Gryzlak - nowy

18. KapitanPlaneta - nowy

19. Ledley - nowy

20. host3234 - nowy[/question]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Braki w powyższych listach:

- nie jestem pewny kolejności spadków i nazw userów (dla niektórych odnalazłem tylko nazwę drużyny)

- skład 3. ligi to dla mnie enigma

- komisarzy proszę o sprostowanie

 

Ja oczywiście potwierdzam udział. Kopać drugoligowe tyłki już umiem, ciekawe jak wygląda to w 1. lidze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melduje się manager Gdańsk Raiders :-) Przy okazji potwierdzam obecność w najbliższym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam obecność wśród elyty (cóż, nawet tacy się do elyty załapali).

Przypominam również wątek kolejności w drafcie.

Tak jak ktoś znów wspomniał, "pierwsi" z draftu maja jednak duży handicap (czy jak to się pisze).

Propozycja - kolejność w drafcie odwrotna do kolejności w lidze - kwestia tylko czy RS czy po PO.

I tez nie moge się doczekać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam udział. Z tego co pamiętam, to chyba udało mi się nie spaść i nadal jestem w elytarnym gronie I ligi.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick: ja jestem jednak zwolennikiem pozostawienia kolejności w drafcie opartej na wynikach - kto lepszy ten wyżej. W ten sposób nie odpuszczamy, bijemy się do końca o pozycję i za to czeka nas nagroda. Słusznie. Kapitalistycznie ;)

 

Jeśli już, konkurencją dla koncepcji "najlepszy-najwyżej" nie powinna być koncepcja "najgorszy-najniżej" a raczej "losowo". Wtedy - skoro nie wynagradzamy lepszych - przynajmniej oferujemy suspens i relatywną sprawiedliwość.

 

Benon: lista uwzględnia już spadki i awanse - inna sprawa, że mogą być tam błędy (o sprostowanie prosiłem). Ty akurat jesteś dobrze ujęty :)

 

Gerard: zastanawia to "jeszcze". Tłumacz się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam swój udział, w zeszłym sezonie grałem w drugiej lidze.

 

 

Pozdrawiam

kobe26 (vel Adam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są rozgrywki w formule head to head a nie roto kolego :) Zły wątek sobie wybrałeś. Roto pojawi się w swoim czasie, pewnie Chicken zacznie to ogarniać bliżej października. Zawsze można próbować zachęty - napisz pw do Chicka na dobry początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzaju a co do draftu niech tradycyjnie ślepy los decyduje kto będzie miał większe szanse na misia. ewentualnie można zmienić kolejnośc którejś z póżniejszych kolejek wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalesnick: ja jestem jednak zwolennikiem pozostawienia kolejności w drafcie opartej na wynikach - kto lepszy ten wyżej. W ten sposób nie odpuszczamy, bijemy się do końca o pozycję i za to czeka nas nagroda. Słusznie. Kapitalistycznie ;)

 

no ok, też jest jakis argument

ale poki co to decyduje slepy los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gerard: zastanawia to "jeszcze". Tłumacz się ;)

 

Ja już rok temu zapowiadałem, że jeśli wygram to odpuszczam. Nie udało się :-)

Tutaj fajne są spadki/awanse ale przeszkadza mi draft wężykiem i mała liczba aktywnych slotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gerard: no to mam nadzieję, że jeszcze długo nie wygrasz ;)

 

Co do kolejności w drafcie to mi się pomerdało - założyłem, że jest jak w formule points tj. wyżej w tabeli - wyżej w drafcie. A tymczasem faktycznie ślepy los. Nie zmieniajmy tego jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sensie zająłeś ostatnią pozycję w lidze czy byłeś na najwyższej pozycji ze spadkowiczów? :P

 

PS. Swoją drogą z 1. ligi wypadły naprawdę mocne marki sznurowadlowe. MASTERY, MJ, Szogo. Dopiero do mnie dotarło. Szok.

 

PS2. Dyskusja + ankieta o sposobie ustalania kolejności w drafcie była już przerabiana. Macie ją tutaj viewtopic.php?f=16&t=45&p=2995#p2995 . Zdecydowanie wygrywa opcja z kolejnością losową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam udział, niestety nie mogę znaleźć w archiwum wątku z drugą ligą h2h 2013, żeby ustalić kto jest menedżerem Łeb to Łeb i Mystic Unholyz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PH#1 to leb to leb

Mystic Unholyz to Tizz

Jeśli się pomyliłem, proszę o poprawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram, czas zajac jakies konkretne miejsce w 1.lidze,

Pozdro,

Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram i szykujcie sie w drugiej lidze bo planuje kolejny awans.

w tamtym sezonie bylo tak i trzeba to podtrzymac

yu3i.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa spoko ale i tak chciałbym się zapisać :)

 

Pozdrawiam

kobe26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×