Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
fluber

Rozgrywki - Grupa C 15.10.2013 - KOMPLET NA YAHOO

Polecane posty

na nieco ponad tydzień przed końcem sezonu regularnego sytuacja w czubie tabeli coraz bardziej się krystalizuje - z walki o 3 miejsce w praktyce odpada Zdunia Squad 2 ze spadkiem w średniej o -0,96 FP. największy skok średniej notuje lider :K . wzrosty formy drużyn SamiZdrowi (+0,39FP) i Byle Co (+0,30FP) powodują przesunięcie się ich po jednym oczku w górę zestawienia wg średnich w stosunku do zeszłego tygodnia

 

 

313oeg8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tym etapie rozgrywek i przy obecnym układzie sił w lidze zestawienie po średnich ma już tylko znaczenie informacyjne - jedyną ciekawostką jest, że Rocket Fjuel dał radę wykręcić w końcu średnią gorszą od botów. przetasowania na miejscach 6-7 i 8-13 wpływają już tylko na rank ich managerów na yahoo. największy tegotygodniowy spadek średniej dla DKS Dys (-0,62 FP) uwypukla tylko dysproporcję między liderem a resztą stawki - już prawie 6 FP na mecz! w trzech zdaniach użyłem aż 3 x tylko :R

 

a9r2xk.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję rywalom za dobrą walkę przez cały sezon. Nasza grupa "C" ponoć była najmocniejsza:)

Przez większą część sezonu byłem na podium, ale wszystko co dobre kiedyś się kończy. Ostatni miesiąc to mój systematyczny zjazd w średniej punktowej. Najpierw wypadli Bargnani i B.Lopez, potem Turner zmienił klub i jego punkty poleciały na łeb, a Rondo ociągał się z powrotem zbyt długo.

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom, pokonanym także.

Do następnego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×