Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2008/2009] Draft/rozgrywki - liga fantasy points

Polecane posty

Po zabiegu. Oto mój skład wraz z komentarzem.

 

1. (3) Dwight Howard

 

Pierwszy spoza wielkiej dwójki. Konsekwentnie wybieram go na tej pozycji we wszystkich swoich ligach fantasy points (czyli dwóch :) ).

 

2. (18) Carlos Boozer

 

Solidny, konsekwentny i z dobrymi wynikami w preseason. Kolejny wysoki. To nie koniec :)

 

3. (23) Antawn Jamison

 

Z braku Arenasa Washington oprze się jak zwykle na Butlerze i właśnie na Antawnie. Mam nadzieję, że uraz już zaleczony i będzie zdrów na początek sezonu.

 

4. (38) Emeka Okafor

 

Liczę na powrót do najlepszej formy jeśli chodzi o bloki. Popsucia nie biorę pod uwagę :)

 

5. (43) Hedo Turkoglu

 

Świetny poprzedni sezon. Eksperci mówią, że ciężko mu będzie powtórzyć te wyniki, ale jest chyba w contract year więc wszystko jest możliwe.

 

6. (58) Jermaine O'Neal

 

Przespany wybór i moim zdaniem wielki steal. Co prawda wnioskuję tylko po jednym meczu przedsezonowym, którego score boxa widziałem ale wygląda na to, że wrócił stary dobry Jermaine. Nawet jeśli swoją najlepszą formę z Indiany poświęci (statystycznie) na rzecz Bosha to i tak warty wyboru z szóstką.

 

7. (63) Devin Harris

 

Miał być Andre Miller ale został podstępnie uprowadzony. Cóż - sam mówi, że zamierza być liderem w NJ (co na to Carter?) i chyba muszę mu zaufać. PG do tej pory w każdym moim drafcie konsekwentnie ignorowałem. Nie przez przypadek - liczę na produkcję dużych, którzy mają ciągnąć mi drużynę. Jeśli przy okazji wystrzelą rozgrywający - będzie to dodatkowy bonus.

 

8. (78) Luol Deng

 

Jak pisałem na drafcie - nie przepadam za tym kolesiem, ale mam nadzieję, że odbije się od dna razem z Bullsami.

 

9. (83) Monta Ellis

 

Jak i w drugiej mojej lidze w tej formule - wybór Monty na tej pozycji to przestępstwo. Oczywiście tylko pod tym warunkiem, że odpowiednio wcześnie wróci do gry i przysłuży się wynikowi drużyny.

 

10. (98) Rudy Fernandez

 

Koleś gotowy do gry w NBA. Dwa mecze w preseason i świetne cyferki. Jak mówi trener - obawia się tylko o to, że przy jego szaleńczym stylu gry będzie miał problem z kontuzjami. Dla mnie to dobra wiadomość - tacy kolesie mają zawsze dużo przeczwytów, czasami wpadnie blok. Fernandez jest poza tym świetnym strzelcem. A jak się zepsuje to zamienię go kimś z bogatej listy FA ;)

 

11. (103) Raymond Felton

 

Tutaj nie miałem strategi. Spojrzałem na numerki z tamtego roku i stwierdziłem, że koleś który kręcił średnio 67 fps na mecz, nie może pozostać niewybrany w 11 rundzie draftu :) Tak oto znalazł się w moim teamie. Powinien jednak poprawić skuteczność, inaczej z hukiem wyleci z drużyny.

 

12. (118) Udonis Haslem

 

Tutaj miałem wątpliwości, ale gdy przypomniałem sobie jego ostatni mecz przedsezonowy, od razu kliknąłem 'draftuj'. Będzie miał dużo minut w Miami. Co prawda dostarczy tylko bardzo dużo zbiórek, czasami rzuci dwucyfrowo, może raz zablokuje i 2 razy przechwyci ale mi to wystarczy. Oby to była jego średnia na ten sezon :)

 

13. (123) Grant Hill

 

Tak, to nie pomyłka. Myślę, że rola rezerwowego nie pogorszy jego skuteczności, a właściwie wszechstronności. Bardzo równomiernie zapełnia kategorie statystyczne i dalej potrafi dostarczyć dużo soku. Jak na ostatniego rezerwowego - jest więcej niż wymagam.

