Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto 13/14 - potwierdzenia i zapisy

Polecane posty

Wytłumaczycie mi o co chodzi w roto? nigdy nie grałem tak w skrócie,(zawsze head to head)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki za zwłoke oczywiscie gram

 

dzieki matek za przypomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ptb potwierdził jeszcze na pierwszej stronie a nie jest pogrubiony, niejaki Bax jedynie się opiernicza ale skoro miał brąz w zeszłym roku to nie liczę już na awansik (1 pkt w roto ma znaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, dzięki za zwrócenie uwagi i przepraszam ptb za przeoczenie ;)

nic nie szkodzi. wiedzialem, ze niedopatrzenie zostanie wyjasnione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema siemano!

 

Chętnie bym z Wami pograł. Jeżeli to możliwe to proszę mnie dopisać do listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a co robimy z nadmiarem graczy? Na tę chwilę w drugiej lidze byłoby bodaj 14 czy 15 graczy, czyli więcej niż w pierwszej. Wątpliwe, by do 4.10 przybyło tylu chętnych, żeby zapełnić całą trzecią. Gramy z nadmiarem w drugiej czy ograniczamy ilość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedyskutujemy sprawę (pewnie ankietą) po 4.10, może zbierzemy łącznie te 36 osób i problem sam się rozwiąże. Zawsze można też powiększyć liczebność pierwszej ligi ale tego wolałbym jednak uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12-osobowe ligi są fajoskie, bo mają bardzo bogate FA, które może wyraźnie wpłynąć na rywalizację. Też bym nie zwiększał liczebności. Jeśli jednak miałoby być 12 drużyn w pierwszej lidze, to i druga powinna mieć taką liczebność. Dla mnie maks to 15 drużyn. Rok temu grałem z lidze z 19 zespołami (e-nba) i to była masakra. Oczywiście optimum to 36 zespołów, ale nam jeszcze sporo brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku nie weźmiesz udziału w rozgrywkach, Cięglarzu. Z listy rezerwowej wchodzi pierwsza trójka (to optymistycznie na tę chwilę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małego asa w rękawie ;) Zerknij na to co napisał Chick w pierwszym poscie.

 

Oczywiście nie chodzi mi o blokowanie kogokolwiek tylko ogólne stwierdzenie, że w takim rozmiarze ligi gra mi się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pełni szczęścia brakuje nam na chwilę obecną 7 zgłoszeń/potwierdzeń. Pafsen, Ty chyba znasz Dariomeusa, wiesz czy jest szansa, że zagra z nami w tym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako,ze mam juz 1 gre za soba na innym forum uprzejmie prosze o dopisanie mnie do listy chetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze trzech i będzie trzecia. Dziwi mnie brak Dariomeusa. To chyba ten od Rosomaków, nie? Pamiętam, że zawsze solidnie się meldował. Ma ktoś z nim kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×