Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto - III liga 2013/2014

Polecane posty

III liga:

1. Gryzlak

2. Zywy19

3. kacpisek

4. marcelomattsoy

5. MTRFCB

6. matmaz

7. Ronnie

8. kyle winchester

9. leobulero

10. jordan20

11. Wojtas1989

12. luq28

 

Wybierzcie ze swojego grona komisarza (najlepiej kogoś z doświadczeniem) i ustalajcie dogodny termin draftu. Ustawienia ligi wyślę komisarzowi na PW.

 

Gracie o 3 miejsca premiowane awansem. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano ekipa ;)

 

Ktoś się może pochwalić jakimś większym doświadczeniem? Dla mnie to dopiero trzeci rok gry, komisarzem nigdy nie byłem, ale w tym sezonie prawdopodobnie będę już 'zarządzał' jedną mniejszą ligą. Na stanowisko komisarze tej ligi bynajmniej się nie pcham i byłbym rad gdyby objawili się inni kandydaci, najlepiej z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli idzie o mnie to absolutnie debiutuje więc nie pcham się na komisarza, szczególnie z moim trybem pracy itp. ... jeśli idzie o draft to możliwie przed 26/10 poproszę, godzina raczej nie gra roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również debiutuję.

Jeśli chodzi o draft to wolałbym pn-czw, z weekendami różnie bywa (na pewno nie ma mnie 19-21.10)

Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się komisarz.

 

Ja nie dam rady, jedna liga jak na pierwszy raz w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, komisarzowanie jest naprawdę proste. Wszyscy usztywniają się na wieść o tej funkcji ale to tak naprawdę nic poważnego. Powtórzę to co napisałem w innych wątkach: komisarz ma parę zadań administracyjnych (założenie ligi, rozesłanie zaproszeń, nadzorowanie wyboru terminu draftu) a potem w zasadzie jest takim samym graczem jak cała reszta. Czasowo nie ma tu większej różnicy. Technicznie/warsztatowo - tym bardziej - każdy potrafi pisać, wklejać, wysyłać maile czy pw. Dodatkowo dostajecie szpanerski medal widoczny w profilu na forum - wiadomo, że należycie do śmietanki :)

 

Śmiało, chyba nie ma sensu tracić rozgrywek czy nawet pierwszych gier sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem komisarzem jednej ligi i wystarczy mi obowiązków, jestem zapisany w kilku różnych ligach co razem daje mi wystarczająco dużo roboty, nie wezmę na siebie więcej.

 

Dla mnie to również pierwszy rok w roli komisarza. Niech ktoś się zgłosi, razem damy sobie jakoś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mogę zostać tym komisarzem. Myślałem że jest więcej roboty dla komisarza, ale skoro nie to mogę przyjąć ten zaszczytny tytuł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj ligę na yahoo, potem migiem do Comish tools/Invite friends i tam na dole kopiujesz link z zaproszeniem. Wysyłasz pw z linkiem do wszystkich uczestników ligi, wyznaczasz czas na dołączenie do ligi i kontrolujesz proces, w razie potrzeby wysyłasz ponaglenia :)

 

Równolegle załóż ankietę na doodle.com, zaproponuj terminy/czasy i czekaj na głosowanie. Wzory ankiet możesz podejrzeć w innych tematach ligowych.

 

Potem draft i jedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwaliłem za wcześnie. Z 12 osób zarejestrowało się 11, a 10 wzięło udział w ankiecie, wszystkim pasuje termin 13.10. o godzinie 22.00. Nie wiem co mam zrobić z niezarejestrowaną osobą, która nie daje znaku życia i z kolegą, który nie sprecyzował jeszcze czy pasuje mu termin draftu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mu obojętne albo ma gdzieś. Tak czy inaczej nie bierzesz go pod uwagę.

 

Co do tego, którego nie ma, wyślij info na pw/maila z ponagleniem. Jeśli nie wyrobi się w wyznaczonym czasie przyjmujesz kogoś rezerwowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście mamy draftować już w niedzielę to zbyt wiele czasu czekać nie możemy. Wypadałoby w sobotę mieć komplet uczestników + przyklepany draft.

 

Na liście rezerwowych pewnie znajdzie się ktoś chętny do gry przy czym od razu trzeba informować taką osobę, że draft planujemy na 13.10 - 22:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, będę korzystał :)

Odnośnie listy rezerwowej: istnieje w ogóle taka? Bo chciałbym jeszcze dziś wysłać do kogoś zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem zmiany w robocie mi się zmieniły i nie dam rady być obecny na drafcie w niedziele...

można przesunąć na wt, śr, cz albo pt? pomóżcie chłopaki to nie ode mnie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tygodniu będzie ciężko znaleźć jakiś termin. Niedziela nie pasuje Ci w ogóle czy rozchodzi się bardziej o godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×