Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Wątek organizacyjny dla 1. ligi rozgrywek h2h. Oto potwierdzona lista uczestników wyciągnięta z ogólnego wątku organizacyjnego.

 

[question]1. pitrrek

2. Kuba

3. Andrew23

4. GRB

5. Gerard

6. Nalesnick

7. goozman

8. Benon

9. knt

10. cieglo

11. żmijor

12. El-Maniaque[/question]

 

W pierwszym wpisie będę aktualizował listę graczy, którzy dołączyli do ligi na serwerze yahoo (czekamy na rozpoczęcie rejestracji).

 

Komisarz: cieglo. Na zielono zaznaczeni userzy, którzy dołączyli do ligi na yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto był komiszem rok temu? Jeśli nie spadł z ligi, to niech rządzi i teraz, nie pamiętam kłopotów (chociaż faktem jest, że moja pamięć niekiedy zawodzi #bilobil).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, biorę się za to.

 

Na tą chwilę na yahoo nie podziałamy (z archiwalnych newsów na yahoo wynika, że max. do 23.09 powinni wystartować) ale możemy choćby zgrubnie zacząć dyskutować o drafcie. Nie ukrywam, że:

- chcę mieć komplet :)

- chcę użyć doodle'a

 

Aktywność w temacie zatem mocno wskazana - dawajcie swoje typy w zakresie:

- dni, w które możecie draftować - bądźcie elastyczni, zgłaszajcie co najmniej 2 różne dni - wtedy lepiej się dopasujemy

- godziny startu - zakładamy, że zejdzie pewnie ze 2h - liga jest nieduża, doświadczona więc przy dobrej frekwencji powinno być migiem

- konkretne daty mile widziane ale na tę chwilę jeszcze nie musimy wchodzić w takie szczegóły (to poniekąd wyjdzie z powyższego - wtedy też stworzę ankietę na doodle z opcjami do wyboru)

 

Moje propozycje: piątek, sobota, niedziela po godz. 21:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja troszkę inna ale jakby szersza - poniedziałek - czwartek po 21

 

piątek-niedziela to jak dla mnie okres podwyższonego prawdopodobieństwa absorpcji poprzez imprezy kulturalno-alkoholowe oraz podróże z / do homelandu z / do wwa także wolałbym unikać deklaracji weekendowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały rok na draft czekają i jednej imprezy sobie darować nie mogą? :) Kurna, co rok to samo :) Notabene, alkohol doskonale łączy się z draftem! Zróbmy draft live wreszcie to temat rozwiąże się naturalnie ;)

 

U mnie w sumie na tygodniu draftowanie nie jest wykluczone ale tutaj z kolei mam podwyższone ryzyko pracy/przejazdów do/z pracy. Późna godzina może w pewnym stopniu neutralizować ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę Kamila. Na tygodniu (pn-czw) po 21. Żadnych weekendów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Komisarzu w ustawieniach ligi zauważyłem następujące błędy:

waiver time - powinno być 1 day

roster positions - powinoo być - PG, SG, G, SF, PF, F, C, Util, BN, BN, BN, BN, BN (juz zaczynasz preferować C + utilka :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może i za dużo ale tak było np. w zeszłym roku

 

Jest jeszcze jedno Can't Cut List Provider - mieliśmy - None ale może to nie jest zły pomysł żeby taka lista była (szczególnie w ostatnich tygodniach PO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, taka lista u mnie zawsze była włączona. To akurat ustawienie lokalne, nie musimy mieć jednogłośnie takich samych w obrębie wszystkich lig więc jak ustalimy tak będziemy mieli. Też jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, taka lista u mnie zawsze była włączona. To akurat ustawienie lokalne, nie musimy mieć jednogłośnie takich samych w obrębie wszystkich lig więc jak ustalimy tak będziemy mieli. Też jestem za.

 

Ja akurat jestem przeciwny stosowaniu takiej listy. W I lidze (choć zakładam, że w kolejnych też) decyzje o wyrzucaniu czołowych zawodników są raczej przemyślane, nie przypominam sobie też żeby ktoś je podejmował próbując jakoś nieuczciwie wpłynąć na wyniki rozgrywek. Z drugiej strony jeśli chcę szybko zaryzykować, wyciągając ciekawego gracza z FA, zanim jeszcze np. najbardziej pesymistyczne diagnozy odnośnie mojego zawodnika zostaną osatecznie potwierdzone, to czemu nie? Poza tym z szybkością działania (trochę na otwarcie w tym roku czekaliśmy...) i reakcji yahoo różnie może być.

 

Jeśli dobrze rozumiem funkcjonowanie listy, to właśnie szczególnie w ostatnich tygodniach PO może ona mieć za duży wpływ na rozgrywki i ograniczać uczestnikom ligi pole manewru i stosowanych strategii. W finale zeszłego sezonu naprawdę zastanawiałem się czy nie wymienić np. Lebrona na kogoś kto gra. Ktokolwiek będzie w nowym sezonie walczył o te medale, chyba nie powinien być pozbawiony tej szansy w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jednak jestem z Andym - yahoo ssie w niektórych kwestiach - mamy limit 5 zmian na tydzien i się go trzymajmy - pozostawiając decyzyjność managerom, jak bylo do tej pory

 

 

przyklad ssania yahoo - czy zauważyliście player eligibility na ten moment? wszyscy praktycznie są przypisani do jednej pozycji :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Can't cut list to w zeszłym sezonie graliśmy na budżetowym FP przy ośmiu menedżerach i niektórzy zawodnicy byli ewidentnie do wyrzucenia na FA, a mimo to nie dało ich się wyrzucić. W zaufanym gronie ta lista nie powinna być aktywna. W trakcie rozgrywki komisarz ma możliwość to zmienić, jeżeli koniecznie chcecie ją zachować, a któryś z gwiazdorów przeżyje załamanie formy i połowy kości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Wyrzucam to ustawienie. Ono się sprawdza zapewne w ligach publicznych ale u nas faktycznie nie powinno być problemu z usuwaniem asów z drużyny.

 

Co do eligibility - przejechałem kilka stron i nie widzę nawet jednego playera z drugą pozycją. Z drugiej strony updaty mogą jeszcze wpadać - przy zakładaniu naszej ligi nie miałem nawet opcji utworzenia ligi FP czy skopiowania ustawień z innej ligi. Zakładam, że lista playerów też będzie żyła i pewnie ktoś zastanawia się już kto będzie miał coś więcej niż pozycję nominalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa dołączyć do ligi, w NBA siedze już pare dobyhc lat , w fantasy gram od niedawna ale ogarniam, ostatnio w NHL dobze mi poszło i w nba mam nadzieje że będzie podobnie, chciałbym dołączyć do was

POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I powiedzcie jak to zrobić bo teraz nie da isę ip wpisywać, nie wiem jak znaleźć tą lige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nowi użytkownicy mile widziani :)

 

Po drugie, jesteś w wątku 1. ligi a zapisać możesz się do najniższej klasy rozgrywek. Tam możesz rozpocząć wspinaczkę.

 

Jeśli jeszcze się nie zniechęciłeś, wal do tego (viewtopic.php?f=16&t=146)tematu i zgłoś chęć uczestnictwa. Dalsze pytania także w tamtym wątku - komisarzem jest Thrain. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jesli chodzi o moje draftowanie to rowniez zdecydowanie preferuje zwykle dni tygodnia a wiec PON-CZW :) Jesli chodzi o godzine to najlepiej byloby po 22, ale mysle ze jesli bedzie od 21 to tez dam rdae.

 

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×