Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

Rozgrywki - Grupa A 11.10.2013 - KOMPLET NA YAHOO!!!

Polecane posty

dobra gra Panowie, pierwszy raz grałem w systemie punktowym (wcześniej raz zdarzyło mi się w roto na espn) i popełniłem kilka błędów w wyborze graczy, ale w finale postaram się już ich unikać;)

 

Walka była niemal do samego końca i choć jeszcze kilka spotkań do rozegrania zostało, to drużyny z awansem już nie powinny się zmienić.

 

Szkoda, że kilka drużyn to były boty, bo raz że zablokowały graczy, a dwa, że im więcej głów tym większa frajda.

 

Gratulację dla finalistów i już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie zmieni i trzecie miejsce w tej grupie powinno zapewnić awans ( przypominam, że zespół z najgorszym bilansem z 3 miejsca nie awansuje do finału). Mimo wszystko jeszcze będą emocje w walce o drugie miejsce pomiędzy Nami :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurcze, to nie doczytałem tego punktu, że najsłabszy z 3 miejsca odpada :P Przydałoby się w takim razie jakieś zbiorcze zestawienie bo chyba dawno nie publikowaliście;>

 

Końcówka będzie ciekawa pomiędzy nami, a jakoś w styczniu myślałem, że nam z LTM za bardzo odjechaliście - no ale na szczęście transfery + kontuzje pozwoliły dobić do podium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×