Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

ja akurat wątku nie widziałem a staram się w miarę śledzić wszystko

tak czy inaczej nie było oficjalnej info więc dupa z wprowadzeniem tego w życie

natomiast argument że komuś pokrzyzuje to plany bo wyliczył sobie 9 miejsce jest

troche śmiszny, bo nikt nie jest w stanie tego zaplanować

reasumując, tak jak napisałem wyzej - nie było ogłoszenia, nie ma zmian

sorry Winetou - maybe next year

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że nie było ogłoszenia? Zmiany były dyskutowane, co z tego, że ktoś nie jest przygotowany na to, że może spaść? To coś zmieni w jego poczynaniach? :) Magicznie przeszacuje oczekiwania przed sezonem i tak ustawi skład, żeby zająć jednak to znienawidzone 8. miejsce a nie upragnione 9.? :) Moim zdaniem tego typu opór przed zmianami - dla zasady - nic nie wnosi i jest zupełnie bez sensu; piszę to jako prawdopodobny spadkowicz. Sam planowałem wygrać tą ligę ale nici z tego. Pytam, kto mi teraz zwróci te miliony?

 

Nie mówię, że te zmiany przejdą ale dyskusja na ten temat była, bardzo konstruktywna i - powtarzam - nie widziałem wtedy głosów sprzeciwu. Ja miałem poczucie, że wypracowaliśmy spójne i sensowne stanowisko. Czyja to wina, że ktoś nie widział wątku? Mamy wysyłać specjalne zaproszenia do dyskusji i nawoływać byście zamiast na fejsie siedzieli na sznurówce? :) Przecież wątek nie jest nigdzie ukryty, jest powszechnie dostępny. Przy takim podejściu można kwestionować sensowność komunikatów bo zaraz się ktoś przyczepi, że albo nie widział albo komunikat ma złą formę :D

 

Rekonstrukcja rozgrywek to temat poważny i złożony - coś będzie trzeba w temacie zrobić. Jeśli obecne rozwiązanie (odwołam się do niego jako goozowego) nie pasuje - proponujcie coś we własnym zakresie. Póki co cisza w podlinkowanym temacie więc argumentów typu sorry winetou nie przyjmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze, ze teraz kazdy ma wyrobiona opinie :)

szkoda, ze tak pozno i szkoda, ze prawdopodobnie bez poznania szerszego kontekstu.

 

w telegraficznym skrocie postaram sie dla najbardziej leniwych / zarobionych:

 

caly ambaras wyniknal stad, ze sznurowka nam sie rozrasta i przybywa chetnych do gry. Jesli bedziemy tworzyc nowe ligi tylko pionowo (pierwsza, druga, trzecia, czwarta itd) moze sie za chwile okazac, ze ktos 'nowy' (nowy niekoniecznie znaczy Zoltodziob - najlepszy przyklad WilQ), wchodzac na sznurowke bedzie mial w perspektywie 6 lat na dojscie do pierwszej ligi i sprawdzenie sie z takimi Tuzami jak Nalesnick czy Cieglo ;)

 

Ciut zniechecajaca perspektywa dla ambitnego managera, prawda?

 

Stad pomysl aby zaczac tworzyc ligi rownolegle: 2A, 2B, 3A. 3B.

 

Szczerze mowiac podobnie jak Cieglo, bylem przekonany, ze wprowadzamy plan w zycie od kolejnego sezonu. Z calym szacunkiem ale jesli ktos nie wypowiedzial sie wtedy gdy byl na to czas, niespecjalnie powinien miec prawo zabierac glos teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

założenie, że każdy czyta wszystko jest błędne - dlatego stosowne byłoby jasne określenie ewentualnych zmian w zasadach przez komisarza przed sezonem. dlatego przychylam się z całą mocą do projektu Bulka i do zmian za rok w liczbie spadających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka panika? Nad tym trejdem myślałem już wcześniej: jeśli ktoś potrzebuje niezawodnej supergwiazdy, która będzie się jeszcze do końca sezonu rozpędzać - zapraszam. Jeśli nie - jadę do końca tym składem co mam - i tak spadam.

 

knt: musisz dopracować elementy układanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zart, Cieglo, kombinujesz zeby sie utrzymac i chwala Ci za to.

patrzac na to co Nalesnick robi z Bydzia, wyglada na to, ze walka o upragnione 9 miejsce rozegra sie pomiedzy nami, GRB i Benonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, z Nalesnickiem to dziwna sprawa bo jak spojrzysz na jego skład to widzisz Curry'ego, Griffina i w zasadzie tyle :) Są składy z bardziej oczywistymi popychaczami tempa a mimo to mają gorsze wyniki.

 

Co do walki o utrzymanie - skoro nie można emocjonować się walką w szczycie - to także jest świetna zabawa i emocje. Sportowo oczywiście liczę na efekty najlepsze dla mnie ale z punktu widzenia obserwatora - fajnie, że nie ma nudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy, bardziej patrzę na potencjał zawodnika, niezależnie od pozycji. Mogę powiedzieć, że C mi niepotrzebny - cała reszta a szczególnie zakres PG-SF - jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieglo, pitrekk - nie dzielcie skóry - jeszcze wszystko przed nami

na chwilę obecną coś się w miarę udaje a nastepny tydzien 1:8 i wszystko sie wali

co do mojego skladu - carry i owszem ale griffin raczej nic mi nie wygrywa - moze czasem punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lin the Machine! chyba pierwszy raz w mojej dlugiej historii fantasy wylowilem z FA triple double :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zdążyłem wywalić ze składu meczowego Oladipo. Miałbym pewne 2-6-1 a tak skończy się najprawdopodobniej 1-7-1, chyba, że wpadnie jakiś bloczek. Miazga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze prezent od Benona. Gdyby wstawil do skladu swoich dwoch graczy to wygralby bloki i zamiast 6-3 byloby 5-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :Q

 

ej no przecież Ci oddałem punkcik za przechwyty po starej znajomości ;) miałem w planie wziąć Bradleya (choć miał tylko 1 steala więc mielibyśmy tu remis) ale jednak zaiwestowałem długoterminowo w powrót Dannego Greena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu walki o byt ciag dalszy. patrzac zarowno na sezonowe staty jak i na zeszlotygodniowe, zapowiada sie bardzo wyrownany boj z Kuba. W ub tygodniu byloby 5-3 dla mnie z remisem w blk i kilkoma kategoriami w jedna lub druga strone o 2,3 staty.

 

Kubie wypadl Pek, mi Conley wiec w kontuzjach tez na remis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Goozem miałbym 5-4 dla mnie za ubiegły tydzień. Mam nadzieję, ze Boogie wróci do gry, Wall i MCW nie będą pauzować i powinno być ok :) Gooz bez Paulinki o dziwo wyjątkowo dobrze sobie radzi, bo patrząc na skład to na kolana nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale co wy porownujecie?

korespondencyjne pojedynki?

i to jeszcze kto? Pitrekk? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawaj tabelki Snick, czy za każdym razem teraz będzie Cię trzeba prosić? Ogarnij się i kontynuuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×