Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Polecane posty

Prośba o wklejenie tabeli przez PO. Jak sytuacja w lidze? Jak aktywność userów? Jeśli są ewidentne lamy (olewacze) - chciałbym o tym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

v8q0er.jpg

 

1 runda zapowiada się ciekawie, może z wyjątkiem pojedynku pierwszego seeda z ósmym. W minionym tygodniu Pafsen pewnie wygrał 6-2 i zanosi się na powtórkę z rozrywki. Najciekawszy pojedynek to chyba mój z Sikorkami (graliśmy dwukrotnie w sezonie, raz było 5-4, raz 4-5). Bullsfronda i Wrecking Crew to także interesujący match-up (w RS 4-4 i 8-1 dla Wrecking (!), aczkolwiek już parę kolejek temu). Hard Boiled z kolei w RS miał dwukrotne 5-4 z Murzynowem. Ogólnie to przyjemnie się grało, było trochę emocji i tradycyjnego kurwienia (przegrane o jedną trójkę/steal, albo o legendarne .001% FG) ;). Jak widać po tabeli, top4 ostatecznie trochę zdominowało RS, zobaczymy czy zgodnie dadzą radę przejść do półfinałów.

 

Co do olewaczy to nie chcę wyjść na donoszącego, ale chyba od 2-3 tygodnia rozgrywek graliśmy w 10tkę, bez Team of Case i Grzetoma. A szkoda, bo byłoby jeszcze więcej frajdy i walki do samego końca o PO, a tak już właściwie 3-4 tygodnie temu było wiadomo, kto w tych playoffach zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne donoszenie tylko dbałość o atmosferę rozgrywek. Kto olewa - wypacza nam zabawę a przecież tego nie chcemy. Dzięki, dawaj znać jak się sytuacja rozwija, ciekawy jestem jak ta silna czwórka sobie poradzi (upstety wiszą w powietrzu ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeffrey... niestety nasz pojedynek się posypał przez moje "gwiazdy" Drummonda, Collisona i niekorzystny terminarz. Chyba już to masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapeszaj, nie zapeszaj ;) Przecież moja obecna przewaga jest mikroskopijna, raptem parę stealów i 2-3 niecelne wolne :P. Faktycznie, miałeś mnóstwo pecha z kontuzjami Drummonda i Peka, w całym RS nie przegrałeś ani razu (!) statystyki zbiórek, a tu nagle taka sytuacja. Chociaż dzięki temu, nie ma kto zniszczyć Ci FT%^^. Ja przy okazji mam sporo farta, bo akurat pół tygodnia przed PO wrócił Bledsoe, opłaciło się jednak zdjąć go z FA w połowie stycznia. Z tego co widzę, to w innych match-upach jest masakra, same 5-4 i różnica jednego steala/trójki, w weekend będzie się działo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem dzielnie i bardzo zbliżyłem się pod koniec, jednakże ułożenie meczów oraz brak Drummonda i Pekovica na początku serii spowodował, że polegnę... Szkoda, bo już zaczynałem czuć krew przeciwnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30acro0.jpg

 

Miało być ciekawie, było arcyciekawie. O tyle ile mój pojedynek z Sikorkami okazał się najmniej ciekawy (przez plagę kontuzji u rywala), gdyż już przed ostatnim dniem było na 99% wszystko rozstrzygnięte, o tyle pozostałe 3 match-upy to były klasyki (w szczególności 2). Bullsfronda dość pewnie prowadził przez większość tygodnia, jednak Wrecking zaliczył jeszcze run i zbliżył się na różnicę ledwie 13 punktów. Hard Boiled z kolei zapomniał zmienić sobotni skład na niedzielny i o mały włos przez to nie umoczył (remis w statystyce steali), jednak dzięki 2-0 w RS z Murzynowem gra dalej. Na koniec zostawiłem sobie upset sezonu, czyli porażkę 1-szego seeda z 8-mym. Sam przed początkiem rundy skreśliłem Dżdżownice, a tutaj Pafsenowi nagle wyleciał na calutki tydzień Dwight i przez to przegrał minimalnie w blokach (19-20). Dodatkowo również przegrał o całe 7 punktów i 4 TO. Straty wydawało się, że ma pod kontrolą, jednak Oladipo wyjechał z 8 TO (where playoffs happens) w ostatnim meczu tygodnia i sensacja stała się faktem.