 

Zadowolenie z draftu: prawie pełne. Mam wysoki, dobrze dobrany do reguł gry skład. Powinno być dobrze. Co mi się nie udało? Liczyłem na Artesta, liczyłem na Kamana a także standardowo późnego Marca Gasola. W planach miałem także i Tony Parkera.

 

Teraz lecę oblukać składy konkurencyjne.

 

>

 

Zauważyłem, że na listę FA wskoczył Wilson Chandler. Długo nie czekałem i niestety pożegnałem Hilla :)

 

Podoba mi się skład MJ-a, Chickena i może Gimmiego. To tak na pierwszy rzut okiem ;) Nie mogę doczekać się startu rozgrywek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moj debiut w tej formule ale jestem bardzo zadowolony z wynikow draftu.

 

1. (6) Josh Smith

niby Kobiasz byl jeszcze do wziecia ale wygrala sympatia i chec posiadania go w skladzie - potworek statytyczny, ktory sie nadal rozwija;

2. (15) Allen Iverson

lata mijaja a to nadal jeden z najlepszych G w lidze; jesli zdrowko dopisze to swoje zrobi (15 wybor to perla moim zdaniem)

3. (26) Chris Kaman

wiadomo zbiory, bloki, ale bez sympatii z mojej strony - czailem sie na Cambyego ale zostal podebrany;)

4. (35) Andre Iguodala

dobry stealer i punktowiec - ten sezon bedzie mam nadzieje bardzo mily dla 76ers i Andre

5. (46) Gerald Wallace

prawie statystyczny klon Andre - tylko jeszcze wiecej zbior i blokow; oby byl zdrow

6. (55) Kevin Durant

w debiutanckim sezonie wyrobil solidne staty - teraz bedzie jeszcze lepszy;

7. (66) Samuel Dalembert

bardzo nisko poszedl - a w formule fan pts moze nawet lepszy od Kamana

8. (75) Rajon Rondo

chcialem rozgrywacza z porzadnymi ilosciami asyst i stealow - w tym momencie draftu byl najlepszy z pozostalych (no oprocz niepewnych rookies) - do tej formuly to moim zdaniem dobry pick

9. (86) Peja Stojakovic

nie wiem do konca co mnie napadlo ze go wzialem - chyba to ze jest dobrym 3cem

10. (95) Jamario Moon

licze na pare extra blokow i zbior - nic poza tym

11. (106) Ronnie Brewer

pewniak w skladzie Utah; pare stealow i pkt dorzuci moze

12. (115) Brook Lopez

moj czarny kon, maly Duncanik - licze na staty ok 12pkt/8zb/1,5 blk - ale zobaczymy

13. (126) Rafer Alston

uwazam ze duzo za nisko sie pojawil, ale nie bede przez to plakac

 

troche martwi mnie liczba strat ktore popelnialy w zeszlym sezonie niektore moje czolowe picki no ale nobody's perfect. FA nadal jest bogate - takze bedzie szansa na ewentualne modyfikacje skladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. (4) Amare Stoudemire PF,C

 

Według mnie pierwszy spoza pierwszej trójki :P Przy Shaq'u zrobiła się z niego istna bestia więc jeśli zdrowie dopisze będzie dobrze

 

2. (17) Al Jefferson PF,C

 

Zdziwiłem się że dotrwał aż do 17 picku, na e-nba wziąłem go już z 11. Nie da się ukryć że bardzo go lubię, przy okazji uważam że przybycie Love'a nie zabierze mu cennych FP

 

3. (24) Danny Granger SG,SF

 

Lider mojego ulubionego klubu a przy okazji jeden z ulubionych grajków w lidze. Bardoz wszechstronny co bardzo się liczy

 

4. (37) Jose Calderon PG

 

