Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Wątek organizacyjny dla 2. ligi h2h.

 

[question]1. POLISH MASTERY

2. szogo

3. AIR_MJ

4. fluber

5. bulek

6. Evilian

7. wasyl7777

8. Dariomeus

9. PH#1

10. matysw

11. MKA

12. jason[/question]

Draft 27 października 21:00

Czekamy na otwarcie rejestracji na serwerach yahoo. Póki co wybierajcie komisarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie, dlaczego jest zalozona nowa liga a nie gramy kontynuacji tej co byla rok temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że zmienił się komisarz. Cieglo awansował do 1 ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale to chyba nie problem zeby cie zaprosil i mianowal komisarzem, a przegladanie historii i rekordow ligi to fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jest opcja, bardzo fajna i skuteczna. Szkoda, że dla 1. ligi (dla której ustawiłem kontynuację) nie ma historii dalszej niż 1 sezon wstecz.

 

Zróbcie to samo w 2. lidze i po kłopocie, nie trzeba bawić się w przekazywanie. Wszystko ładnie opisane w comish tools.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w lidze brakuje eviliana i dariomeusa jak macie jakis kontakt do nich to pospieszcie ich zeby jak najszybciej zalatwic chociaz jedna lige, no i czekam caly czas na historie i rekordy dodane w lidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za historie, w lidze brakuje juz tylko eviliana mysle ze mozna by powoli myslec o drafcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za opóźnienie, już dołączyłem do ligi i zaraz uzupełnię ankietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie przedłużać. Proponuję 14 października 2013 o godzinie 21:00. Wszystkim w ankiecie pasuje, mi też. Jeżeli ktoś jest przeciwny, niech przemówi teraz lub zamilknie na wieki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało głosów w ankiecie, żeby można było powiedzieć, że już jest reprezentacyjna.

 

Mnie na przykład pasują terminy dopiero od 26 października od godz. 22.00 - czemu dałem wyraz w ankiecie.

 

Zresztą jestem zwolennikiem draftowania w miarę późno, aby uwzględnić kontuzje, jakie pojawiają się w preseason, a niestety zdarzają się częściej niż byśmy chcieli.

 

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi to srednio pasuje ten 27, mam 6 lig i w kazdej jest taki temat: zrobmy draft 27 pazdziernik bo niedziela i po presezonie, w ostatecznosci moze byc, ale wolal bym jakis inny dzien np 28/29 pazdziernik skoro polish mastery wczesniej nie da rady, a jak juz mial by to byc 27 to np wczesniejsza godzina np 19:00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

29 o północy zaczyna się pierwsze spotkania, a nie wiem ile yahoo potrzebuje na to, żeby te skłądy od razu ustawić, więc ten termin odpada. Musimy ustalić termin PASUJĄCY wszystkim, a nie termin być może najlepszy, tu jest klucz. Sam gram w ośmiu ligach i nie w każdej mogę draftować po preseason, więc nie bawmy się w chowanego. MKA - rozumiem, że termin Ci pasuje i, że W TYM MOMENCIE nie masz w tym dniu zaplanowanego żadnego draftu, zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem tej spinki na opóźnianie draftu, wiedzę o kontuzjach itd. Przecież to jeden z parametrów rozgrywki, wpływa na pewno na taktykę ale cholerka każdy ma te same informacje a co za tym idzie szanse. Przecież to już nie kwestia miesiąca a tygodni czy wręcz dni - zawsze będą jakieś niedopowiedzenia. Co więcej, zawsze może coś wyskoczyć minutę przed pierwszym gwizdkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no na ten moment nie mam, ale podtrzymuje sugestie zeby w razie wyboru niedzieli 27.X, draft zaczal sie o 19 zeby mozna jescze jeden inny upchnac w ten dzien, mysle ze nie tylko mi to bedzie na reke, tak samo poniedzialek 28.X mozna by wziac pod uwage w ankiecie chociaz teraz to juz troche za pozno na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę czekał na spóźnialskich, ankieta wisi, kto się wypowiedział ten skorzysta. Wszystkim pasuje 27 października o godzinie 21, dyskusja z MKA o wcześniejszej godzinie nie została podjęta, a więc oficjalnie:

27 października, godzina 21:00 widzimy się na drafcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×