Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

Zaangażowanie w rozgrywkach a czarna lista

Polecane posty

Chciałbym przypomnieć, że do rozgrywek dopuszczać będziemy osoby, które od początku do końca będą poważnie traktować swoje uczestnictwo.

 

Pod słowem "uczestnictwo" rozumiemy zaangażowanie polegające na systematycznym wystawianiu składów, modyfikowaniu drużyny i niezbędnych interakcjach z innymi uczestnikami zabawy (odpowiadanie na propozycje transferowe itp.).

 

Nikt nie wymaga aktywności na forum, proponowania setek trade'ów czy innych podobnych (aczkolwiek mile widzianych) zachowań. Niezbędne minimum - opisane w akapicie powyżej - jest wymagane by WSZYSCY uczestnicy rozgrywek w danej lidze czerpali równą i w danym momencie maksymalną przyjemność i satysfakcję.

 

Chcemy wyeliminować wszystkie te osoby, które po kilku kolejkach porzucają drużynę z różnych powodów: a to nie mam czasu, a to mi nie idzie, a to nie wiem jak grać itd.

 

Prosimy zatem - piszę to w imieniu wszystkich zajaranych tematem NBA i rozgrywkami fantasy - o poważne zastanowienie się nad uczestnictwem. Jeśli na horyzoncie mogą się pojawić problemy, o których mowa wyżej - darujcie sobie udział.

 

Osoby, które mimo wszystko porzucą rozgrywki będą umieszczane na tzw. czarnej liście. Oznacza to, że w kolejnym sezonie rozgrywek nie będą do nich dopuszczone.

 

Powtarzam - nikt nie zmusza do udziału w grze. Albo robimy coś dobrze, albo nie robimy w ogóle. Olewcze podejście jednej osoby ma wpływ na jakość zabawy całej ligi. Naszą ambicją jest staranne wyselekcjonowanie graczy dojrzałych, dzięki którym z gry w fantasy nba będzie możliwie najwięcej soku :) Sznurowadlo.pl jest także i dla tych, którzy nie posiadają doświadczenia a chcieliby je zdobyć. W przypadku zrozumiałych wątpliwości pytajmy - na pewno znajdzie się osoba, która pomoże je rozwiać. Pomożemy zdecydować czy fantasy nba spełnia oczekiwania by - bez szkody dla innych - wycofać się zawczasu z uczestnictwa.

 

Zeszłoroczne - debiutanckie - rozgrywki w lidze sznurowadlo.pl pokazały, że nie wszyscy rozumieją zasady a co ważniejsze - posiadają odpowiednie podejście do gry. Trafiły więc zasłużenie na czarną listę. Z drugiej strony - co cieszy - mamy też powoli rosnącą grupkę ludzi, którzy świetnie znają się na temacie i podchodzą do niego rzetelnie.

 

PS. Wycofać można się przed startem rozgrywek. Lepiej zacząć rozgrywki bez kompletu niż być skazanym na jedną czarną owcę przez resztę sezonu.

 

PS2. Mam nadzieję, że po najbliższym sezonie czarna lista będzie pusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×