Już bez Forda przy boku będzie robił świetne cyferki, liczę nawet na 10 asyst co mecz

 

5. (44) Brandon Roy PG,SG

 

Lider Portland, powinno się to przerodzić w sporą ilość punkcików

 

6. (57) Greg Oden C

 

Tutaj poszedłem na żywioł, pre pokazuje że facet potrafi wykorzystać swoje warunki fizyczne również w ataku, jeśli experci się nie mylą będzie walczył o lidera bloków całej NBA a jak wiemy blok jest w cenie :P

 

7. (64) Tyson Chandler C

 

Regularne double-double, do tego liczę na poprawę ilości bloków bo 1,1 z zeszłego sezonu to troszkę malutko

 

8. (77) Richard Jefferson SF

 

W przeciwnieństwie do Cieglo ja nie lubię olewać jakiejś pozycji, potrzebowałem jakiegoś SF'a i padło na Richa, jak na ten pick całkiem przyzwoity wybór

 

9. (84) T.J. Ford PG

 

Już bez Calderona przy boku... :E To że grać umie każdy wie a system O'biego może mu tylko przysłużyć

 

10. (97) John Salmons SG,SF

 

Już w poprzednim sezonie pokazywał że grać potrafi, odejście Artesta tylko mu pomoże

 

11. (104) Marvin Williams SF,PF

 

Tutaj bez rewelacji ale gość może w końcu wystrzeli i pokaże coś na miarę drugiego numeru w drafcie

 

12.(117) Drew Gooden PF

 

Pierwszy PF Chicago i tylko to mnie podkusiło, bardzo prawdopodobne że w trakcie sezonu poleci na FA na rzecz jakiejś perełki

 

13.(124) Andray Blatche PF,C

 

Już zamieniony na Nelsona. Wydawało mi się że Jaamer poszedł wcześniej w drafcie ale skoro nie to go przyjąłem do siebie. Może przypomni sobie grę sprzed bodajże dwóch sezonów

 

Ogólnie jestem zadowolony, jeśli nikt mi nie zrobi żartu i się nie połamie na pół roku to powinno być dobrze, bardzo dobrze :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w losowaniu szczescie dopisalo i dostalem jedynke :)

 

1.Chris Paul - dlugo sie zastanawialem kogo brac, czy Chrisa czy LeBrona, zdecydowalem sie na tego pierwszego... sam nie wiem czemu ;p moze dlatego ze LeBrona juz mam w innej lidze? ;p

 

2. Chris Bosh - wysoki lider swojego zespolu, w tym sezonie w koncu bedzie mogl rozgrywac wiekszosc spotkania na czworce, co moze mu tylko pomoc w poprawieniu statystyk.

 

3. Yao Ming - mam go juz w lidze h2h, jesli sie nie polamie (a tego niestety nie mozna wykluczyc), bedzie stabilna gra na poziomie 20-10, nie ma co do tego zadnych watpliwosci.

 

4. Kevin Martin - juz mialem brac JoJo i... nie udalo sie ;p chyba za duzo lig gram i pozniej na draftach nie chce powtarzac zawodnikow, bo normalnie wzialbym chyba Brandona Roya, albo Rudy'ego Gaya, ale Martin nie powinien byc od nich gorszy

 

5. Ron Artest - zobaczymy jak sobie poradzi w nowej druzynie, napewno nie straci nic ze swojej wszechstronnosci.

 

6. Josh Howard - mniej wiecej tak jak chcialem, wszechstronny zawodnik, mysle ze jest nawet szansa na jakis maly progress w porownaniu z poprzednim sezonem :)

 

7. Tony Parker - zgadzam sie z tymi co pisza ze pod nieobecnosc Manu Parker bedzie odgrywal jeszcze wieksza role w zespole niz zwykle.

 

8. Randy Foye - to ma byc ten sezon w ktorym Foye pokaze co tak naprawde potrafi. licze na znaczny progress

 

9. OJ Mayo - taki maly eksperyment, podobno najbardziej gotowy do gry w NBA z tegorocznych rookies (nie liczac Odena oczywiscie).

