Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Teoretyczne szanse mam z każdym.

Teoretycznie powinienem być żądny rewanżu z Pitrkiem.

Praktycznie jednak chcę przejść pierwszą rundę PO - nie zdarza mi się to zbyt często.

Ale sytuacja jest tak w sumie równa od miejca 4 do 8 (szczególnie, że Pitrekk gra z goozem więc liczę na potknięcie pitrkka), że cięzko cokolwiek zaplanować.

I w sumie dobrze, obejdzie się bez jakichś "ustawek".

 

skz8gj.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ostatni tydzień walki o utrzymanie. Trochę tego nie widzę, ale broni nie składam do samego końca. Damn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, panowie, przekręt kurwa jest.

 

Walczę o utrzymanie z Benonem i Żmiją i nagle rywal Żmiji się mu podkłada, nie wystawiając składu. To pierdolony skandal. Jestem za wszczęciem śledztwa. Za grubymi nićmi to jest szyte. Nagle drużyna z piątego miejsca w decydującym momencie sezonu zaczyna olewać? Zobaczcie, jak wygląda wynik Bydzia Bulls za wtorek. Opuszczone mecze Aldrigde'a, Lopeza, Rubio, Manu i perdolonego Duranta z 42 punktami. jakoś jeszcze dwa dni wcześniej rotował składem, ale nagle mu się odechciało?

 

Benon, Ty też powinieneś mieć tu coś do powiedzenia, bo jesteś w takiej samej sytuacji jak ja. Trzeba coś z tym zrobić, bo śmierdzi na kilometr i mocno zniechęca do zabawy. Jak mam spadać z ligi, to chociaż kurwa mać uczciwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Bulls coś ewidentnie kręcą. Mi też się to bardzo nie podoba bo to w sumie gorsze nawet od konsekwentnego olewania rozgrywek. Bilans z wczorajszej nocy nam nie ucieknie - po tym meczapie uwzględnimy je w wirtualnym podsumowaniu i sprawdzimy jak może to wpłynąć na wynik. Plus jest tutaj taki (chyba), że ewentualne korekty w składzie PO nie będą konieczne i rozbije się to na poziomie organizacyjnym tutaj na forum (nie wiem czy jest w ogóle techniczna możliwość ręcznej zmiany par w PO przez komisha).

 

Gramy do końca a Bulls dostają żółtą kartkę!

 

PS. Widzę, że El-Maniaque nie było na yahoo w ogóle w dniu wczorajszym. Nie interpretuję tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeśli to świadome działanie Bydzi wynika z tego, że kalkuluje i woli trafić na kogoś innego w pierwszej rundzie PO? to też część taktyki, na którą może sobie pozwolić posiadając pewne miejsce w PO

 

wiadomo wygląda to śmierdząco przy obecnym układzie w tabeli i ostatnim tygodniu zmagań regularnych - ale cóż.. nawet nasza liga może mieć swojego Franka Underwooda..

 

Graba pamiętasz swój urlop? chyba te parę dni zaważy na Twoim być i nie być w pierwszej lidze. gdyby wtedy Twój skład się nie rozsypał przez waiverowe pobranie to teraz nie musiałbyś się denerwować, bo awans miałbyś w praktyce pewny. i był to matchup ze Żmijowcami (!) :)

 

więc albo Żmija ma mega fuksa do zdarzeń losowych albo sam nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to żadna taktyka, tylko gapiostwo. Jak ze mną grał to też jednego dnia nie wystawił składu.

Tak czy inaczej na tym etapie rozgrywek jest to zachowanie nie fair wobec kolegów, którzy walczą o utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Graba pamiętasz swój urlop? chyba te parę dni zaważy na Twoim być i nie być w pierwszej lidze. gdyby wtedy Twój skład się nie rozsypał przez waiverowe pobranie to teraz nie musiałbyś się denerwować, bo awans miałbyś w praktyce pewny. i był to matchup ze Żmijowcami (!) :)

 

 

 

Graba grał wtedy ze mną i to były 2 czy 3 dni i wynik zakończył się wygraną Graby 5-4, ok. może wyciągnąłby 6-3, 7-2, ale nie przesadzajmy z tym pewnym miejscem w PO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się gooz. Jeśli ktoś decyduje się tankować by ustrzelić lepszą pozycję w PO a z drugiej strony stawia się w sytuacji, która wypacza rywalizację w lidze (bo tego właśnie doświadczamy) - jest to niedopuszczalne. Interes Graby jest tutaj nadrzędny. Uzyskiwanie przewagi poprzez wyciskanie ostatnich soków ze składu zawsze powinno być faworyzowane w zestawieniu z kombinowaniem typu tankowanie (jasne, można to zgrabnie ubrać w strategię długofalową ale nie w tym rzecz).

 

PS. Zupełnie teoretycznie rzecz biorąc ta sytuacja godzi także we mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nalepiej niech sie wypowie sam zainteresowany Leszek Rudolf.

Cieglo, jako komisz i jeden z zainteresowanych pocisnij go bo tutaj raczej nie zaglada za czesto.

