Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
fluber

Rozgrywki - Grupa C 15.10.2013 - KOMPLET NA YAHOO

Polecane posty

Ogólnie fajnie jak użytkownicy komentują, piszą na forum - zyskuje aspekt społeczny (do tego ostatecznie służy forum i - przynajmniej ja mam nadzieję - nie ogranicza się tylko do umówienia draftu :) ) ale obowiązku meldowania - sensu stricte - nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie jestem zadowolony, gdyż jest to mój debiut w fl a zajmuję 5 miejsce. Jest to rzecz wiadoma, że to wszystko w trakcie sezonu ulega zmianom, ale generalnie myślę, że to dobry początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak w gwoli ścisłości, to ławka nam też nabija pkt, które się liczą w rozgrywkach czy tylko s5 +3 util ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liczą się punkty s5 i 3xutil - na każdej z tych pozycji można w ciągu sezonu zagrać po 82 mecze. możesz oczywiście składem rotować - ale z głową, żeby maksymalizować uzysk Fantasy Points z każdego meczu

 

zdarzają się mecze, że ludzie z ławki zagrają coś extra - ale jeśli danego dnia gracz był zbenchowany to te punkty tylko mogą kłuć w oczy - do ogólnej punktacji nie są zaliczane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

minely 2 tyg rozgrywek, wiec wrzucam tabelke wg srednich, bo na ten moment wydaje sie duzo bardziej wiarygodna niz to co jest na yahoo.

76zo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na rozkręcenia Big Ala i Jrue (no i Faveraniego powrót do S5), miło zaskakują Ariza i Monroe, leczy się ciągle Ridnour no i przechwyciłem Gallo, który powinien nieźle pomóc w późniejszym etapie sezonu. proponowałem paru osobom wymianę 2 za 1, jako że moja ekipa jest szeroka, ale jakoś nikt nie chce pogłębić sobie składu i liczby zdobywanych punktów kosztem 1 lepszego zawodnika i wywalenia szrotowca. nic pomyślunku w narodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wzmocnienie nie - ale zabezpieczenie przy tak szerokiej lidze - tak. Ridnour to taki lepszy Wolters, który już teraz wygryza Knighta. white power na PG - swoje ukręci - zresztą mam nadstan PG to i tak będzie rezerwistą - i tak lepszym niż śmiecie u co poniektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sytuacja w grupie C jest w miarę jasna - lideruje praktycznie od początku Almost a Mozgov Maćka Kwiatkowskiego. good4noobs to jedyne wg mnie realne zagrożenie dla tego teamu, bo jakoś nie wierzę, że DKS Dys, czyli drużyna oparta na tandemie Durant + Love wspartym Jenningsem i Martinem i cieniaskami z okolic FA, utrzyma się w czubie. Dalej solidnie Zdunia (dalej bez Rondo i paru meczów bez Lopeza) i MKAllstars (ładny awans w ostatnich dniach).

 

Kilka drużyn, jak widać, póki co sztucznie podbija swoje notowania maxymalizując rozegrane mecze (Toruńskie Pierniki, Simple Boys i Rocket Fjuel), ostatnie kontuzje odbiją się najbardziej na Fairy Tales i Warsaw BTeam

 

O swoim teamie, wymienianym przed rozgrywkami wśród liderów, już mogę powiedzieć, że nie wypalił :) Główna opoka - Al Jefferson praktycznie nie gra, zawodzą Kanter i Kidd-Gillchrist, kontuzjowani są Felton i Ariza. Być może skoczę parę pozycji po powrocie do gry Gallo ale o awansie już mogę zapomnieć. Nigdy nie poczuję i nie polubię formuły Fantasy Points i tyle :)

 

 

2rngcnp.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że ktoś od czasu do czasu wstawi tabelkę ze średnimi punktów, która jest najbardziej miarodajna, dobra robota Gooz ;)

 

Jeśli chodzi o postawę mojej drużyny (2good4noobs), to jestem zadowolony. Jest w zasadzie tak jak się tego spodziewałem już po drafcie. Jedynym problemem są kontuzje (Tysona nie mam już 2tyg, Millsapa też łokieć pobolewa ostatnimi czasy), na szczęście jednak rezerwowi odwalają dobrą robotę, więc nie tracę tak dużo z powodu braku Chandlera. Gorzej może być w drugiej części sezonu, gdyż nad paroma zawodnikami (Hawes, Deng) ciąży widmo transferu, a wiadomo że odnalezienie się w nowej drużynie zajmuje trochę czasu i ich statystyki mogą ucierpieć. Pewnie będę coś kombinował z trade'ami, ale na razie się wstrzymuję^^

Co do teamu Maćka, który totalnie zdominował grupę, to głównie zasługa MCW, który jak na razie kręci niebotyczne staty jak na rookasa. Steal roku jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

week 5 za nami. Almost A Mozgov powiększa przewagę nad konkurencją, ale czemu się dziwić skoro MCW nadal robi koło 100 FP a Andre Drummond produkuje jednego dnia 185FP.. można sobie pozwolić na benchowanie "70-tek" :) do pierwszej trójki coraz bardziej zbliża się Zdunia Squad a najbardziej produktywność zwiększyli ligowi średniacy - najwyższy skok o średnio ponad 2,5 FP u Stark's Team - przyczynił się do tego mocny tydzień Stepha Currego i Andrzeja Blaszki. największy spadek zanotowała drużyna Byle Co - prosta konsekwencja braku głębi, absencji Chrisa Paula, słabszej postawy Teague'a i zaniku Armina Johnsona. spory wyciek paliwa czeka Rocket Fjuel - złamana ręka Tośka Davisa to raczej niestety bilet w jedną stronę..