 

10. Joakim Noah - w Chicago dziura pod koszem, to oznacza sporo minut dla tego drugoroczniaka, tylko szkoda ze na C ;p

 

11. Thaddeus Young - w koncu :) byli lepsi zawodnicy do wziecia, ale mlodego musialem miec. mimo ze nie przewiduje tak dobrej gry jaka prezentuje w preseason, ale napewno sie przyda, jest bardzo wszechstronny.

 

12. Wilson Chandler - fajny pick, tylko nie wiem czemu go wyrzucilem i wzialem Nate ;p zreszta wg mnie branie kogokolwiek z Knicks to jest loteria, nie wiadomo kto jaka role bedzie spelnial w tym sezonie, nie ma co wysuwac daleko idacych wnioskow na podstawie preseason ;p

 

13. Ben Wallace - jakies punkty zawsze beda z jego strony, i tak bedzie grzal lawe (mam nadzieje, bo to bedzie oznaczalo ze Yao zdrowy :D)

 

ogolnie draft w moim wykonaniu moze byc, chociaz wczorajszy do ligi e-nba byl chyba lepszy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wybory wyglądały następująco:

1. (5) Dwyane Wade

Wypadało wziąć z 5 Kobego ale go nie trawię :P więc z sympatii wziąłem Wadea, może uda mu się zagrać w końcu pełny sezon :R

 

2. (16) Tim Duncan

Timmy to "pewniak" zawsze gra swoje i pod nieobecność Gino może będzie grał jeszcze więcej.

 

3. (25) Marcus Camby

Zawodnik stworzony do FB w 3 rundzie musiałem go wziąć :8

 

4. (36) Lamar Odom

LO to gość od czarnej roboty, zawsze prezentuje swój wysoki poziom.

 

5. (45) Andrew Bogut

Zeszły sezon finiszował w imponującym stylu, mam nadzieję, że chłopak się rozwinie.

 

6. (56) Brad Miller

Kolejny center tak jakoś wyszło :R

 

7. (65) Zach Randolph P

Zacha mam praktycznie w każdej mojej drużynie i do tej pory nie zawodził.

 

8. (76) Corey Maggette

Nowy lider Golden jak sądze ;)

 

9. (85) Mike Miller

Nowy lider Wilków ;)

 

10. (96) Kenyon Martin

Mam nadzieje, że przejmie deskę po odejściu Cambyego

 

11. (105) Manu Ginobili

Poczekamy zobaczymy.

 

12. (116) Nick Collison

Liczę, że to będzie dla niego dobry rok.

 

13. (125) Ramon Sessions

Jak dostał szansę pokazał na co go stać, oby ją dostał w tym sezonie.

 

Draft oceniam pozytywnie. Mam nadmiar centrów więc jestem otwarty na propozycje. Lubię negocjować wymiany więc piszcie śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LeBron James (2) – z tym wyborem nie miałem problemu – James lub CP

 

Carmelo Anthony (19) – tu natomiast może trochę przesadziłem, punktowo powinno być dobrze, ale ze względu na pierwszy wybór, może jednak trzeba było zabrać kogoś na inną pozycję

 

Jason Kidd (22) - w tym sezonie to mi przypadło liczenie na to, że to jeszcze nie ten sezon, w którym Kidd mocno spuści z tonu ;)

 

Joe Johnson (39) – w miarę bez ryzyka, myślę że JJ kolejny raz udowodni, że jest „ solidną firmą ”

 

Rudy Gay (42) - liczę, że utrzyma poziom z zeszłego sezonu

 

LaMarcus Aldridge (59) – tu się trochę wahałem, ale że nie miałem jeszcze wysokich, a wyboru nie było już wielkiego, wziąłem Lamarcusa, mimo obaw o statystyki po przyjściu Odena

 

Andre Miller (62) – z tego wyboru w 7 rundzie jestem bardzo zadowolony – pod względem FP nie powinno być gorzej niż w poprzednich sezonach

 

Jamal Crawford (79) – nie bardzo wiem, czego się po nim spodziewać, mam nadzieję tylko, że uda mu się pozostać czołową postacią w drużynie z NY ( choć kilku graczy, których chciałem wybrać w tej rundzie, zostało zabranych tuż przed moim wyborem )

 

 

 

BN:

 

Liczę, że ktoś z trójki: Al Harrington, Charlie Villanueva, Tyrus Thomas będzie miał naprawdę dobry sezon i wskoczy do mojego składu.

