Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

Rozgrywki - Grupa B 12.10.2013 - KOMPLET NA YAHOO!!!

Polecane posty

Dokładnie, nikt nie zweryfikuje, okazało by się że każdy miał w drużynie Lebrona, Duranta i CP3. "Jest chujowo ale stabilnie". Myślę że najlepiej powtórzyć draft, jednak może być ciężko ze znalezieniem daty która będzie wszystkim odpowiadała. Proponuję założyć nową ligę i zrobić draft jakoś w środku tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może draft jutro o 20, w niedziele wieczorem może nikt nie będzie aż tak mocno zajęty, środek tygodnia to możliwe że jednak ktoś będzie w pracy lub znowu się komuś rozładuje tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co kolesiem który dodawał screeny? Może ma je jeszcze na dysku, spróbujcie się skontaktować z tym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie.

Dla mnie powtórka draftu to ostateczność. Zresztą powiedzmy sobie szczerze, że zbyt sprawiedliwe to by nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem screeny za pomocą ScreenShootera. Ale pojęcia nie miałem, że linki tracą ważność po tygodniu. Kontaktowałem się już z twórcą tej aplikacji - nic to nie dało, nie przywrócimy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zależności od przeglądarki - kto otwierał te pliki może mieć ich kopię na dysku w tempie przeglądarki - podłubcie - może ponowny draft nie będzie potrzebny choć uczucie żenady organizacyjnej w gardle zostanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy pamięta swoich zawodników myślę - niech każdy wyśle Ci liste swoich zawodników i tyle.
Nikt nie zweryfikuje tych składów tak czy inaczej.

Sam z siebie nikt tego nie zrobi, ale to moze zadzialac: niech kazdy wysle Ci swoj sklad na priva i wstepna weryfikacja bedzie porownanie miedzy soba... gdy gracz jest tylko u jednego GMa to sie zgadza, a ewentualne powtorzenia miedzy skladami bedzie mozna wyciagnac na podstawie pensji [musza sie przeciez sumowac], a w ostatecznosci spory kto gdzie byl rozstrzygnie zbiorowa pamiec pozostalych... choc fakt, ze nikt nie zapisal tych obrazkow jest zaskakujacy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resetowałem.

 

Ogólnie rzecz biorąc wielkiego odzewu się nie spodziewam. Sprawa wygląda fatalnie od momentu błędnego wprowadzenia dodatkowej pozycji do rotacji. Teraz zażenowanie wśród uczestników osiągnęło apogeum i wątpię, żeby znalazło się chociaż 12-15 osób, które będą chciały powtórzyć draft. Czekamy do końca niedzieli na odzew, jeśli będzie znikomy, to powstanie pewnie nowa grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do wiary, komisarz przez tydzień nie założył ligi i usunął składy?

Najrozsądniejsze wyjście żeby nie zepsuć zabawy pozostałym graczom to odtworzenie składów przez uczestników, każdy powinien pamiętać swoją drużynę. Na zorganizowanie nowego draftu ja bym nie liczył, za mało czasu do startu sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do wiary, komisarz przez tydzień nie założył ligi i usunął składy?

 

Nie wiesz w czym rzecz, nie wypowiadaj się.

 

Za mało czasu do startu? Dwie grupy w MP mają draft 24 i 27 października. To już nie jest za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom niekompetencji, bezmyślności i olewactwa w tej sprawie sięgnął zenitu. Pamiętajmy, ze na drafcie było szesnastu graczy, więc pomysł z odwzorowaniem składów pada z miejsca (Ci gracze są niekompetentni). Skoro draft był w sobotę, to proponuję nowy termin draftu w najbliższą sobotę o tej samej porze, z wszystkimi graczami, którzy byli w lidze ( nieobecnych i zbyt wnerwionych zastąpią gracze z listy rezerwowej). Komisarzem zostanie Thrain, a jeśli nie będzie w stanie, to ja.