 

Za to, że przedwcześnie skreśliłem Dżdżownice, teraz pewnie zostanę dotkliwie skopany w półfinale, gdyż wyleciał mi Hickson i praktycznie będę grać bez klasowego centra, bo na FA jest sam szrot. W RS może i dwukrotnie wygrałem 7-2, ale to było wieki temu, a Anthony Davis dopiero ostatnio uregulował swoją formę i jak będzie kontynuować kokszenie, to 8 seed znajdzie się w finale ;). Bullsfronda ma 2-0 w sezonie zasadniczym z Hard Boiled (5-2, 5-4), ale jeśli ten drugi będzie pamiętał o wystawianiu składu, to pewnie wszystko rozstrzygnie się dopiero w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2i7oggy.jpg

 

Niesamowity match-up Hard Boiled z Bullsfronda Team. 6-3 jest trochę mylące, bo ten pierwszy wygrał statystykę trójek i asyst dokładnie o +1, poza tym miał ledwie +7 w zbiórkach i +2 w BLK. Bullsfronda może mówić o pechu, bo akurat w tym tygodniu wyleciał Gasol. U mnie też kontuzje trochę zadecydowały o niespodziewanie pewnym zwycięstwie (Dżdżownice bez Lee i Davisa). W finale faworytem jest Hard Boiled, który już mi podkradł Korvera z FA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh gdyby nie ta pierwsza runda i kontuzje Drummonda oraz Pekovica... to widziałbym siebie w drugiej lidze, a tak zmiażdżyłem najpierw Miami Pafsen (lider po rundzie zasadniczej), a w meczu o 5 miejsce zmiatam właśnie Wrecking Crew. No, ale nic... trzeba kibicować Jeffreyowi by wygrał ligę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh gdyby nie ta pierwsza runda i kontuzje Drummonda oraz Pekovica... to widziałbym siebie w drugiej lidze, a tak zmiażdżyłem najpierw Miami Pafsen (lider po rundzie zasadniczej), a w meczu o 5 miejsce zmiatam właśnie Wrecking Crew. No, ale nic... trzeba kibicować Jeffreyowi by wygrał ligę.

Nie mogę w żaden sposób zaprzeczyć, że przegrywam z kretesem.

Dobrze,że moi gracze wykonują solidnie rzuty osobiste i nie gubią wielu piłek, bo w przeciwnym razie nie wygrałbym w żadnej z kategorii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga nie była usłana różami, ale udało się :)

 

 

"Hard Boiled z kolei zapomniał zmienić sobotni skład na niedzielny i o mały włos przez to nie umoczył (remis w statystyce steali), jednak dzięki 2-0 w RS z Murzynowem gra dalej." = imprezka :-)

 

"Bullsfronda ma 2-0 w sezonie zasadniczym z Hard Boiled (5-2, 5-4), ale jeśli ten drugi będzie pamiętał o wystawianiu składu, to pewnie wszystko rozstrzygnie się dopiero w niedzielę." = motywacja :)

 

"Niesamowity match-up Hard Boiled z Bullsfronda Team. 6-3 jest trochę mylące, bo ten pierwszy wygrał statystykę trójek i asyst dokładnie o +1, poza tym miał ledwie +7 w zbiórkach i +2 w BLK. " - wszystko było wyliczone ;-)

 

jeffrey - nie wiem czy Asik i jego FT nie zaważyło - bez jego reb i tak byś wygrał tę kategorię

 

 

dzięki wszystkim za grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6xu3on.jpg

 

Również dzięki za grę. I owszem, masz rację z tym Asikiem, powinienem go wywalić, ale z uwagi na +1 w ST i -3 w BLK przed niedzielnym wieczorem, uznałem że warto zaryzykować, zwłaszcza że grali akurat z Denver. I te wolne jakoś by przeszły pewnie, ale Bledsoe i PG24 mieli wczoraj po 6/11 i 5/9. Jeszcze przed naszym pojedynkiem zakładałem, że może wygram 3PT, jednak trafiłeś na tydzień Dirka, a ja na słabszy Dragić'a. No i ten przechwycony Korver z FA w poniedziałek, kiedy ja chciałem to zrobić^^. Podczas ostatniej kolejki RS jak graliśmy, fartem wygrałem 5-4 (o JEDNĄ stratę), teraz szczęście się odwróciło, więc nikt nie powinien czuć się pokrzywdzony :P. Z uwagi na to, że to był mój wgl 1szy sezon w fantasy H2H to i tak mam zaciesz, że awansowałem ;) See ya w 2giej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×