Gasol, Rose – chyba niezłe wybory jak na ostatnie rundy, przy czym większe szanse na odegranie znaczącej roli już w swoim pierwszym sezonie w lidze ma raczej hiszpański koszykarz.

 

Z draftu zadowolony jestem średnio. Byłoby dobrze, gdyby nie, widoczne na pierwszy rzut oka, braki na SG i C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze mecze przedsezonowe nastrajają mnie optymizmem. Co ciekawe dają radę zawodnicy, których mam na benchu.

 

Wspominany Fernandez zapowiada się na naprawdę wszechstronnego kolesia. Coś mi się zdaje, że to taki chaotyczny typ i pewnie tak często jak zaskoczy pozytywnie, także i zawiedzie. Póki co jest dobrze. Wczoraj z Kings 6-13 FG, 4-10 3PT, 4 REB, 2 AST, 1 BLK, 1 STL oraz 16 punktów :) Myślę, że będzie nawet lepiej, szczególnie w przechwytach a i 30 pkt. też można się po nim spodziewać. A teraz wstępne wyliczenie (to dla tych, którzy startują w tej formule po raz pierwszy) na ile fantasy points można się spodziewać po takim występie (liczymy ze wzoru dostępnego na stronie ligi): 69 FPS. Jeśli moi rezerwowi będą tyle sypać co mecz to nie powinienem się martwić o pozycję w lidze :)

 

Oto wzór ogólny dla zainteresowanych (coby sobie sami policzyli dokonania swoich ludzi):

GP (0), FGA (-1), FGM (2), 3PTA (-0.5), 3PTM (1.5), PTS (2), REB (4), AST (5), ST (8), BLK (7), TO (-5), PF (-2)

 

Dla porównania, wynik Fernandeza jest większy niż średnia zeszłego sezonu niejakiego Kevina Martina czy Kirilenki.

 

W tym roku stawiam też i na Okafora. Wczoraj zaliczył double-double, 3 bloki, asystę i przechwyt. Słodko :)

 

Jak tam u Was? :) Widziałem, że jakieś obłędne cyferki zaczął wykręcać też Tyrus Thomas (po raz kolejny bodajże kilkanaście zbiórek). Oden bez rewelacji, ale dobrze jak na rookie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja, heja

Oto moje wspaniałe pick'i.

 

1. (8) Baron Davis PG

2. (13) Kevin Garnett PF

3. (28) Andrew Bynum C

4. (33) Jason Richardson SG,SF

5. (48) Tracy McGrady SG,SF

6. (53) Mehmet Okur PF,C

7. (68) Andrei Kirilenko SF,PF

8. (73) Gilbert Arenas PG

9. (88) Richard Hamilton SG

10. (93) Al Thornton SF,PF

11. (108) Nene Hilario PF,C

12. (113) Shaquille O'Neal C

13. (128) Earl Watson PG

 

W sumie mam mieszane uczucia co do tego draftu, przynajmniej co do mojej drużyny. Niby "na papierze" chłopaki dobrze sie prezentują, ale...nie do końca jestem do tego przekonany. Oczywiście wszystko niedługo sie zweryfikuje.

Powodzenia wszystkim i tymczasem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek zaczynamy punktować.

