Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

1. (1) Kevin Durant (OKC - SF)

2. (24) Damian Lillard (Por - PG)

3. (25) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)

4. (48) David Lee (GS - PF,C)

5. (49) Jose Calderon (Dal - PG)

6. (72) O.J. Mayo (Mil - SG)

7. (73) Kenneth Faried (Den - PF)

8. (96) Eric Gordon (NO - SG)

9. (97) Gerald Wallace (Bos - SF,PF)

10. (120) Chris Kaman (LAL - PF,C)

11. (121) Martell Webster (Was - SG,SF)

12. (144) Randy Foye (Den - PG,SG)

13. (145) Omri Casspi (Hou - SF)

 

Dwa pierwsze picki były pewne. Durant, wiadomo, będzie ciągnął OKC więc staty może mieć na kosmicznym poziomie. Lillard choćby grał jak w poprzednim sezonie będzie warty 2 rundy. A mam nadzieję, że będzie lepszy. W Sacramento zaufali Cousins'owi i ten mam nadzieję będzie grał nareszcie jak potrafi czyli top3 centrów. W 4 rundzie miałem brać Hillberta ale oczywiście nie dotrwał. Wziąłem Lee bo to od dawna pewne stałe staty. Runda 5 - Jose w końcu ma komu podawać. Runda 6 - mam nadzieję, że Mayo będzie błyszczał jak na początku poprzedniego sezonu. Faried będzie musiał ciągnąć Denver. Gordon, Wallace, Kaman - liczę, że przynajmniej 2 z tych 3 się odrodzi. Webster - lubię go, mam nadzieję że sporo pogra. Foye i Casspi - moze będzie nagroda a jeśli nie to polecą i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MKAllstars

1. (6) Anthony Davis (NO - PF,C)

2. (19) Dwight Howard (Hou - C)

3. (30) Mike Conley (Mem - PG)

4. (43) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)

5. (54) Bradley Beal (Was - SG)

6. (67) Andre Drummond (Det - PF,C)

7. (78) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)

8. (91) Victor Oladipo (Orl - SG)

9. (102) Tyson Chandler (NY - C)

10. (115) Ben McLemore (Sac - SG)

11. (126) Michael Kidd-Gilchrist (Cha - SF)

12. (139) Iman Shumpert (NY - SG,SF)

13. (150) Arron Afflalo (Orl - SG,SF)

 

na samym poczatku draftu mialem najwiekszy problem bo nie ufam ani curremu ani kyriemu, poza tym nie lubie budowac skladu wokol rozgrywacza, myslalem nad georgem ale wg mnie on statystycznie puki nie bedzie trafial ~48% z gry nie bedzie wart wyboru w pierwszej dziesiatce, moj wybor padl na davisa bo byl pierwszym zawodnikiem w rankingu ktorego lubie/nie mam jakiegos ale. co ciekawe jako inna opcje wyboru w pierwszej rundzie rozwazalem howarda a tu taka mila niespodzianka ze dotrwal do 19 picku, mysle ze w zadnej innej z moich lig h2h nie spadnie juz do drugiej rundy. z kolejnym wyborem postawilem na mike conleya, mimo mojej standardowej taktyki czyli odpuszczania asyst zawsze staram sie wybrac w poczatkowych rundach rozgrywacza z 3pt/st, poza tym mam nadzieje ze conley bedzie prezentowal podobny poziom jak w tamtym roku po odejsciu gaya. w 4 rundzie dostalem nastepny prezent bo mysle ze gdyby nie bylo juz conleya to kawhi byl by jednym z pierwszych moich pomyslow, leonard podobno ma pomalu zostawac liderem w SA, swoj potencjal udowodnil w PO licze na brakeout, z nr 43 to niewatpliwie jeden z najwiekszych steali w tym drafcie. w rundach 5-8 postawilem na kolejnych mlodych zawodnikow z duzym upsidem licze na dobre sezony u kazdego z nich. w nastepnej rundzie skozystalem z kolejnego prezentu ktory mi zostal czyli tyson, jesli zagra w sezonie 75 meczow to napewno bardzo sie przyda w druzynie, mysle ze 11/11 na swietnych % z gry jest do zrobienia tym bardziej przy slabo zbierajacej ekipie NY, w kolejnych rundach znowu postawilem na mlodych zawodnikow no i w ost dalem szanse afflalo, ktory w zeszlym sezonie do czasu kontuzji robil swietne cyferki w orlando, jak dostanie miejsce w s5 to mam wielki przechwyt, jesli nie trudno, jak na wybor z pickiem 150 low risk high reward. ogolnie podsumowujac kazde inne zakonczenie sezonu niz awans wyzej bedzie sporym rozczarowaniem, z innych druzyn podoba mi sie potencjal w PO u flubera, oraz teamy najebani na saharze, pogromcy donkow i polish mastery, mocno wyglada tez team kentucky ale cos czuje ze to nie wypali, co do innych to wydaje mi sie ze gdansk skopal draft dosyc mocno i nie zdziwie sie jak na koniec sezonu z tego co teraz ma zostanie mu z 6 grajkow, no i warto wspomniec o dariusz team, jak dla mnie kompletna kupa, nie wzial bym chyba zadnego z tych zawodnikow, co jeden to lepszy kandydat na busta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie nie przeraża wizja wywalenia ostatnich 6 graczy z draftu. Sporo fajnych zawodników zostało jeszcze na podmiankę. Jak moi odpalą to będzie duuuży plus a jak nie to wymienię na zawodników, którzy zostali przez nas przegapieni. Już mam przynajmniej 2 typy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie woem jak można spieprzyc draft wybierając z pierwszym numerem...obym się mylił ale ten skład na pierwszy rzut oka wygląda fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może będę nieco kontrowersyjny, ale...

