Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

Auction draft Yahoo

Polecane posty

całe mnóstwo ;) podrzuć linka to się przekonamy

 

Poczekam kilkanaście minut jeszcze, może ktoś się pojawi. Myślę, że koło 20:30 możemy się wstępnie umówić na linka w tym miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

 

Jeśli ktoś jeszcze chce dołączyć, proszę dać znać tutaj. Mamy komplet 10 graczy, draft zaczyna się o 20:46, także takie 3-4 minutki przed rozpoczęciem możemy uwzględnić jeszcze jakieś migracje między lobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście wrzucić jeszcze wyniki z mocków w których uczestniczylscie teraz?? Byłbym baaardzo wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Draft niestety nie był w hermetycznym gronie, pojawiły się boty i "zagramaniczni" gracze bez głowy przez co licytacje były zniekształcone. Dodatkowo sloty ustawione na Cx2 czyli nie tak jak w lidze. Aczkolwiek jestem zadowolony ze swojego składu i uważam, że majster był by w zasięgu:)

 

EDYTA. :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, lipa straszliwa z tymi botami plus gościem, który zażyczył sobie i Duranta i Lebrona i cel osiągnął :) Pierwsza część draftu nie była więc zbyt cenna w kontekście treningu ale dalej - już całkiem ok (pomijając destruktywny wpływ botów). Mi psikusa zrobił Kawhi Leonard, którego podbiłem z jakimś lagiem i zamiast 3 dolce wpadło 33 - w ten sposób rozwaliłem sobie dalsze licytacje...

 

Co do składów to widzę, że TY podbijałeś pod h2h, czy tak? Ja w kontekście MP czyli FP :D :D Wklejanie składów publicznie niekoniecznie popieram - co innego dostęp do danych średnich/szacowanych przez yahoo a co innego własne typy/preferencje, które mogą się przydać przeciwnikowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne są te mock drafty, bo każdy draftuje pod inne rozgrywki.

Trzeba jeszcze pamiętać, że mock jest max na 14 graczy, a my mamy w lidze 20 :)

Ciekaw jestem wyników pierwszego prawdziwego draftu w MP - wtedy wyciągniemy wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem wyników pierwszego prawdziwego draftu w MP - wtedy wyciągniemy wnioski.

 

Trzeba będzie wprowadzić zakaz umieszczania wyników draftu, to będzie ciekawiej... :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do mocka, patrzcie gdzie się zbiera ekipa i wbijajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×