Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

Rozgrywki - Grupa B 12.10.2013 - KOMPLET NA YAHOO!!!

Polecane posty

Okej, mamy komplet.

 

Bądźcie cierpliwi, dogadujemy ostatnie kwestie i za niedługo na PW dostaniecie ode mnie zaproszenie do ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link dostałem, ale po wejściu na niego, widzę tylko twoją ekipę w lidze, a samemu dołączyć nie mogę, bo nie ma żadnego przycisku w stylu "Join". W innych ligach przy linku do dołączenia najpierw pokazywało się okno z akceptacją, tutaj od razu strona ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, okej. Lekkie danie dupy (konfliktujące z nazwą mojej drużyny) na początek było chrztem. Nowy link - poprawny link - powinien być lada moment w Waszych skrzynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik o imieniu Przemek oraz nic-nie-mówiącej nazwie drużyny Przemek's Team proszony o stosunkowo szybkie edytowanie nazwy drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordki moje, linki na PW wysłane.

 

Proszę o szybką reakcję, Adam Gold.

 

nic nie dostalem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik o imieniu Przemek oraz nic-nie-mówiącej nazwie drużyny Przemek's Team proszony o stosunkowo szybkie edytowanie nazwy drużyny.

 

done

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

nic nie dostalem ;]

 

Cześć. Z Tobą sytuacja jest dość dziwna i w zasadzie nie rozumiem jak to się stało, że znalazłeś się na liście, ale może jest to dobry moment na to, żeby wyjaśnić całą kwestię. Z grupy wycofał się jeden zawodnik, przez co, teoretycznie, powinno zrobić się miejsce wolne (dla Ciebie, niby). Ale wyłączając właśnie tego co zrezygnował, kolejność zgłoszeń i tak była następująca: Thrain, D-rose, mario1251, Majsiu, Seether, Dub JJ, roki, Osa95, Durantula525, shevcu, boroszewiak, Mazi, Majkel, Buba98PL, Mamusa, gladki, GluchyPL, Lenart, Jurek Furtak,

 

co w sumie daje nam już 19 uczestników.

 

Wychodzi więc na to, że gdyby ten jeden nie zrezygnował, to nie znalazłoby się miejsce dla komisarza:) Poczekajmy zatem kilka dni, jeśli liga nie zostanie w pełni obstawiona, wtedy dostaniesz linka do rejestracji. Póki co proponuję listę rezerwową, bo wygląda mi to na zwykły, ludzki błąd matematyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego błędu matematycznego. Oficjalna lista jest w pierwszym wątku. Roki napisał do mnie na priv, że ten termin draftu mu nie pasuje i został wypisany z grupy B osobiście przeze mnie. mistrzFB jest na liście i powinien dostać zaproszenie do ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żadnego błędu matematycznego. Oficjalna lista jest w pierwszym wątku. Roki napisał do mnie na priv, że ten termin draftu mu nie pasuje i został wypisany z grupy B osobiście przeze mnie. mistrzFB jest na liście i powinien dostać zaproszenie do ligi.

 

To wszystko wyjaśnia. Powinna być jednak umieszczona o tym informacja tutaj, albo chociaż wysłany mail/PW do mnie, że jest tak a nie inaczej.

 

mistrzFB - poszło zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypisałem rokiego zanim zostałeś komisarzem i nie przyszło mi do głowy, że nie skorzystasz z listy w pierwszym wątku :P Całe szczęście, że w porę naprawiłem swój błąd i wszystko się wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak z tymi zaproszeniami, są już wysłane? Bo na poczcie nie mam, a wydaje mi się że nic nie przespałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z tymi zaproszeniami, są już wysłane? Bo na poczcie nie mam, a wydaje mi się że nic nie przespałem.

 

Został do Ciebie wysłany link kilka dni temu. Powinieneś go mieć w skrzynce na sznurowadle. Przejrzyj dokładnie, a jeśli faktycznie nie będzie to wyślę jeszcze raz (później ewentualnie na maila).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zmienić maila podanego w Yahoo? mam konto na maila którego już nie używam, a powiadomienia chciałbym dostać na nowego maila.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE!

 

Przypominajka o dzisiejszym drafcie. O 21:00 jak jeden mąż widzimy się na Yahoo. Lepiej być kilka minut wcześniej, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×