 

Sorry, moim zdaniem albo wy coś nie dowidzicie albo ja na starość ślepnę, co nie jest wykluczone :) Gdańsk Raiders jest bardzo mocny w punktach, nieźle jest w asystach, trójkach, zbiórkach, dobre procenty. Oprócz dość marnych (acz nie beznadziejnych) bloków nie widzę żadnych słabych punktów (nawet te straty dzięki Calderonowi są ograniczane). Że ostatnie 6 picków to głównie szrot nie ma w tej chwili żadnego znaczenia bo i tak na pewno kogoś z FA zgarnie. Korzystny wynik tej ekipy zależy tylko i wyłącznie od zdolności dobrego doboru graczy pod dane matchupy.

 

Co więcej, jestem wręcz zdania, że to mocniejszy zespół niż np. MKAllstars, z którym MKA chce walczyć o awans mając zazwyczaj na dzień dobry trzy kategorie do piachu, a naprawdę silne tylko dwie-trzy. Niemniej ta drużyna zasługuje na uwagę i ciepłe słowa, gdyż MKA chyba jako jeden z nielicznych podjął naprawdę konkretną strategię i do tej strategii dostosowywał wybory. Reszta (w tym również częściowo ja) draftowała raczej bardzo ostrożnie, trochę w stylu roto, ale też bardzo solidnie.

 

System rostera, który mamy na sznurowadle jest bardzo specyficzny, pisałem o tym w zeszłym sezonie. Zdecydowanie promuje on właścicieli Duranta i LeBrona, nie jest korzystny dla tankujących posiadaczy graczy wysokich.

 

Nie ulega wątpliwości, że zespół Dariusza skazany jest najprawdopodobniej na ostatnie miejsce.

 

Na chwilę obecną nie kupowałbym hype'a związanego z przyszłością zespołu Six Sigma (nawet biorąc pod uwagę pełny, zdrowy skład), gdyby nie fakt, że Miami gra w końcowych tygodniach zawsze po 4 mecze :) Ale to może nie mieć znaczenia, jeśli Westbrook z Bryantem zasiedzą się do świąt w gabinetach. Prawie wszyscy rywale są mocni i może nie starczyć czasu na odrobienie strat. Niemniej jest to bardzo oryginalne, hardkorowe podejście i gratuluję pomysłu! Choć posiadając LeBrona zastosowałbym mimo wszystko bezpieczniejszą taktykę i pewnie zmierzał do I ligi :)

 

Generalnie w czołówce sezonu regularnego będzie ścisk, szykuje się super sezon, w którym każdy punkt może być bardzo ważny, a każda kontuzja niestety kosztowna. W czubie tabeli powinny być: Gdańsk Raiders, MJ-TEAM (moim zdaniem potencjalnie bardzo mocna ekipa) i prawdopodobnie Polish Mastery oraz Dallas Crusaders (ciekawie draftował prezes). Czarnym koniem może być MKAllstars, po cichu liczę, że z moją ekipą, mimo iż niezbyt efektowną na pierwszy rzut oka, również będziecie mieli pod koniec sezonu kłopoty.

 

Dół tabeli Dariusz, Sigma, Najebani, niezbyt różowo widzę szanse Pogromców Donków (ale może to tylko tak w związku z realnym światem).

 

 

I jak zwykle, no offence, po prostu taka moja ocena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie skomentuję składów (choć faktycznie ekipa z Gdańska nie jest taka zła). W zamian powiem jedno: widzę, że szykuje się tu mocna, świadoma liga. Fajnie patrzeć jak rośnie silne zaplecze dla ekstraklasy :) Oby ta tendencja przelewała się też na kolejne ligi w niższych klasach rozgrywek - jeśli do tego dojdzie, będziemy mieli chyba najlepsze tego typu rozgrywki w kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dół tabeli Dariusz, Sigma, Najebani, niezbyt różowo widzę szanse Pogromców Donków (ale może to tylko tak w związku z realnym światem).

