Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 3B liga H2H Yahoo

Polecane posty

1. wszystko ustawione w lidze, jeśli coś jest nie tak - piszcie...

2. Do @luq28 i @Blasiacco

Przejrzyjcie ten wątek i zasady h2h.

3. Jutro wieczorem zamykam ankietę na doodle'u i ostatecznie wybieramy termin draftu!

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i dzięki za zaproszenie. Dołączyłem do ligi i wypełniłem ankietę.

Odnośnie ankiety w moim przypadku weekend 19-21 odpada bo mam wyjazd, natomiast weekend 25-27 najprawdopodobniej odpada sobota dlatego piątek/niedziela zdecydowanie byłyby najlepsze. BTW szkoda że nie ma opcji draftu w tygodniu bo wtedy znacznie łatwiej o wolny wieczór.

Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KapitanPlaneta zmień na yahoo nazwę teamu (teraz masz KapitanPlaneta's team") a na forum masz wpisane Rainbow Destroyers.

Holyfield24 zmień nazwę (teraz masz Holyfield's team) na tą co masz wpisane na forum - The Greatests

bryz11 zmień nazwę (na yahoo masz KK Katowice) na HC Katowice bo taka jest wpisana w Twoim profilu na sznurówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Rainbow Destroyers to jest moja drużyna w mistrzostwach Polski. Tutaj dam inną nazwę, wkrótce postaram się wymyślić coś oryginalnego, bo dziś to już nie mam głowy do tego :) Co do draftu to wydaję się, że jedyną datą która będzie odpowiadała wszystkim jest 25 października, więc proponuje ostatecznie zdecydować się właśnie na ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna data draftu typu wąż w lidze 3B head to head na sznurowadlo.pl to 25 października o godzinie 21:30!!! Osoby które nie dołączyły jeszcze do ligi mają sporo czasu - proponuję dać im około 5 dni. Jako że jestem zielony w fantasy NBA to jestem otwarty na Wasze propozycje i każdą uwzględnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!

 

Jak narazie w lidze prawidłowo zapisane jest 7 teamów:

1. Dub JJ - Karniowice Nets

2. host3234 - Soprano Familia

3. bryz11 - KK Katowice

4. Ledley - