Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Gerard praktycznie w pierwszym dniu zamknął mi dwie kategorie:) 200 pkt i 66 zb w jeden dzień to miazga plus 14 3 pts i to wszystko na .516FG oraz .857FT. wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój piątek też było podobny, wszystko zależy czy przy Twoim pełnym składzie czy przy rezerwach

Swoją drogą, mógłby się wyprztykać z Tobą bo potem gra ze mną. ;)

Kurde, czemu ja ostatnio prawie non stop gram z liderami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ był komiszem w zeszłym roku i spadł więc wolałbym nie kusić losu :)

 

Cięglo podjął rękawicę, wybierał w drafcie z 1ką ale klątwy nie pokona już raczej :)

 

kto za rok się pisze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie dziel skóry na niedźwiedziu póki ten żywy :) Plany na najbliższe dwa meczapy mam takie, że leję równo po 9-0 i liczę, że to wystarczy na 9. miejsce w tabeli. Jak nie wyjdzie to pogadamy o komisarzowaniu za dwa sezony ;)

 

W związku z powyższym tak i czy inaczej nie mogę doczekać się przyszłosezonowego draftu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak patrze na wybory w drafcie Cieglo to mam wrazenie, ze zbieral on ekipe bardziej pod katem obstawienia jakiejs imprezy w remizie niz sukcesów w h2h ;)

 

tak ze klatwa klatwa ale wybierajac taka plejadę klockow troche tej klatwie pomogl.

 

1. (2) LeBron James (Mia - SF,PF)

2. (23) Dwight Howard (Hou - PF,C)

3. (26) Kobe Bryant (LAL - PG,SG)

4. (47) Derrick Favors (Uta - PF,C)

5. (50) Roy Hibbert (Ind - C)

6. (71) Andre Drummond (Det - PF,C)

7. (74) Enes Kanter (Uta - C)

8. (95) Anderson Varejao (Cle - PF,C)

9. (98) Victor Oladipo (Orl - PG,SG)

10. (119) Patrick Beverley (Hou - PG,SG)

11. (122) Michael Kidd-Gilchrist (Cha - SF)

12. (143) Avery Bradley (Bos - PG,SG)

13. (146) Brandon Bass (Bos - PF,C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, nie dziel skóry na niedźwiedziu póki ten żywy :) Plany na najbliższe dwa meczapy mam takie, że leję równo po 9-0 i liczę, że to wystarczy na 9. miejsce w tabeli

 

myślę, że co najmniej 3 inne drużyny mają ten sam plan :)

 

 

W związku z powyższym tak i czy inaczej nie mogę doczekać się przyszłosezonowego draftu :)

 

Kobe będzie na pewno na Ciebie czekać :) w końcu Lakers będą mu płacić prawie 25 mln $, więc będzie zajebisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Kobego, pokaż mi człowieka w lidze, który w przyszłym roku go nie weźmie o ile ten spadnie odpowiednio nisko :) Wiadomo, na numer trzy nie ma już co liczyć (chyba, że pokaże oszałamiający preseason).

 

Co do mojego składu z draftu, pitrekk zwróć uwagę, że z Kobem na pokładzie nie przegrałem nawet jednego meczu. Nie twierdzę, że taka strategia draftowania była bezbłędna ale mogłem liczyć na pewien sukces gdyby zdrowie Kobemu dopisało. Inna sprawa, że faktycznie jak teraz spojrzeć na tą serię wyborów klocków to aż dziw mnie bierze, że mogłem wpaść w taką fazę :) Za błędy się płaci, to część nauki (kto twierdzi, że wie już o fantasy wszystko - biada mu :) ).

 

Millsapie, zagraj w tym tygodniu te 3 mecze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koło 9-10 rundy może bym się zastanowił :) ale fani Kobego są naprawdę zajebiści w wierze w nadludzkie możliwości swojego idola więc będzie szedł w okolicach 5ej pewnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieglo, to ile bylo tych meczapow, ktore wygrales z Kobe? jeden czy dwa? ;)

Z reszta nie jest moim celem kopac tutaj lezacego, kazdy czasem wpadnie w amok podczas draftu (tudziez spanikuje jak mu jego faworyci znikaja ze stolu).

Jak patrze na moj sklad w budzetowce to tez sie zastanawiam czy chcialem grac w h2h czy zalozyc hospicjum....

 

powodzenia Cieglo z tym 9-0, ale zacznij za tydzien. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności, ja nie jestem jakimś specjalnym fanem Kobego ale trudno nie doceniać jego wkładu w fantasy (kiedy jest zdrowy oczywiście). Ja np. oceniałem po achillesie i wierzyłem w powrót do formy (jak się okazało miałem rację). Gdybym miał na starcie info o np. ACL - nie brałbym go nawet z dwudziestką.

 

pitrekk: nie mam problemu z krytyką kiedy na to zasługuję - po prostu mi się należy :) Nie bądźmy panienkami, trzeba czasami nazwać rzeczy po imieniu. Meczapów z Kobem było dokładnie 3 ale - co istotniejsze - pojechałem w nich Tramwaje, Woodleya oraz Ciebie. Gdybym tą serię kończył obecnie tak jak wtedy - miałbym cokolwiek inną pozycję w lidze. Ale wiadomo, gdybać sobie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja tu wprawdzie gwiazdą nie jestem ale do PO raczej się nie załąpałem.

A jak spojrzałem na swój draft to tylko pierwsza siódemka mi z niego została.

Oczywiście też nie cała bo Larry z nr3 też wypadł.

A siódmy Tyreke juz się od kilku tygodni o to prosi.

Także nie trzymajmy się samego draftu, bo kazuje się, że tylko szkielet z czasem zostaje a reszta ulega ciągłym rotacjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi od draftu ostało się 8 graczy, a składzik który wybrałem do tej pory cieszy me oczy.

Tak, wiem jaką zajmuję pozycję!!! :D

Pomimo braku "season ending injuries", niestety zdrówko nie dopisało...

Najpierw Tyson Chandler... Jak dowiedziałem się, że to trochę potrwa, to drop... Pomyślałem jednego można - godnie zastąpił go przez chwilę Hickson, ale jego też później drop...

Takich zawodników jak Marc się po prostu wg mnie nie dropuję więc jego kisiłem - to dało mi trochę po dupie. Plus jeszcze notoryczne DNP Wade'a, jakieś jaja z drugim Gasolem, przedwczesne postawienie krzyżyka na Hillu, itd. itp.

Trudno się mówi... Drugi sezon z rzedu w tej lidze okupuję ogony. Trzeba będzie powalczyć o utrzymanie.

 

Na koniec lista wydraftowanych przeze mnie, którzy teraz grają, lub grali dla innych:

 

George Hill

Tyson Chandler

Dion Waiters

Nene Hilario

Vince Carter

 

Pozostałem wierny takiej ósemce:

 

Marc Gasol

Dwayne Wade

Pau Gasol

Josh Smith

Jose Calderon

Jimmy Butler

Carlos Boozer

Lance Stephenson

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie techniczne Cieglo. Pisalem posta i musialem przerwac. Kliknalem wiec 'zapisz' z glebokim przekonaniem, ze gdzies mi sie on zapisze i bede mogl do niego wrocic. Tymczasem nigdzie go nie moge namierzyc...

 

edit: a jest :D my bad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick, co Ty masz z tym byciem / niebyciem gwiazda? :)

Wiadomo, że kazdy lubi wygrywać i jak sie wygrywa (jest w czubie) to można troche pokozaczyć, ale chyba wszyscy zdaja sobie sprawe, że poza jakąś tam wiedzą na temat ligi i zdolnościami analitycznymi niezbędne jest też w fantasy szczęście.

