Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Niemożliwe, nie znam ustawień, które by na to wpływały. Po prostu trafiłeś na gracza, który w danym dniu rozgrywał mecz więc w Twoim składzie widnieje - do momentu aktualizacji - jako jeszcze grający. A jeśli nie Twój to być może ten, którego chcesz wyciągnąć. Tak to działa, u nas jest identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tej lidze mamy ustawienie pobrań na Daily - Today - można brać po aktualizacjach ok. 9ej i zagrają tego samego dnia. gdyby ustawione było Daily - Tomorrow można by pobierać zawodników "na zaś" - mogą zagrać dopiero kolejnego dnia (ewentualnie tego samego jeśli pobrani przed 9ą) - kwestia różnic czasowych robi swoje

 

tutaj to nie boli ale w budżetówce mieliśmy zawsze Daily - Tomorrow a teraz zmienione na Today i strasznie to miesza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wg mnie zdecydowanie lepiej daily-tomorrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy daily - tommorow miałbyś chyba to samo plus jeden dzień opóźnienia w zakresie wykorzystania zawodnika. Innymi słowy i tak czekasz na aktualizację zanim zrobisz cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie czekam bo moge wymienic zawodnika kiedy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A player has already played and is no longer editable for today. (Error #174)

czemu mamy takie cos ustawione, to jest bez sensu ze nie moge rano wziac zawodnika kroty fajnie pogral

Mozesz wywalic gracza z lawki! A sens jest taki zeby przy pobraniach miedzy godzina 9, a polnoca dalo sie wystawic takiego gracza tego samego dnia.

 

No ale w kazdej innej lidze moge, to musi byc cos zle ustawione

W Twojej lidze nba e-nba roto jest tak samo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MKA: ale wstawisz go do składu dzień później. To bez sensu i dlatego mamy ustawienie daily - today. Ja w ten sposób zapycham sobie na bieżąco ewentualne dziury w składzie na dany dzień. To klawe, innego ustawienia sobie nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to przeciez mozesz zapychac dziury na dzien do przodu, nie wiem jaki jest problem, ja to nie wyobrazam sobie sytuacji ze np ogladam clippersow, lamie sie paul, a ja nie moge dodac collinsona, bo najslabszych zawodnikow mam akurat w skladzie i musze czekac do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na to szerzej - Paul na treningu zrywa achillesa. Masz go wystawionego do dzisiejszego meczu. Co możesz zrobić? Co najwyżej usunąć go ze składu jeśli masz kogoś na jego miejsce na BN. Nie możesz go zastąpić nikim z FA - tutaj zmiana i tak będzie dotyczyła kolejnego dnia. Tracisz jeden dzień.

 

Rzecz w tym, że w trybie daily - today możesz planować i na dzisiaj i naprzód. W trybie daily - tommorow - tylko naprzód.

 

Oczywiście sam także miałem problem z tym, że daily - today nie pozwala na szybkie reagowanie na bieżąco w sytuacji kiedy mecze są już dawno zakończone (co mi z tego, że zarwałem nockę skoro dopiero rano mogę coś zrobić a i tak nie mam gwarancji, że ktoś mi gościa nie podbierze). Z tym się zgadzam i widzę to jako słabość systemu ale też liczę się z tym, że pewnikiem technicznie lepiej tego rozwiązać nie można było. Jedyne co mi przychodzi do głowy to dodać coś w stylu waivera tj. kolejki, wedle której zgłoszenia pozyskania z FA będą realizowane po dokonaniu dziennej aktualizacji. Nie wiem czy to dobre tak jak i sam waiver, którego wielkim fanem nie jestem. Zobacz jak długo czasami czekamy na zrealizowanie waivera mimo, że pozycje w ligach i skład na dzień są już dawno zaktualizowane. To świadczy o tym, że skala rozgrywek, ilość użytkowników jest kolosalna i pewne uproszczenia muszą istnieć by system nie klęknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jiog.jpg

wrzucam tabelke bo miesiac bez postu w 2 lidze to wstyd, u mnie wszystko powoli sie uklada, po kantuzjach wrocili beal, butler i davis, czekam na przebudzenie kawhiego. w lidze polish mastery nadal daleko od pozostalych druzyn, za to rosomaki w najblizszym czasie beda napewno niewygodnym przeciwnikiem o czym w tym tygodniu przekonal sie fluber ktoremu czkawka odbijaja sie wybory kobego i westbrooka, to bedzie dla niego ciezki miesiac tym bardziej ze byle co z 11 miejsca traci do niego tylko 6.5 wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był dla mnie dobry tydzień. Jeszcze do wczoraj prowadziłem z Dallas Crusaders 9-0, ostatecznie 7-1-1.

Pozwoliło mi to na awans z 7 na 3 pozycję w tabeli.

Ekipa mi się rozkręca, czekam jeszcze na powrót Gasola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Russel i Kobe byli zdrowi wygrywałem z czołówką, a teraz przegrałem z ostatnim zespołem ligi. Mimo wszystko jestem dobrej myśli, jeśli Bryant i Westbrook wrócą, a ja wejdę do play-offs to będę jednym z głównych faworytów :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się czkawką odbija mecz z dupetą, który to przegrałem przez przypadkowe niewystawienie składu ostatniego dnia. Na szczęście pierwsza trójka w zasięgu, więc nie ma tragedii. Gorzej, że 6 weeksów bez Paula, z nim bym miał z liderem większe szanse, ale i tak postaram się o niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przystałem na propozycję wymiany od zespołu Byle Co na mocy której oddaję: Marca Gasola i Kennetha Farieda, w zamian za Jamesa Hardena.

 

Potrzebowałem SG i miałem zadurzą rotację podkoszowych więc ten trade mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwię, że zaakceptowałeś. Czemu mi nikt takich Hardenów nie oferuje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a oddal bys za niego cousinsa pewnie z jakims dodatkiem? bo ja nie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tak słabych dodatków ;-)

Ale jakbyś chciał swojego Davisa wymienić na 2 niskich to pewnie bym coś interesującego zmontował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tej lidze jest za malo punktujacych pozycji zeby sie rozdrabniac, poza tym mam dobrych niskich, a davis pasuje mi idealnie do druzyny, wsumie to nie masz niskich, ktorzy w dowolnej kombinacji sa wstanie sie zblizyc do tego co daje davis i daja jakas nadwyzke nad tymi niskimi ktorych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego uważam, że jeżeli jest okazja pozyskać gwiazdę z TOP10 za 2 niżej notowanych zawodników to nie ma się nad czym zastanawiać. Z drugiej strony rozumiem matysa, któremu brakuje 9 punktów do 8 miejsca w tabeli, że pewnie liczy na odrodzenie Farieda i powrót do świetności Gasola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas wyrównywania rachunków w rundzie rewanżowej - po porażce 1-8 w 2 tygodniu rozgrywek, teraz odkułem się 7-2.

Wygrana tym bardziej cieszy bo Polish Mastery jest liderem ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PM i MJ zgodnie z przewidywaniami szykują się na powrót do 1ej ligi

ale co się dzieje z Donkami i Rosomakami? dobrze, że nie będzie spadków z 2 ligi w tym sezonie :) (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×