Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

Migracja między ligami

Polecane posty

Z uwagi na fakt, że oczekujemy od Was dość szybkiej deklaracji odnośnie terminu draftu, zapewne wielu z Was będzie musiało z tego powodu zapisać się do innej ligi. W tym wątku możecie zamieszczać ogłoszenia, z której grupy chcecie się wypisać i na jaką ewentualnie ją zamienić. Zmiany grup będą możliwe po deklaracji w wątku do ostatecznego zamknięcia rejestracji do lig, czyli do 6 października. Zmiany w późniejszym czasie nie będą możliwe.

W celu poinformowania o zmianie, obaj użytkownicy wysyłają do mnie wiadomość z potwierdzeniem zamiany, a ja zajmę się resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zmuszony przenieść się do innej grupy, gdyż okazało sie, że 15.10( grupa C) jednak nie dam rady. Najlepiej, żeby to były grupy które maja draft w dzień 12/16 albo 19.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mogę Ci iść na rękę, mam draft w grupie E w sobotę 19.10, a mnie bardziej będzie dzień nieweekendowy. I skład grupy fajny, taki wymagający :D

 

Komisarzu, jak dla mnie, to możesz nas zamienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zameldowany z grupie C. Im trudniej tym lepiej, z szaraczkami pograsz w innych rozgrywkach ;)

 

Btw, 'fly guy' to wyrażenie idiomatyczne, nie ma nic wspólnego z żadnymi muchami ;)

Nie oznacza też wcale jakiś długich lotów do obręczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fly, szkoda bo akurat w Twojej starej grupie jest odwrotnie - doświadczenia jak na lekarstwo. Teraz jeszcze to pogłębiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy byłaby możliwość bym zamiast w grupie B wystartował w E gdyż ten termin jednak bardziej by mi odpowiadał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś z grupy E zechce się z Tobą zamienić, to zmiana jest możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie zamienię z Majkelem, bo jednak 12.10 mi o wiele bardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem sprawę komisarzom, wkrótce dostaniecie od nich linki aktywacyjne do nowych grup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×