Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Polecane posty

Lista uczestników:

 

[warning]1. wwoody33

2. Pafsen

3. PTB

4. Thrain

5. grzetom

6. kermit

7. leobulero

8. Tizz

9. kobe26

10. Zayl

11. Zywy19

12. jeffrey[/warning]

 

Komisarz: Thrain. Prośba o jak najszybsze założenie ligi, wysłanie linków z zaproszeniem na pw oraz dołączanie. Ustalajcie także datę draftu - tutaj myślę, że Thrain podrzuci odpowiedni link do ankiety w doodlu :)

 

Wątek z zasadami: viewtopic.php?f=16&t=57 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga utworzona, zaproszenia wysłane -dołączajcie. Ankiete doodle wrzuce jeszcze dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tej chwili jedyny sensowny termin draftu to 26.10 godzina 21:00. Brakuje jednej osoby w lidze na yahoo więc proszę o dołączenie w innym przypadku będziemy szukać zastępstwa. Ankieta jest zamknięta już. 7 osób wyraziło swoje zdanie. Co do pozostałych osób rozumiem że każdy termin draftu im pasuje i dostosują się do niego. W przypadku gdyby większa część osób nie mogła się zjawić, aby uniknąć draftu z autopickami istnieje możliwość skrócenia sezonu i draftowanie po rozpoczęciu ligi NBA ( chciałbym jednak uniknąć tego ). Osoby,którym nie odpowiada obecny termin draftu proszę o pisanie na priv, spróbujemy się dogadać i znaleźć termin odpowiadający jak największej liczbie osób, lecz uważam że po to właśnie była wprowadzona ankieta żeby się wypowiedzieć, a niestety jak widać nie ma terminu odpowiadającego wszystkim zatem wybrałem termin odpowiadający większości głosujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej to ilu jest graczy w lidze? Ja proponuje jakiś dzien od poniedziałku do czwartku. Sobota średnio mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sytuacja na froncie? Czy wszyscy dołączyli do ligi na yahoo? Czy macie jeszcze potencjalne zapotrzebowanie na graczy z listy rezerwowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzając ogłoszenie w lidze 3D:

- prośba do Thraina o uzgodnienie z Digiem uzupełnienia dla Tizza

- Tizz otrzymuje bana na rozgrywki h2h. Przykro robić do dziewczynce, tak ich mało u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzając ogłoszenie w lidze 3D:

- prośba do Thraina o uzgodnienie z Digiem uzupełnienia dla Tizza

- Tizz otrzymuje bana na rozgrywki h2h. Przykro robić do dziewczynce, tak ich mało u nas.

 

a co się stało z Tizzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem spróbujemy bez ankiety. Drugi tydzień punktowania jest od 4.11 zatem proponuje zrobić draft przed tym terminem. Myślałem nad 1.11, 2.11, 3.11. Piszcie, który termin pasuje i godzina ( z góry zakładam po 20), jeżeli nie pasuje napiszcie w tym wątku, zrobie wtedy ankiete dotyczącą dni 4.11-10.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie obojętnie. Ten ktoś dwunasty mógłby się w końcu ogarnąć i zarejestrować na yahoo do ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×