 

Akurat w tej lidze tradów było całe dwa (w tym jeden moj i Gerarda Reggie za Tobiasa, wiec umówmy się, nie zmienił on jakoś strasznie układu sił), wiec widać, że wszyscy trzymaja się tego co powyciągali w drafcie. Oczywiście ruchy z FA są bardzo ważne, ale jednak kluczowe jest żeby nie zjebać jakoś bardzo tych pierwszych 4,5 rund.

 

Jest jeszcze kwestia kontuzji, która oczywiście wpisuje się w element szczęścia...

 

U mnie akurat top 3 draftu jakos tam w miare gra, choć brodacza bym w tej chwili raczej z trójka nie brał... Nr 4 i 5 sie zepsuli i wiele nie pograli. Monroe jak gra kazdy wie. Dragic z 7 to wielki steal- nie planowalem go brać, po prostu obsunal sie tak, że musiałem :)

 

Reszty śmiałków już dawno nie ma.

 

z FA dlugo i sumiennie sluzyl mi Blatche, Reggie, którego wymieniłem za Harrisa, caly czas daja rade James Johnson, Marshall, Foye i Tyson. Warto tez wspomniec triple-double Lina zaraz po tym jak go zgarnalem z FA :)

 

Tak, ze podsumowujac, mozna stwierdzic, ze draft nie jest kluczowy w lidze, w ktorej jest duzo wymian. W naszej akurat wydaje mi sie, ze byl on dosc wazny.

 

1. (3) James Harden (Hou - SG,SF)

2. (22) Joakim Noah (Chi - PF,C)

3. (27) Mike Conley (Mem - PG)

4. (46) Brook Lopez (Bkn - C)

5. (51) Jrue Holiday (NO - PG)

6. (70) Greg Monroe (Det - PF,C)

7. (75) Goran Dragic (Pho - PG,SG)

8. (94) Greivis Vasquez (Tor - PG,SG)

9. (99) Danny Granger (LAC - SF)

10. (118) Andrei Kirilenko (Bkn - SF,PF)

11. (123) Jarrett Jack (Cle - PG,SG)

12. (142) Tristan Thompson (Cle - PF,C)

13. (147) J.J. Hickson (Den - PF,C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gwiazdorzeniu swoim pisałem w kontekscie tego, że wy często grywacia w kosza na żywo, chadzacie na mecze ligowe, oglądacie mecze NBA, wreszcie czytacie coś poza statystykami z Yahoo.

U mnie tego wszystkiego nie ma i dlatego wiem, że wiedzą znacznie odstaję.

a co do draftu to tak jak pisalem - zostało mi 6.

1. (4) Stephen Curry (GS - PG,SG)

2. (21) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)

4. (45) Blake Griffin (LAC - PF)

5. (52) Thaddeus Young (Phi - SF,PF)

6. (69) Tyreke Evans (NO - SG,SF)

a doszły z FA takie perełki jak:

(14) Trevor Ariza Was - SG,SF

(60) Gerald Green Pho - SG,SF

(70) Channing Frye Pho - PF,C

I oprócz przyzwoitych podstaw to jednak te łapanki z FA decyduja o tym, że jeszcze o coś tam gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 7 zawodników z dnia draftu i tylko dużą rotacją się ratowałem w tym sezonie bo liga strasznie równa. grałem ponad miesiąc bez wyboru nr 1 CP3, zmuszony byłem wywalić wybór nr 4 - Bledsoe - ale udało się go ściągnąć z powrotem (i w przyszłym tygodniu ma w końcu grać). Ze składu polecieli Valanciunas (6), Lin (8), Martin (9), R. Jackson (11), Henson (12). udaną inwestycją mimo mordowania FT był Jordan wybrany w 10 rundzie. w ruchach z FA przewijało się mnóstwo zawodników ale na wyróżnienie zasługuje Meeks, który pomagał przetrwać swoją świetną grą czas bez CP3 no i wyrzucenie go to jeden z moich największych błędów. zemrę i tak w pierwszej rundzie, gdzie moich dwóch Clippsów gra tylko 2 meczyki

