Jump to content
Sign in to follow this  
fluber

Migracja między ligami

Recommended Posts

Z uwagi na fakt, że oczekujemy od Was dość szybkiej deklaracji odnośnie terminu draftu, zapewne wielu z Was będzie musiało z tego powodu zapisać się do innej ligi. W tym wątku możecie zamieszczać ogłoszenia, z której grupy chcecie się wypisać i na jaką ewentualnie ją zamienić. Zmiany grup będą możliwe po deklaracji w wątku do ostatecznego zamknięcia rejestracji do lig, czyli do 6 października. Zmiany w późniejszym czasie nie będą możliwe.

W celu poinformowania o zmianie, obaj użytkownicy wysyłają do mnie wiadomość z potwierdzeniem zamiany, a ja zajmę się resztą.

Jestem zmuszony przenieść się do innej grupy, gdyż okazało sie, że 15.10( grupa C) jednak nie dam rady. Najlepiej, żeby to były grupy które maja draft w dzień 12/16 albo 19.10

Dobra, mogę Ci iść na rękę, mam draft w grupie E w sobotę 19.10, a mnie bardziej będzie dzień nieweekendowy. I skład grupy fajny, taki wymagający :D

Komisarzu, jak dla mnie, to możesz nas zamienić.

u mnie szynszyle wyoutowane, "człowiek mucha" zaproszony - naprawdę mamy przegięta tę grupę coraz bardziej w porównaniu do reszty :)

Hehe, zameldowany z grupie C. Im trudniej tym lepiej, z szaraczkami pograsz w innych rozgrywkach ;)

Btw, 'fly guy' to wyrażenie idiomatyczne, nie ma nic wspólnego z żadnymi muchami ;)

Nie oznacza też wcale jakiś długich lotów do obręczy ;)

Fly, szkoda bo akurat w Twojej starej grupie jest odwrotnie - doświadczenia jak na lekarstwo. Teraz jeszcze to pogłębiłeś :)

Witam, czy byłaby możliwość bym zamiast w grupie B wystartował w E gdyż ten termin jednak bardziej by mi odpowiadał? :)

Jeżeli ktoś z grupy E zechce się z Tobą zamienić, to zmiana jest możliwa.

Ja się chętnie zamienię z Majkelem, bo jednak 12.10 mi o wiele bardziej pasuje.

Zgłosiłem sprawę komisarzom, wkrótce dostaniecie od nich linki aktywacyjne do nowych grup.