Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

1. Zmijor, Ty lepiej wbijaj do ligi. Brakuje jeszcze tylko Ciebie i El-Maniaque.

 

2. Co do draftu to bede chcial cos niesmialo zaproponowac. Z pojawiajacych sie glosow wynika, ze preferujecie dni robocze (ze wskazaniem na wtorek i czwartek po propozycji knt), godzina w miare pozna.

 

Tutaj macie ankiete: http://doodle.com/6hqidasx5768ifip

 

Glosujcie, to co wyjdzie na doodle bedzie mialo decydujacy wplyw na wybor terminu.

 

3. Wczoraj sobie mockowalem. Position eligibility juz znacznie bogatsze :)

 

4. Pieprzony windows 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, też jestem za tym, żeby nie spieszyć się z draftem ale też nie zostawiać go na ostatnią chwilę. Raz, że już mi się chce a dwa, że trzeba to pogodzić z innymi draftami.

 

W lidze brakuje jeszcze tylko żmijora. Pitrekk ciśnij zioma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieglo, zmijor wypowiedzial sie w tym watku na temat draftu, wiec chyba mozemy zalozyc ze potwierdzil? ;) Chlop rzadko sprawdza poczte... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, niby wziąłem pod uwagę jego wpis ale założyłem, że dawno tu nie zaglądał :) Zaćma. Na uwadze mam teraz skompletowanie składu w lidze na yahoo, odpadnie jeden stres przed zbliżającym się draftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy komplet, liga też już sfinalizowana - nikt nie powinien uciec :) Teraz dograjmy termin draftu. Żeby poszło sprawnie i by mieć już jakieś konkretne plany na październik proponuję deadline - do końca września głosujemy w ankiecie na doodle. Potem klepiemy najbardziej popularną opcję i tego się trzymamy. Do tej pory zagłosowało jedynie 6 osób.

 

Obecnie wygrywa: 17 października 2013 godz. 21:30.

 

Swoją drogą nowości w tym sezonie jak na lekarstwo. Jedno jednak przykuło moją uwagę na dłużej - możliwość draftowania z telefonu, za pomocą appki. Wszystko ładnie, pomysł zajebisty ale co z tego skoro odsyłacz kieruję do aplikacji obsługującej...NFL. Przeszukałem sklep androidowy i nic - poza apką z zeszłego roku (ale bez opcji draftu) - nie znalazłem. Słabo szukam? Czy z ajfonem jest to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piątek-niedziela to jak dla mnie okres podwyższonego prawdopodobieństwa absorpcji

to musisz się jakoś obronić przed tymi absorbcjami :D

 

co do draftu to mi to raczej LOTTO, lece głosować ale jeśli nie ma opcji wielokrotnego wyboru to nie bede głosował żeby niepotrzebnie nie przechylać szali w którąś stronę

 

*Edyta

Ok, jest wielokrotnego wyboru to zagłosowałem

Ale czemu są tylko wtorki i czwartki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsiałem to po dniach zgłaszanych tutaj przez większość. Po prostu szybciej dojdziemy do porozumienia. Rozumiem, że Tomuś to Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalesnick muszę przyznać, że Tomuś do Ciebie pasuje :D

cokolwiek to znaczy

mam nadzieję że mnie nie obrażasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Termin jest narazie OK dla mnie, ale bede draftowal z Anglii wiec godzina wczesniej. Obczailem ta aplikacje Fantasy Draft, bo to daje wygode draftowania gdziekolwiek na telefonie, ale tam jest tylko Fantasy Football...

Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę namieszam, dzisiaj dowiedziałem się, że mam delegacje w czasie draftu czyli 17-18.10 :-/

Damy radę jeszcze zmienić termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo - poza tym terminem nie było żadnego, który pasowałby każdemu. Jeszcze przed momentem myślałem, że jest opcja na 22.10 ale przypomniałem sobie, że już mam wtedy draft i ja z kolei nie będę mógł. Możliwość zmiany jest słabiutka - możemy ewentualnie opóźniać godzinę jeśli to w czymkolwiek pomoże. Z drugiej strony ja też będę wtedy najprawdopodobniej w delegacji ale świadomie założyłem, że najwyżej skupię się na przygotowaniu listy rankingowej jeśli dopisać nie będę mógł. Głównym argumentem była wyjątkowa zgodność managerów co do 17.10 i nie chciałem tego psuć. Oczywiście ja jednak chcę mocno być, lapka będę miał ze sobą a jak to zawiedzie - pomoże żonka na telefonie (już to przerabiałem w 2. lidze, kiedy padł mi na wyjeździe net). Nie dysponujesz takimi możliwościami? Sprawdź to men.

 

PS. Alternatywnie: gadaj z goozem, Gerardem albo żmijorem - może oni zmienią swoje preferencje w dniach oznaczonych na czerwono. Link do ankiety: http://doodle.com/6hqidasx5768ifip#table

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dorzuciłem u siebie 8 i 10.10 jako dostępne opcje - wcześniej wydawało mi się, że za wcześnie no ale cóż.. będzie z głowy :)

 

w tym roku może nie będzie znaczących transferów pod sam koniec października, które przeinaczałyby cały układ sił w lidze (jak zeszłoroczny Harden do Houston)

 

choć taki Ryan Anderson za Asika mi się marzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deal, masz szczęście knt :)

 

Nowy termin draftu to: 10 października godz. 21:30.

 

Zaraz dokonam zmiany w lidze na yahoo. Załóżmy, że więcej terminem żonglować nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deal, masz szczęście knt :)

Nowy termin draftu to: 10 października godz. 21:30.

Zaraz dokonam zmiany w lidze na yahoo. Załóżmy, że więcej terminem żonglować nie będziemy.

 

Zanotowano - Stawię się... Prawdopodobnie termin draftu w innej lidze mi się zmieni, więc dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benon, widzę, że jedziemy na jednym wózku z drugą ligą na e-NBA ;)

 

10 X tutaj wchodzi w grę tylko wtedy, jeśli tam zmieni się data zaplanowanego właśnie na ten dzień draftu. Ale wygląda na to, że właśnie tak będzie, jak wspomniał Benon. Czyli wstępnie spoko, ale zastrzegam sobie możliwość pierdolnięcia Rejtana, w czym zapewne będę miał wsparcie kolegi od kielona z bykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×