Mogę tylko niezmiernie przeprosić wszystkich za zaistniałą sytuację. Sam otrzymałem wyniki w formie screenów, bo komisarz zresetował składy zanim je skopiował. Mam nadzieję,że nie zrazi Was to do dalszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może niech już teraz piszą osoby które przystąpią do ponownego draftu by jeszcze przed samym draftem dać kogoś z listy rezerwowej.

Ja oczywiście jestem w stanie podejść do draftu jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aby teraz skompletować swój poprzedni skład musiałbym pewnie wydać 270$ zamiast 200$, no ale cóź, stało się. Piszę się do dalszej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w sobote draft nie pasuje, bo mam juz plany, ktorych zmienic nie moge. Nie chce tez, mimo ogromnej niekompetencji ("mistrzostwa polski" LOL), rezygnowac z tej ligi, bo jednak wlozylem troche czasu w przygotowanie do niej i nie chce aby to poszlo na marne tylko dlatego, ze ktos jest niekompetety. Sorry komisarzu, to nic osobistego, ale jak mozna takie cos odwalic? ;) Przeciez zapisanie screenow na dysku i zrobienie jeszcze kopii na jakims zewnetrznym serwerze, czy chociaz wyslanie na swojego maila, to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem, że nie musicie koniecznie wystartować w pierwszym tygodniu rozgrywek NBA. Czasami - szczególnie przy tego typu kryzysach - warto przeciągnąć termin, uzbierać kompletną grupę i nawet z opóźnieniem ale jak należy - wystartować. Nie wiem jak to się ma do porównywalności lig ale technicznie wariant jak najbardziej możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogole jak to mozliwe, ze cos zniknelo z internetu? To chyba pierwszy taki przypadek w dziejach ludzkosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy ponad cały tydzień na draft, myślę że powinniśmy wystartować zgodnie z ligą. Może termin przyszłej niedzieli wcale nie jest taki najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry komisarzu, to nic osobistego, ale jak mozna takie cos odwalic? ;) Przeciez zapisanie screenow na dysku i zrobienie jeszcze kopii

Eghm, przeciez wszyscy GMowie mogli to zrobic przez tydzien... a gdyby kazdy zapisal screena tylko ze swoja druzyna w ogole nie byloby problemu... takze zaniedbanie nie dotyczy tylko komisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze nie porzucał nadziei. Tak jak pisał Gooz, może w tempach coś się znajdzie. Podobnie w kopiach stron z google - czasami można znaleźć historyczne wersje stron. Nie wiem jak to się ma do hostingu zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry komisarzu, to nic osobistego, ale jak mozna takie cos odwalic? ;) Przeciez zapisanie screenow na dysku i zrobienie jeszcze kopii

Eghm, przeciez wszyscy GMowie mogli to zrobic przez tydzien... a gdyby kazdy zapisal screena tylko ze swoja druzyna w ogole nie byloby problemu... takze zaniedbanie nie dotyczy tylko komisza.

 

Dlaczego GMowie mieliby to tobic, skoro komisarz sie zobowiazal ze to wykona? On zreszta tez robil screeny wiec jak to mozliwe, ze nie ma ich na dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry komisarzu, to nic osobistego, ale jak mozna takie cos odwalic? ;) Przeciez zapisanie screenow na dysku i zrobienie jeszcze kopii

Eghm, przeciez wszyscy GMowie mogli to zrobic przez tydzien... a gdyby kazdy zapisal screena tylko ze swoja druzyna w ogole nie byloby problemu... takze zaniedbanie nie dotyczy tylko komisza.

 

Wilqu, nie żartujmy.

Mi jak i pewnie całej reszcie po tych wszystkich przejściach na drafcie nawet do głowy nie przyszło, że coś takiego może się stać. Też nie rozumiem jak to możliwe, że nie ma tych plików na dysku...

Ja byłem zadowolony ze swojego składu, drugi raz o podobny może być ciężko, zwłaszcza że część z nas już poznała strategię konkretnych osób, ale w razie czego również piszę się na kolejny draft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×