 

Nelly potrzebuje chyba żeby pogłaśkać jego ego - to nagminne wspominanie o tym jaki jest słaby przewija się od lat :) wilqa oskarżał o mydlenie oczu a sam też to czyni tylko jakby z innej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze na draft to sensowni gracze wzieci ponizej 7 rundy to:

Bydzia: Goratat (9)

Cieglo: Oladipo (9)

Gooz: Martin (9), Jordan (10)

knt: DeRozan (9), Hawes (10), MCW - knt (11)

Gerard: Zach (8), Crawford (10), Bogut (11), Afflalo (12)

HFC: Thomas (13)

Trams: Butler (8), Boozer (9), Lance (13)

Woodley: JJ (10), Robin L (11)

zmija: Korver (9),

GRB: Redick (10)

 

Gerard chyba z tych poznych rund najwiecej wycisnal. Za to ja chyba mialem najbardziej chujowe wybory w tych rundach jakie sie tylko da wymyslec... Za to pierwsza 7 u mnie bardzo mocna, szkoda tylko ze Jrue i Brook sie polamali.

 

A najwieksze steale z tych powyzszych? chyba dla mnie (nie wierze ze to pisze) Deandre i Thomas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki: w lidze roto, w ktorej gram od lat m.in. ze zmijorem i kuba moj draft wygladal tak:

1. (3) James Harden (Hou - SG,SF)

2. (22) Joakim Noah (Chi - PF,C)

3. (27) Mike Conley (Mem - PG)

4. (46) Jeff Teague (Atl - PG)

5. (51) Derrick Favors (Uta - PF,C)

6. (70) David West (Ind - PF)

7. (75) Brandon Jennings (Det - PG)

8. (94) Tobias Harris (Orl - SF,PF)

9. (99) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)

10. (118) Robin Lopez (Por - C)

11. (123) Danny Granger (LAC - SF)

12. (142) J.J. Redick (LAC - SG)

13. (147) J.J. Hickson (Den - PF,C)

 

Z tym, ze w tej lidze tradow bylo 23 :)

Sam zrobilem 5 i tak naprawde w draftu zostalo mi jedynie top3 :)

W tej lidze moge sie zgodzic, ze draft jakiegos duzego wplywu nie mial.

 

1) out: west, butler,jennings in: Griffin,Lillard

2) out: Teague, Lance in: Horford (jebany pech!! tydzien po tradzie Al sie sypnal)

3) out: Favors, Reggie Jackson in: Ibaka

4) out: Tobias, Sanders (from FA) in: Hayward

5) teraz wisi: out: Griffin, Hayward in: Marc, Klay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki mam ostatnio streak:

12 avatar PseudoSonics Win 5 - 3

13 avatar Konusy Gerarda Win 6 - 3

14 avatar The Tramwajs Win 6 - 3

15 avatar Woodley Warriors Win 6 - 3

16 avatar Old'N'Dirty ZMIJOWCE Win 6 - 3

17 avatar High Flying Circus 2 Win 7 - 2

18 avatar BYDZIA BULLS Win 6 - 3

19 avatar Penetrator Win 6 - 3

 

kto chce trafić na mnie w PO? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten tydzien korespondencyjnie bym wygral

ale na PO sie nie pisze

dostawalem od ciebie nawet jak byles niedaleko dna z czego wnioskuje, ze mi Twoje orły wyjątkowo nie leżą :D

 

Mi zdaje się, szykuje się dwumecz z Gerardem

Jak dostane łupnie w regular to w nagrode od razu w pierwszej rundzie trafię na ....

Gerarda

a zeby było śmiszniej to w budżetówce ma 90% trafiam w pierwszej rundzie PO oczywiście na Gerarda

jakieś fatum cy jak? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdorzy, dobrze jak byście na Siebie trafili w PO ;-) wtedy berło zostało by w jednych rękach, a tak to tylko "korespondencyjnie" wygrywacie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×