Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Gratki gooz

Rzeczywiście te ostatnie dwa dni juz się jakoś tak u Was "rozprężyły"

U nas za to niezłe jaja

Do ostatniego dnia wierzyłem w piątą dla siebie kategorię tj. bloki

Steale były blisko i FG też, ale założyłem że steale utrzymam a jakoś w FG niekoniecznie

Zrobiłem jeden głupi ruch w kierunku bloków co spowodowało out Kelly i Young

I tu o dziwo bloki przegralem z kretesem ale Ci co zostali wygrali mi FG, głównie Curry i Kawhi

Knt chyba nie liczył na ich dobre procenty bo również zostawił swoich małych

Tu się niestety przewiózł, bo moi wykręcili 0,610 a jego coś poniżej 0,500

Przegrałem większość (tzn wiele) statystyk z kretesem ale cudem utrzymałem steale i niemniejszym cudem przeciągnąłem na swoją stronę FG

Reasumując, knt nie czuję się lepszy

Twój team jest lepszy ale ten jeden mecz i ten fuks tym razem był po mojej stronie

Także mam w końcu ten upragniony medalik - kolor może i "gówniany" ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wypada jeszcze wkleić ostateczną tabelkę - fajnie jakby wszystkie ligi 3ie to zrobiły - co byśmy poznali pełne składy przyszłorocznych lig drugich. bilans PO mi wyszedł ostatecznie 20-7 (74%) więc dzisiaj flaszkę muszę strzelić :)

 

1qsrde.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Mistrza jak i całego podium!

Nelly lepszy jest ten, kto wygrywa, wiec gratuluje 3 miejsca, może za rok spotkamy się w finale? ;-)

Jadę na ryby, później zbieram ogórki do października i widzimy się w nowym sezonie.

 

Pozdrawiam

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje gooz, Gerard i Nalesnick ( który tak w ogóle miał to wszystko wygrać po wyeliminowaniu mnie :) ). Tak sobie krążyłem po różnych tematach na sznurówce oraz ligach na yahoo i wygląda na to, że miałeś gooz naprawdę mocny sezon.

 

Ja natomiast przekonałem się, że obrona tytułu na sznurówce jest piekielnie trudna, ale jak pokazuje tutejsza historia byli tacy, którzy i tego dokonywali ;).

 

No cóż, w przyszłym roku, znów w gronie "bij mistrza", powinno być nieco łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i udało się ubić Konusy i wrócić po 4 latach na tron mojej ulubionej, muszę przyznać, ligi. wynik 7-2 przesadzony, bo gdyby zagrali wczoraj Love i Martin byłoby raczej (bardziej nerwowe) 5-4, ale jeszcze po piątku przegrywałem 4-5, więc satysfakcja jest (no i dlatego, że w budżetówce przegrałem brąz z Gerardem jedną trójką). zawodzili trochę Bledsoe i Bosh ale Irving okazał się x-factorem, nadzwyczaj ładnie pociągnęli Ibaka i Smith (10 trójek wczoraj madafaka), na poziomie grał Paul i Teague, reszta nie przeszkadzała a tymczasem u Gerarda świetny był Westbrook ale trochę słabiej niż zwykle LBJ a reszta szczególnie nie zachwycała i zdarzały się wspomniane absencje.

 

Gratulacje Gooz, zasłużone zwycięstwo.

Mnie się odbiło czkawką wcześniejsze tankowanie Minnesoty (KevMart i Love), ale i bez ich absencji nie wiem czy dało by radę wygrać. JR Smith robił u Ciebie jakieś niewiarygodne rzeczy przez ten tydzień i chyba zasłużył na MVP finałów (27 trójek w tydzień!).

Co ciekawe w zeszłym sezonie w finale też spotkali się właściciele CP3 i LBJ, ale wtedy LBJ był górą.

No nic, do 3 razy sztuka, spróbujemy za rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla mistrza i wszystkich na pudle :D

 

Andrew wygrałeś ze mną nieznacznie 5 miejsce i też Tobie gratuluję chociaż to miejsce miało być moje ale zabrakło atutów :)

 

Półfinał również przegrałem z Dyrdyr 4:5 także walka wyrównana była u mnie do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry ze tutaj pisze

gdzie jest temat tej playoffowej ligi?

 

edit

dobra, znalazłem

jest tam gdzie jej miejsce ale i gdzie jż ciężko znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×