 

 

I jak zwykle, no offence, po prostu taka moja ocena :)

 

 

Nie ty jeden...eh pierdole ostatni draft na trzeźwo. Za duzo zastanwiania sie kombinowania a moze tak srak i sam na drafcie juz bylem wkurzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zachwalał za bardzo swoich zawodników bo jeszcze przekonam MKA i mi dzisiaj w innej lidze ich podbierze ;-)

Mi się podoba skład Byle Co i MJ-TEAM. Jak im wszystko chwyci to będzie srogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1aib.jpg

7pd8.jpg

wrzucam tabele moze sie jakas dyzkusja ruszy, z mojej strony cisze sie sie udalo sie wykiwac flubera w ost dzien, kiedy wystawilem tylko afflalo co by wygrac straty, pierwszy tydzien mocno przecietny u mnie, ale mysle ze wyboru davisa z nr 6 juz nikt nie traktuje jako przecene jego mozliwosci, dodatkowo jeszcze raz dzieki za chandlera w 9 rundzie i afflalo w 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem możliwości wejścia o tej wpół do 12 i sprawdzenia składów. Poza tym, gdybym zripostował, to MKA pewnie wstawiłby komplet i też by ze mną wygrał. Mówi się trudno, to dopiero początek, a ja bez Bryanta, Westbrooka i Grangera powalczyłem z jednym z najmocniejszych składów ligi do końca. Russel wrócił już wczoraj, Grangera wyrzuciłem na FA, bo nikt nie machnął jeszcze Nicholsona. Wróci Kobe i możecie oczekiwać łomotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wrócił. Mimo wszystko mógłby chłop odpocząć sobie przynajmniej raz w tym tygodniu i nie przemęczać kolana! Chyba, że moi pacjenci również przejdą cudowne uzdrowienie. Wtedy możemy walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh... chnadler out na miesiac, dlatego nie lubie zbierac odpadow, jest spoko do czasu az sie nie sypnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pozyskać zawodnika w wymianie typu 2 za 1 ,a nawet 3 za 1. Dostępni są: Lopez, Dragic, Hawes, Favors i Nicholson. Przy dobrej ofercie jestem w stanie oddać Dragic, Hawesa i Favorsa w pakiecie, jeśli ktoś odda swoją gwiazdę za głębię składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę prywaty, pisałem już w Knajpie ale wydaje mi się, że niewielu tam zagląda: jeśli ktoś dysponuje PS3 oraz NBA 2k13 i chciałby stworzyć w ramach sznurówki małą ligę - zapraszam (gramy już goozmanem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po drafcie miałem wielkie nadzieje odnośnie końcówki sezonu, a tu niespodziewanie już początek pokazuje moją siłę. Czwarte miejsce po czterech tygodniach, gdzie cały czas gram bez dwóch podstawowych graczy, najpierw Bryanta i Westbrooka, a teraz bez Bryanta i Chandlera. Do tego doszła kontuzja Hawesa i wysłanie Russela znowu na odpoczynek i kończąc tydzień w dziewięciu rozwaliłem czwartych przed tym spotkaniem w tabeli Gdańsk Raiders 7-2. Jeżeli wszyscy moi gracze będą zdrowi, to módlcie się, żebym nie trafił do Waszej połówki drabinki w play-offs :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skopałeś mi tyłek strasznie. To co w tym tygodniu grali Gordon i Mayo wola o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany dostępni:

Derrick Favors

Spencer Hawes

Goran Dragic

Jak wrócą Chandler i Bryant będzie mi ich cieżko zmieścić w rotacji. Najchętniej wymiana 3 za 2 lub 3 za 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu w 11, znowu bez rotacji w składzie i znowu wygrana :V Oferta wymiany wciąż aktualna :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale wsumie liga bardzo wyrownana oprocz zdecydowanie liderujacego polish mastery i najslabszych rosomakow pomiedzy pozostalymi 10 druzynami jest roznica 8 wygranych. mnie teraz czeka ciezki miesiac bez davisa, a to wszystko wina amare, kiedys mialem boguta to tez mu zlamal reke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości popatrzyłem na staty Polish Mastery z tego tygodnia i grając w 11 bez Bryanta i Chandlera, nie robiąc żadnej zmiany i tak bym wygrał 5-4 :R Ale nie dzielę skóry na niedźwiedziu, w zeszłym sezonie byłem pewny awansu, a w dwa ostatnie tygodnie posypało mi się dwie trzecie składu i skończyłem czwarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A player has already played and is no longer editable for today. (Error #174)

czemu mamy takie cos ustawione, to jest bez sensu ze nie moge rano wziac zawodnika kroty fajnie pogral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale w kazdej innej lidze moge, to musi byc cos zle ustawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×