 

 

14iis0w.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, człowiek się uczy na błędach, dopiero drugi raz mam do czynienia z FP w życiu, ale z racji doświadczenia w innych systemach powinno mi iść lepiej.

 

Zauważyłem, że w tej lidze statsy są zliczane nieco inaczej. Stąd też transfer Deron i Glen za Haywarda i Allena - ależ byłem głupi i naiwny że Deron się poprawi, a nie ponownie rozsypie. Może chociaż Glen zaskoczy, o ile tylko zacznie solidnie zbierać - liczyłem, że to będzie steal tej wymiany.

 

Tak czy siak obecnie mi strasznie wstyd za pozycję w tej lidze.

 

Nic, trzeba walczyć do końca, chociażby o górną połowę tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2good4noobs podkręca swoją pozycje wg średnich, ale ciekawe czy potrafi utrzymać taką produkcję grając większą ilością graczy? odwrotna sytuacja u Simple Boys - awans na drugą pozycję wg totalów ale ponad 40 meczów więcej od lidera - mimo poprawy w średnich może być ciężko z utrzymaniem się nawet w 10ce (nr 15 wg średnich obecnie). największy awans w tym tygodniu wg średnich notuje Bukkake - wystarczyła do tego chwila stabilizacji formy Jeffersona i Holidaya, nawet mimo okropnego piachu od Feltona. Największy spadek u Pierników - kontuzje Iguodali, Vucevicia i Lawsona musiały odcisnąć swoje piętno na punktacji

 

2wg6scw.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

niestety moje Pierniki niewypaliły :P Zawiodło mnie kilku zawodników, a muszę przyznać, że szybko zapłaciłem frycowe, bo to również moje pierwsze spotkanie z formułą fantasy points. Pechowo oddałem Koufosa i dosłownie za 3 dni kontuzja Gasola i minuty poszły w górę. Wydraftowałem Lou Williamsa, przeczytałem że ma poważną kontuzję więc oddałem za innego FA, a tu po 2 tyg wrócił. Ehhhhhhh

 

Kontuzje - moja największa zmora. Lawson, Iguodala, Vucevic, Pachulia, Asik. Całkiem niezła pierwsza piątka ... :Q

 

No i niestety brak ochoty na trade'y ze strony konkurentów. Ja rozumiem, że każdy chce ugrać coś fajnego, ale nikt nawet nie chce podjąć rozmów ... Ciężko mi będzie w tej lidze.

 

Macie może jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rady oczywiste - nie poddawaj się chłopie i próbuj tradów dalej :)

 

choć szczerze powiem do handlowania i ja się zniechęciłem małą komunikatywnością tych, do których uderzałem. 0 pertraktacji, 0 argumentacji. choć to, że nie oddałem swego czasu Faveraniego za J. Johnsona mnie wkurza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

udany tydzień dla większości teamów w naszej grupie - aż 13 drużyn poprawiło swoje średnie osiągnięcia - największe skoki u Stark's Team (+2,56, Deron i spółka z Brooklynu ożyli) i Warsaw BTeam (+ 2,26, awans do pierwszej 10-ki wg średnich przede wszystkim dzięki nagrodzonej wierze w Isiah Thomasa 2). czołówka lekko osłabła - ale nie są to różnice, którymi managerowie musieli by się martwić - choć -1,6 na tylko 24 meczach u 2good4noobs to być może oznaka małej czkawki :) czekam z niecierpliwością jak na układ w tabeli w bliskiej przyszłości wpłynie zbliżające się wzmożenie działań transferowych w NBA

 

w99shk.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie coraz lepiej wyglada sytuacja, henson od kiedy startuje jest top25 w lidze, oladipo po nowym roku jak ustabilizuje forme bedzie bestia w tej formule, janek kolo 100pkt sie kreci, jordan hill puki startuje bedzie swietny, wroci beal, tobias harris dostanie 30 min na mecz, favors wkoncu zacznie grac na miare swoich mozliwosci i mysle ze spokojnie dojde do srednich 70 FP, a to powinno dac awans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruch w czołówce coraz większy - osłabienie Almost A Mozgov od razu wykorzystuje 2good4noobs zbliżając się już bardzo blisko w uzyskiwanej średniej - pytanie tylko czy da radę utrzymać tak wysokie loty w 29 meczach dzielących obie drużyny? Kolejny tydzień najwyższy skok w średniej u Stark's Team - póki co nie widać tego w pozycji po totalach ale progres wyraźny. ByleCo również średnio poprawiło się o blisko 2FP/mecz - i w ciągu tygodnia skoczyło w totalach z 14 na 8 pozycję! Najbardziej w średniej spada w tym tygodniu MKA Allstars - 1,36 FP/mecz

 

2cojxch.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tydzień 9 był raczej spokojny i obył się bez spektakularnych spadków średniej - najbardziej polecieli w dół 2good4noobs ale - 0,72 to nie tragedia (choć być może wynik pogrania większą ilością graczów i zapowiedź tendencji). drużyna Niewinnych Czarodziejów zrobiła największy skok jakościowy w górę + 2,1 FP/mecz i ewidentnie drzemie w niej potencjał na więcej. kolejny tydzień w górę pikuje ByleCo - dla mnie to ciągle dziwne, że realne "byle co" z okolic FA oparte na mocnej trójce - Ch. Paul, P. George, J. Teague może wykręcać tak solidne średnie - bardziej wierzyłem w siłę głębi składu przystępując do draftu

 

atlusk.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×