Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 3B liga H2H Yahoo

Polecane posty

Lista uczestników:

 

[warning]1. Gryzlak

2. KapitanPlaneta

3. Ledley

4. host3234

5. bryz11

6. Burban

7. Holyfield24

8. Dub JJ

9. luq28

10. fisher27

11. Blasiacco

12. shevcu[/warning]

 

Komisarz: Dub JJ

Draft - 25 października godzina 21:30.

Trwa potwierdzanie uczestnictwa wyżej wymienionych graczy.

 

Wątek z zasadami: viewtopic.php?f=16&t=57 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wszystko w Twoich rękach @fisher-ileś. Ja chciałbym tylko zaproponować piątek/sobotę wieczór jako termin draftu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałbym tylko zaproponować piątek/sobotę wieczór jako termin draftu :D

 

Jestem na tak. Najlepiej pod koniec października, żeby mieć pełne rozeznanie co do kontuzji. Nie wiadomo czy w trakcie preseason ktoś sobie krzywdy nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest @fisher27??? Stwórz lige na y!, daj ankiete na doodle'a! Trzeba rozkręcić lige! Jeśli nie odezwiesz sie w ciągu dwóch dni proponuje wylonic innego komisarza... Nie zrozum mnie źle, po prostu chce żeby liga ruszyła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze piszesz, ale tyle czasu to czekać nie będziemy. Daję czas fisherowi do dzisiaj wieczorem, jeśli się nie pojawi wybieramy innego komisarza (mam jednak nadzieję, że to przejściowa zapaść z jego strony i wkrótce będzie aktywniejszy). Zerknijcie do 3B - tam świeżak wziął z kopyta sprawy w swoje ręce i temat się kręci. Fajna inspiracja dla niezdecydowanych. Kandydatury zgłaszajcie już teraz.

 

Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny na komisarza??? Wystarczy 20-40 min. Dziennie. @cieglo pisał że będzie pomagał... Prosze o zgłoszenia! Daje 2 dni max jeśli nie, w środę wieczorem biore tą posadę... xD. Wolałbym jednak żeby ktoś inny sie za to wziął bo u mnie z czasem niewesoło. Oczywiście jesli nikt sie nie zgłosi poświęce się.

PS: @fisher27 zastanóW sie!!!

PSS: albo robimy jak mówi @cieglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIga stworzona to jest do niej link http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/57827

 

To co dałeś to nie jest link umożliwiający dołączenie do ligi. Skoro już ją założyłeś to większa część formalności już za Tobą. Teraz tylko roześlij zaproszenia wszystkim na pw i zrób ankietę odnośnie terminu draftu. Jeśli rzeczywiście chcesz zrezygnować to nie wiem czy w już utworzonej lidze istnieje możliwość przekazania funkcji komisarza komuś innemu. Jeśli nie to nowy komisarz musi zakładać ligę na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że aktywność fishera nie jest imponująca więc dobrze, że sam zrezygnował. Oczywiście to spora przesada z tymi 20-40 min - rola komisarza sprowadza się do założenia ligi, zaproszenia uczestników, doprowadzenia do draftu w możliwie pełnej ekipie a potem ewentualnie (zależnie od ustawień) reagowania w sytuacjach typu draft. Po drafcie często nawet nie odróżniamy zwyczajnego gracza od komisarza. Jedyne co wymagamy od komisarzy to - poza osobistą niezależnością - również rozsądek jeśli chodzi o zaglądanie do ligi czy na forum. Jeśli znikasz na tydzień i nie wiadomo co się dzieje - nie nadajesz się do tej roboty ale i do gry w fantasy w ogóle. Komisarze często są proszeni o pomoc np. w opisaniu sytuacji w lidze na koniec sezonu czy poprowadzenie jakiejś innej inicjatywy związanej z ligą. Wracając do czasu - mi czasami zdarza się poświęcić i kilka godzin dziennie by w innym zerknąć - głównie przez ograniczenia czasowe - na 15 min.

 

Dub JJ: myślę, że spokojnie dasz radę. Poza tym nie jesteś sam - komisarzy na forum nie brakuje i WSZYSCY dają radę :) Traktuj to jako wybór na komisarza :) Działaj men, szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge sie odnaleźć na yahoo, jakos tyle tych opcji tyle wszystkiego na espnie jakoś przejrzysciej dla mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko to póki co wygląda w porównaniu do innych lig, które już prawie ugadały się co do terminu draftu. My nawet nie mamy komisarza :N Poza tym teraz rzuciłem okiem na aktywność użytkowników zapisanych do ligi i widzę że tylko część zagląda tu regularnie, a kilku logowało się ostatnio we wrześniu. Oby ta sytuacja się poprawiła, bo będzie duży problem ze skompletowaniem całej dwunastki na yahoo, zwłaszcza że jak na razie lista rezerwowa świeci pustkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że się uda odpalić w komplecie bo jestem głodny rywalizacji a jak nie to prosze o przeniesienie do którejś z lig gdyby brakowało gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się organizować, a nie prosić o przeniesienie. Takie podejście w niczym nie pomaga. Wybierzmy na początek komisarza i zobaczymy ile osób się zapisze. Dub JJ pisał, że w ostateczności może się podjąć, więc żeby nie tracić czasu, to niech już oficjalnie obejmie funkcję komisarza i stworzy ligę ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, no to temat jasny. Dub JJ oficjalnie komisarzem. Link do ligi to podstawa - trzeba jak najszybciej dołączyć i spokojnie czekać na ustalenie terminu i sam draft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy otrzymali linki do ligi! + jest jeszcze sprawa dwóch znajomych (Lebron666 i Durantula525) pierwszy prezentuje mierne zainteresowanie grą więc prosze o wypisanie go> Drugiemu daję czas do 20:00! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo prosisz? :) Ty tu teraz zawiadujesz, ja nie będę się wtrącał do Twojej ligi. Możesz edytować posty w tym wątku - m.in. ten z listą uczestników (pierwszy). Jeśli wyznaczasz deadline a ktoś nie dołącza do ligi - masz prawo zdecydować czy czekacie czy zastępujesz tego kogoś zawodnikami z rezerwy. Działaj.

 

Czy masz poprawne ustawienia ligi? Zerknij do wątku z zasadami h2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień "Waiver Time" z 2 days na 1 day. "Max Acquisitions per Week" to chyba 5 ma być, a nie 4. Do tego playoffs dla 8 zespołów, a dałeś z tego co widzę 6. I jeszcze kwestia pozycji:

 

-PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, BN, BN, BN <--- obecnie ustawione

-PG, SG, G, SF, PF, F, C, Util, BN, BN, BN, BN, BN <---podane przez cieglo w dziale z zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×