Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Lista rezerwowa - rozgrywki H2H Yahoo

Polecane posty

W tym temacie proszę o wpisywanie osób zainteresowanych udziałem w rozgrywkach H2H. Zapisanie oczywiście nie gwarantuje udziału chyba, że uzbierana zostanie kolejna grupa 12 osób, która wystarczy na utworzenie samodzielnej ligi. W przeciwnym wypadku zgłoszone osoby będą - w kolejności zgłoszeń - zastępować użytkowników, którzy nie zameldują się w lidze utworzonej przez komisarza na yahoo.

 

[question]1.

2.

3.[/question]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę. Jestem już zapisany do ligi, ale ludzie jakoś nie garną się do pisania, nie widać też kandydatów na komisarza. Sam nie mam doświadczenia więc nie chciałbym się tego podejmować a bez tego liga nie wystartuje. Czy mógłbym się zatem przenieść do innej ligi jeżeli zwolni się miejsce? Często wśród nowych graczy zdarzają się rezygnacje także chciałbym się wpisać na listę chętnych do przenosin w razie wakatu w jakiejś lidze z komisarzem, która na pewno wystartuje.

 

To samo dotyczy formuły roto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że szukasz drogi na skróty. Jeśli wystąpią braki w danej lidze - wtedy będziemy się zastanawiać ale niezbyt fajne wydaje mi się kombinowanie w sytuacji kiedy Twoja liga wymaga inicjatywy. Jesteś przydzielony do tej ligi - róbcie wszystko co stosowne by rozgrywki się udały. Nie ma żadnych podstaw zakładać, że będzie inaczej. Co do komisarzowania - nie ma w tym nic trudnego, zaufaj mi. Powtórzę to: ja czy inni komisarze na forum służą pomocą w jakimkolwiek problemie, który może pojawić się w pierwszym roku w tej funkcji. Jest to naprawdę proste i nie wymaga od managera-komisarza dużo większego zaangażowania niż wykazywałby będąc zwykły manago. Ja też kiedyś zaczynałem i wiem, że to małe piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie taki miał być wydźwięk mojego posta. Po prostu zależy mi na grze a obawiam się, że liga może nie ruszyć.

 

Skoro powiadasz, że funkcja nie jest szczególnie wymagająca to gotów jestem nawet spróbować wziąć sprawy w swoje ręce o ile nie będzie lepszego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, o takie podejście mi chodzi. Chyba, że przeraża Cię założenie ligi i rozesłanie zaproszeń. Jeśli nie - największe wyzwanie masz za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też bym bardzo chętnie dołączył, jeśli tylko znajdzie się miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie troszku pod temat.

 

Szukam(y) 3 chetnych do gry w lidze h2h 16 druzyn. Liga dla zawodnikow managera pilkarskiego Hattrick ale w sumie nie jest to kryterium obowiazkowe :) Liga bez spadkow/awansow po prostu od paru lat gramy sobie w jendym sprawdzonym gronie (tzn okolo 10-12 osob a reszty szukamy).

 

Gdyby ktos chcial sobie dolozyc jeszcze jedna lige i bedzie gral do konca sezonu a nie zrezygnuje po paru tygodniach to prosze o adres email na Pm a ja wysle zaproszenie.

 

Draft wstepnie to 23.10 sroda 20-21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jednak nie chcę grać, wypiszcie mnie z listy rezerwowej, przepraszam za zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Późno to późno, ale jestem. Proszę o wpisanie na listę rezerwową - mam nadzieję, że w tym sezonie nie będę tylko biernym obserwatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH W REZERWIE:

Macie dużą szansę na grę w lidze 3B. Jest pare osób które są nieaktywne, więc macie szanse wskoczyć do ligi... Odwiedzajcie forum codziennie i koniecznie zajrzyjcie w środę/czwartek bo wtedy w razie nieaktywności graczy zapisanych wejdziecie na ich miejsca.

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Burban wskakujesz do ligi 3B: viewtopic.php?f=16&t=172 Po zgłoszeniu się tam dostaniesz na PW link do ligi na yahoo!

@Fremen, @Air. Macie dużą szansę na wskoczenie do 3B - sprawdzajcie forum codziennie i koniecznie w środę/czwartek. Wtedy być może zastąpicie nieaktywnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok jesteś na liście. Pamiętaj żeby codziennie sprawdzać forum bo jestem załamany ludźmi którzy zapisują się na listę rezerw, a jak już wskoczą do jakiejś ligi to ich niema.

Uff!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będę sprawdzał regularnie,

trudno czasami codziennie tutaj sprawdzać czy się dostało miejsce

dużo lepiej gdybyście wysyłali maila z wiadomością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomne sie jeszce raz w tym temacie. Gdyby ktos byl chetny na lige h2h (bez awansow) 16 druzyn, draft 23 w środe o 20 to prosze o PM-a z emailem to wysle zaproszenie.

 

Pilnie poszukujemy ostatniego zawodnika do gry.

 

 

Edit: Juz mamy komplet :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chetnie dolacze do ligi. zaluje ze dopiero wczoraj dowiedzialem sie o tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×