 

Dodatkowo - wzorem ligi e-nba - będę umieszczał tutaj wyniki statystyczne naszych drużyn tj. ranking teamów wg średniej zdobywanych w danym okresie fantasy points. Będziemy mieli także swojego gracza tygodnia/miesiąca/sezonu :)

 

Spisywaniem danych wejściowych (tj. GP oraz FPS) z dni składających się na dany tydzień zajmę się ja, ale liczę także na Waszą pomoc w tym zakresie, jeśli wyskoczy mi coś służbowego (o to nietrudno ostatnio, niestety). Co prawda pisałem do yahoo by udostępnili możliwość eksportu danych w wygodnej formie, ale jak zwykle tylko podziękowali za zainteresowanie i ciekawy pomysł, a na realizację przyjdzie nam poczekać :)

 

Dane na dany tydzień - skumulowane od poniedziałkowego wieczoru (czyli z wtorku rano) do niedzieli (czyli z poniedziałku rano). Wiem, że najbliższy tydzień będzie nieco okrojony, ale mimo wszystko 3 listopada będziemy znać już pierwszego gracza tygodnia :) Gracza miesiąca poznamy dopiero po listopadzie.

 

Przypominam o wystawianiu składów. Pamiętajcie o limicie meczów na daną pozycję - nie wykorzystać przydziału lichymi graczami z ławki ale i z drugiej strony nie zostać z zapasem na koniec sezonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień za nami :)

 

Z pierwszych obserwacji:

- Chicken sadzając Goodena na ławie pozbawił się znakomitych 90 FPS; Oden zepsuty :o ,

- Andrew23 posadził na ławie Rose'a a ten z kolei miał świetny debiut. Thomas za to dał radę :),

- Goozman nie trafił z Rondo :)

 

Poza tym, żaden z zawodników nie przekroczył 100 FPS, nawet Lebron. Czekamy na CP3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Tyrusa w kilku drużynach, więc liczę na wiele takich jego występów :8

Lebron i LaMarcus rzeczywiście poniżej oczekiwan, ale mam nadzieje, że będą już niedługo zdobywać podobną ilość FP jak w zeszłym sezonie, natomiast z Rosem może być problem - zapewne jak większość pierwszoroczniaków raz będzie grał dobrze, raz źle, więc może być trudno wyczuć, kiedy go wstawić do składu, ale oczywiście cieszę się że go mam w swojej drużynie, bo potencjał z pewnością ma :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjaśnienia wymiana pomiędzy Chyże Rosomaki a Miami Pafsen (Marion - Richardson) została zawetowana z powodu:

1. Marion to zawodnik z 2 rundy draftu, a Richardson z 4.

2. Marion średnia za ostatni sezon 96FP, a Richardson 79FP

 

Reasumując wymiana byłaby tendencyjna. W przyszłości suma FP powinna być zbliżona aby trade był zaakceptowany.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wyjaśnienia wymiana pomiędzy Chyże Rosomaki a Miami Pafsen (Marion - Richardson) została zawetowana z powodu:

1. Marion to zawodnik z 2 rundy draftu, a Richardson z 4.

2. Marion średnia za ostatni sezon 96FP, a Richardson 79FP

 

Reasumując wymiana byłaby tendencyjna. W przyszłości suma FP powinna być zbliżona aby trade był zaakceptowany.

 

Pozdrawiam

 

 

Znalazłem na forum e-nba że tolerancja błędu przy wymianie nie powinna przekroczyć 15% różnicy FTP. Ponieważ masz tam doświadczenie AIR_MJ, jak mniemam stosujesz zasady właśnie z tej strony, wtedy masz racje odnośnie tradu iż nie powinien mieć miejsca.

