Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Nikt nie podsumowuje? Nikt nie chce choćby napisać, jaka to szkoda, że to ostatni sezon knt z nami? #rozczarowanie :C

 

No cóż...może podświadomie miałeś siebie na myśli ? :-)

 

Ja po dwudniowym szkoleniu wątroby przez pomyłkę wyrzuciłem dzisiaj nie tego grajka, którego chciałem. Może Bydzia i w tym matchupie nie wystawi składu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cztery gry przewagi Gerarda, przy czym latwiej mu bedzie zalatac dziury (i powiekszyc przewage w ilosci gier) w sobote czy w niedziele czy nawet w piatek niz mi w poniedzialek czy w czwratek gdzie sam szrot bedzie na FA...

 

Jakoś dziwnie mam wrażenie, że jak zwykle rotowaniem odrobisz jeszcze te 4 mecze straty :B

Poza tym nie ilość się liczy a jakość. Straty i % pewnie wygrasz, zostają jeszcze 2 kategorie :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że spada czwórka:Benon, cieglo, GRB i knt? Co tu się porobiło? Muszę się spiąć w ćwierćfinale, bo w przyszłym sezonie o awans z drugiej ligi może być cholernie cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie knt zostal wytypowany na poczatku tak ze nawet jak zdobedzie majstra to i tak leci ;)

 

teraz jeszcze mi sie polamali Nelson i Valanciunas, musialem na ich miejsce pobrac Bookera i Brooksa - troche inny poziom graczy ale co zrobic? Najelepsze jest to, ze aby wziac Nelsona wywalilem Marshalla, ktorego teraz przejal...Gerard. Jesli przez Kendalla przegram asysty to bedzie niezla ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po dwudniowym szkoleniu wątroby przez pomyłkę wyrzuciłem dzisiaj nie tego grajka, którego chciałem. Może Bydzia i w tym matchupie nie wystawi składu?

 

 

Zapomnij kolego :)

Teraz jestem baardzo czujny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że spada czwórka:Benon, cieglo, GRB i knt? Co tu się porobiło? Muszę się spiąć w ćwierćfinale, bo w przyszłym sezonie o awans z drugiej ligi może być cholernie cięzko

 

Tylko pamiętaj, że nawet jak awansujesz to po drafcie możesz zostać wytypowany do spadku i nawet dobra gra tego nie zmieni.

 

PS. H.Barnes to pała!

 

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak dodawać, jeśli niezależnie jakie zajmie się miejsce w tabeli nie licząc ozycji spadkowych zajmiesz to i tak spadniesz. Albo ja coś pokręciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie żarciki sobie chłopaki robią :) ustaliliśmy już, że w tym roku zostaje jeszcze po staremu 3 spadki ale w przyszłym będzie już ciężej - spadnie 4 drużyny do 2 ligi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto w tym roku awansuje (jakby nie bylo w tym roku paru dobrych graczy polecialo) i czy znow rookies beda miec najwyzsze miejsca w drafcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opyliło się przytankować duo z Cleveland (Waiters + Varejao) podczas pojedynku z Czarnuchami i przelać parę groszy na konto Irvinga i Pekovica :) dzięki temu teraz el classico z Nellim :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj troche na pocieszenie

swoją drogą, ciekawie by się ułozyło jakbyśmy w budżetówce też grali mecza

tutaj wszystko ponad utrzymanie w lidze to sukces, ale czemu nie sięgnąć po więcej?

tylko dlaczego GS ma tak dłuuugie wakacje w tym tygodniu? ;)

Powodzenia gooz, ale skupiłbyś się lepiej na budżetówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczely sie szachy :D:D

 

Piękny maczap :-)

Na dwa dni przed końcem remis w FG i reszta kategorii rozdzielona po równo. Jak widziałem kto został u Ciebie na niedzielę, to nie sądziłem że powalczę. Jeszcze wczoraj prowadziłeś gdy Dragic miał 8/13, na szczęście później 2 pudła + słabe mecze Bookera i Plumlee. Ja od początku nie miałem zamiaru wystawiać nikogo poza Valanciunasem i mieć nadzieję, że Twoje asy będą miały słabsze mecze.

BTW jak zobaczyłem, że posadziłeś Jacka to byłem przekonany, że przegram, bo liczyłem, że tylko on może skaszanić FG u Ciebie. A tu gość gra świetny mecz...

Dla mnie takie mecze to cały urok H2H :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kto w tym roku awansuje (jakby nie bylo w tym roku paru dobrych graczy polecialo) i czy znow rookies beda miec najwyzsze miejsca w drafcie :)

przeceniacie te miejsca w drafcie, w drugiej lidze do polfinalow awasowaly druzyny wybierajace z nr 3,6,9,11. ci ktorzy mieli duranta i lebrona odpadli, szczegolnie lebron jest ciezkim wyborem na poczatku bo w PO zawsze sa z nim jakies problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Nas do PO awansowały nr 4,5,6,7 ;-)

 

Tylko, ze Gerard przetransferował do Siebie Lebrona i skład wygląda imponująco. 4-5 w budżetówce to może teraz 5-4 tutaj, umowa stoi Gerard? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczely sie szachy :D:D

 

Piękny maczap :-)

Na dwa dni przed końcem remis w FG i reszta kategorii rozdzielona po równo. Jak widziałem kto został u Ciebie na niedzielę, to nie sądziłem że powalczę. Jeszcze wczoraj prowadziłeś gdy Dragic miał 8/13, na szczęście później 2 pudła + słabe mecze Bookera i Plumlee. Ja od początku nie miałem zamiaru wystawiać nikogo poza Valanciunasem i mieć nadzieję, że Twoje asy będą miały słabsze mecze.

BTW jak zobaczyłem, że posadziłeś Jacka to byłem przekonany, że przegram, bo liczyłem, że tylko on może skaszanić FG u Ciebie. A tu gość gra świetny mecz...

Dla mnie takie mecze to cały urok H2H :B

 

ta partia dla Gerarda Kasparova ;)

 

no ale sam przyznaj, jak tu sie nie wkurwic? Remis w FG, wypierdalam ze skladu ceglarzy: Jacka, Harrisa (wczoraj 1/9 oczywiscie u mnie w skladzie) i Harklessa. Wypierdalam tez O'Queena, ktory ostatnio gra ponizej 40%.

 

Na ich miejsce biore Amare (ostatnio ponad 60% FG) i Plumlee (ponad 70% FG). Poza tym w skladzie mam Tysona (kolo 70% FG) i Booker (ostatnio tez w granicach 60% FG).

 

Efekt?

Jack 31 pkt na 68% FG

Harris 16 pkt na 50% FG

O'Queen 7/10 z gry

 

 

Booker 33%

Plumlee 25%

Tyson wprawdzie 100% ale cale dwa rzuty oddal

 

wyglada na to, ze KAZDY inny ruch niz wykonalem dalby mi awans...

 

Z zalem zegram sie z PO i zycze powodzenia dalej Gerard!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kto w tym roku awansuje (jakby nie bylo w tym roku paru dobrych graczy polecialo) i czy znow rookies beda miec najwyzsze miejsca w drafcie :)

przeceniacie te miejsca w drafcie, w drugiej lidze do polfinalow awasowaly druzyny wybierajace z nr 3,6,9,11. ci ktorzy mieli duranta i lebrona odpadli, szczegolnie lebron jest ciezkim wyborem na poczatku bo w PO zawsze sa z nim jakies problemy

 

c'mon, posiadanie miejsc 1,2 to olbrzymia przewaga. Szczegolnie Durant w pojedynke ciagnie zespoly fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×