Jump to content
Sign in to follow this  
fluber

Rozgrywki - Grupa A 11.10.2013 - KOMPLET NA YAHOO!!!

Recommended Posts

dobra gra Panowie, pierwszy raz grałem w systemie punktowym (wcześniej raz zdarzyło mi się w roto na espn) i popełniłem kilka błędów w wyborze graczy, ale w finale postaram się już ich unikać;)

Walka była niemal do samego końca i choć jeszcze kilka spotkań do rozegrania zostało, to drużyny z awansem już nie powinny się zmienić.

Szkoda, że kilka drużyn to były boty, bo raz że zablokowały graczy, a dwa, że im więcej głów tym większa frajda.

Gratulację dla finalistów i już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu ;)

Raczej się nie zmieni i trzecie miejsce w tej grupie powinno zapewnić awans ( przypominam, że zespół z najgorszym bilansem z 3 miejsca nie awansuje do finału). Mimo wszystko jeszcze będą emocje w walce o drugie miejsce pomiędzy Nami :V

o kurcze, to nie doczytałem tego punktu, że najsłabszy z 3 miejsca odpada :P Przydałoby się w takim razie jakieś zbiorcze zestawienie bo chyba dawno nie publikowaliście;>

Końcówka będzie ciekawa pomiędzy nami, a jakoś w styczniu myślałem, że nam z LTM za bardzo odjechaliście - no ale na szczęście transfery + kontuzje pozwoliły dobić do podium :)