Moim zdaniem Sznurowadlo.pl powinno posiadać własne, dokładne wytyczne odnośnie wymian zawodników. Cienglarzu działaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, co liga to zasady. 15% to liczba e-nba, my możemy mieć swój poziom. Ja osobiście nie jestem zbyt doświadczony w tej formule, więc żadnego poziomu proponować nie będę ale dyskusja jest przecież otwarta. Oczywiście nic też nie stoi na przeszkodzie by skopiować założenia z e-nba, jeżeli sami nic nie wypracujemy w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziwałem się że ten trade przejdzie. Moim zdaniem bardzo jednostronny dla Chyżych Rosomaków

 

Marion > Richardson

Hinrich >= Shaq (Szak ma nie grać w niektórych b2b a ponadto oczywistym jest że jakąś kontuzję złapie lub przynajmniej posadzą go na ławkę dla odpoczynku przed PO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spodziwałem się że ten trade przejdzie. Moim zdaniem bardzo jednostronny dla Chyżych Rosomaków

 

Marion > Richardson

Hinrich >= Shaq (Szak ma nie grać w niektórych b2b a ponadto oczywistym jest że jakąś kontuzję złapie lub przynajmniej posadzą go na ławkę dla odpoczynku przed PO)

Moim zdaniem też jednostronny ale pod względem sumy FP się zgadza. Nikt do mnie nie napisał, że zgłasza veto a były na to 2 dni. Mam nadzieje, że ta wymiana ożywi trochę naszą ligę i zaczną się większe ruchy transferowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranking – 1. tydzień rozgrywek (28.10 – 2.11.2008) . W nawiasie liczba rozegranych gier i średni wynik FPTS.

 

1. K' Squad (22) 83,272727
2. High Flying Circus (21) 72,857143
3. Penetrator (26) 72,807692
4. Chicken Team (23) 72,695652
5. MJ-Team (25) 71,88
6. Gimisie	(20) 70,575
7. Miami Pafsen (23) 67,869565
8. Skazani na Sukcezzz (26) 65,826923
9. Bukkake (25) 64,58
10. Chyże Rosomaki (22) 61,886364

Drużyna tygodnia – K’ Squad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranking - 2. tydzień rozgrywek (3.11-9.11.2008).

 

MJ-Team			(24) 84,52083333
Chicken Team			(27)	77,85185185
High Flying Circus 3		(30)	76,35
Miami Pafsen			(32)	73,203125
K' Squad				(28)	72,73214286
Chyże Rosomaki		(32)	72,28125
Penetrator				(32)	65,5625
Skazani na Sukcezz		(31) 65,53225806
Gimisie				(22)	62,38636364
Bukkake				(34)	54,17647059

 

Drużyna tygodnia - MJ-Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranking - 3. tydzień rozgrywek (10.11-16.11.2008).

 

High Flying Circus 3 (31) 89,24193548
Penetrator	 (32)	81,734375
MJ-Team	(30) 80,58333333
Chicken Team (26) 72,82692308
K' Squad (23) 72,73913043
Gimisie (28) 71,17857143
Chyże Rosomaki (25) 70,64
Miami Pafsen (36) 68,08333333
Bukkake (30) 67,61666667
Skazani na Sukcezz (30) 44,3

 

Drużyna tygodnia - High Flying Circus 3

 

Świetna średnia HFC, a już spodziewałem się mojej wygranej w tym tygodniu :) Gratulacje. Z drugiej strony mamy Skazanych z tragicznymi 44 FPG :o Nie myślałem, że to możliwe w tak stosunkowo małej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki cieglo :) Na razie jednak wciąż ty jesteś na czele, co jednak, mam nadzieję, wkrótce się zmieni ;) Zresztą na objęcie pozycji lidera liczy też zapewne, świetnie spisujący się MJ-Team.

Wiedziałem, że moja drużyna dobrze sobie radziła w zakończonym niedawno tygodniu, ale aż takiej średniej jednak się nie spodziewałem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekko nie wyrabiam czasowo więc nie dam rady sklecić rankingu za zeszły tydzień. Czy jest ktoś kto może zebrać dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygasła w jakim sensie? Jeśli nawiązujesz do mojej pozycji w tabeli to przecież nie jest to jakaś wielka przepaść. Dystans mniej więcej stały, jedna kontuzja i sytuacja może wywrócić się do góry nogami. Sezon jest długi :)

 

Na zabawę z rankingiem nie mam ostatnio czasu - potrzeba jednak parę minut na żmudne przeklepanie wszystkiego, policzenie średnich i wklejenie tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×