Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Lista rezerwowa - rozgrywki H2H Yahoo

Polecane posty

Zapomniałem zupełnie o tym forum, ale jakby były jeszcze jakieś miejsca w jakiejś lidze to chętnie dołączę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Też kurde z opóźnieniem się zabieram do takich rzeczy ale chętnie dołacze do ligi. Staż fantasy= 3 sezony także wiem o co chodzi i nie odpuszczam do końca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, jest Was coraz więcej. Jeśli nie będzie wykruszeń w ligach 3A, 3B, 3C wtedy otwiera się perspektywa otwarcia 3D. Co prawda nie prognozowałem tego ale coś w tym temacie powinno dać się ulepić po warunkiem (uwaga), że będzie w rezerwie 12 drużyn. Obserwujcie więc wątek i nieśmiało rozglądajcie się za chętnymi do uzupełnienia grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się zgłoszę i liczę że 12 osób się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

 

Też się zgłaszam, gram od kilku lat, ale w tym roku przegapiłem terminy zgłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest Was jedenastu. Ciekawe. Do sprawdzenia jak przedstawia się sytuacja w pozostałych ligach trzecich - jeśli nie będą tam wymagane uzupełnienia to pozostaje jedna osoba i mamy 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mówimy hop. Obserwujcie odpowiedzi w wątkach ligi 3A oraz 3C - jeśli dostanę potwierdzenie, że wszyscy tam zdołali dołączyć do ligi na yahoo - możemy rozmawiać o sytuacji u Was. Tymczasem myślcie już o komisarzu bo to kolejna kwestia, która może Was potencjalnie spowolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tam to wszystko wyglada? Ktos sie zglasza na komisarza ? Podjalbym sie ale dzieciaki/praca troche czasu zabieraja :)

 

Dawać, dawać ! Sezon się zbliża namówcie znajomych, komisarz i gramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy sezon w fantasy nba (jeśli się uda ruszyć z ligą) więc ja na komisarza się nie nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, liga jest dla Was, forum jest po to by skutecznie konstruować ligi więc wszystko sprowadza się tylko do spełnienia warunków technicznych a nie uzyskania mojego pozwolenia :D W tym momencie potwierdzenie od Thraina z jednej z ligi trzecich jest jedyną przeszkodą - jeśli potwierdzi komplet Wy również go macie.

 

Dig na komisarza. To mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, po konsultacji z Thrainem okazuje się, że w lidze 3A jest jeden maruder, który do tej pory nie dołączył na yahoo a zatem wstrzymuje całą ligę. Ma dostać monit z prośbą o szybkie dołączenie więc w przeciągu najbliższych dni będziemy mieli informację czy jegomość dołączył czy jednak Wasze grono musi być uszczuplone. W drugim przypadku do uzyskania kompletu konieczne będzie znalezienie jeszcze jednej osoby. Oby tak nie było - kontrolujcie sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpóźniej w czwartek będziemy mieli decyzję - jeśli maruder dołączy wtedy mamy komplet z miejsca. Jeśli nie - trzeba szukać uzupełnienia. Tak czy inaczej można już myśleć o organizacji draftu.

 

Dig: przydzielam Ci funkcję komisarza. Zacznij od wysłania powiadomień (mail/pw) do wszystkich potencjalnych uczestników ligi - nie zapominajmy, że sumienność userów w Waszej lidze też może kuleć, warto sprawdzić czy w i Waszym gronie nie będzie wykruszeń. W dalszej kolejności utwórz ankietę w doodle i wklej link - wątek organizacyjny dla ligi 3D za moment wrzucę. Samą ligę na yahoo także możesz utworzyć ale jeszcze wstrzymaj się z wysyłaniem linku - do momentu wykrystalizowania listy użytkowników (przynajmniej "od góry").

 

PS. Korzystaj także w pełni z dodatkowych uprawnień na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×