Mi rowniez to wyglada bardziej na gapiostwo, choc kto wie, moze Leszek wystraszyl sie mojego streaku i probuje uniknac matchupu z Wszechmocnymi Czarnuchami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graba grał wtedy ze mną i to były 2 czy 3 dni i wynik zakończył się wygraną Graby 5-4, ok. może wyciągnąłby 6-3, 7-2, ale nie przesadzajmy z tym pewnym miejscem w PO ;-)

 

z Tobą to była tylko końcówka urlopu - wcześniej zawalił cały tydzień nr 4 (oprócz 1 dnia) właśnie ze Żmiją - kumulacja punktów z tego okresu pewnie dała by mu awans - nic nie pisałem o PO, ale nie można tego wykluczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja coraz bardziej przychylam się do opinii o gapiostwie - w budżetówce Bydzia też ruchów nie zrobił - no ale tam stracił tylko mecz Dalemberta. nie każdy tylko fantasy żyje :) no ale rozumiem głosy poruszenia i wkurwienie bo timing fatalny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co pisał knt i przychylam się do tezy gooza

 

Wydaje mi się, że to żadna taktyka, tylko gapiostwo. Jak ze mną grał to też jednego dnia nie wystawił składu.

 

W meczu ze mna było to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Gooz, nie miałem informacji na temat dokładnego terminu urlopu Graby ;-)

 

Panowie to jaki potencjał drzemie w ekipie Rudolfa skoro opuszcza mecze, a mimo to łapie się bez problemów do PO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam do niego jakiś tam cynk i postaram się uruchomić z nim kontakt. Jak co, dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak się gra w dużej ilości lig to takie sytuacje czasem się przydarzają.

Ja np. zapomniałem ustawić skład na ligę tygodniową na ESPN, a tu akurat to pierwszy tydzień PO, więc też delikatnie mówić niefart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bydzia nie zmarnował swoich pierwszych wyborów (jak co niektórzy :B ) i Durant z Aldridgem to samograj, który może do lenistwa przyzwyczaić :) chłopak się nie przemęczał z FA (tylko 3 ruchy przez cały sezon, gdy następny HFC miał 25 a wszyscy pozostali po ponad 49), wielkich sukcesów w fantasy nie ma, co widać w jego profilu także chyba gapa..a może jednak cwany gapa z kolejki po awans/wygraną? :)

 

http://youtu.be/IVCSmTMCg5w?t=57s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry koledzy ale jeśli gramy na tym szczeblu rozgrywek to trzeba zachować odpowiedni poziom samodyscypliny i takich sytuacji nie prowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry koledzy ale jeśli gramy na tym szczeblu rozgrywek to trzeba zachować odpowiedni poziom samodyscypliny i takich sytuacji nie prowokować.

 

Ciegło na przyszłość takie rzeczy trzeba ustalić przed sezonem. Nie wiem jak jest w tym przypadku, ale tak jak napisał Gooz, to może być część taktyki. Pamiętam, że sam ze 2-3 lata temu w końcówce odpuściłem sobie maczap, żeby trafić na innego przeciwnika. Nikt się wtedy nie czepiał i nie widziałem do tej pory żadnego zapisu w regulaminie, który by mówił, że to jest niedopuszczalne. W każdym dotychczasowym sezonie biorę pod uwagę taki myk na koniec sezonu i jestem cokolwiek zaskoczony tym co teraz piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Kurcze, nie przypuszczałem, że moja osoba wywoła takie poruszenie. Fakt, na forum zaglądam rzadko i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, ale chyba za dużo srok za ogon ciągnę.

 

We wtorek po prostu wróciłem padnięty do domu i po prostu zapomniałem o składzie do wystawienia w żadnej z lig tego nie zrobiłem.

O żadnym podkładaniu nie ma mowy. Zawsze gram o jak najlepszy wynik.

 

 

Na FA ruchów nie robię bo hmmmmm idzie mi nieźle i jak grałem w niższych ligach nikt nie miał o to pretensji domnie i chyba faktycznie się trochę rozleniwiłem co do zmian w składah jeśli chodzi o 1 ligę. Jeśli zaś chodzi o budżetówkę, to ciągnę ogon w tej lidze i kilka razy próbowałem kogoś z FA wyłowić, ale nigdy nikogo ciekawego tam nie widziałem.

Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko podnieść fakt, że czasem ciężko mi się przedzierać przez te wszystkie statsy i playerów bo jestem osobą słabowidzącą i nie mam takiego polotu w zauważaniu pewnych rzeczy, ale to chyba żadne usprawiedliwienie.

Dobrze jednak, ze zwróciliście mi uwagę i będę już pamiętał, aby trochę zmienić aktywność co do zmian w składzie, ale tak jak piszę, idzie mi nieźle więc po prostu nie uważałem za konieczne tegorobić.

 

POzdrawiam i przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment GRB ale ja tu logiki nie widzę. Spadasz z ligi bo El-Maniaque raz zapomniał wystawić składu? O ile wiem to na utrzymanie pracuje się cały sezon a nie przez jeden dzień jednego korespondencyjnego meczu. Nie próbujesz przez przypadek winą za swój spadek obarczyc kogoś innego choćby w najbardziej karkolomny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

take a deep breathe Grab. teraz przypomnij sobie ten moment na tropikalnej plaży czy też w bezkresach dżungli gdy jakaś cząstka Ciebie miała ochotę zajrzeć na yahoo. nie zajrzałeś. there you go. wypłata od karmy. which is a bjacczzzz. tyle..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×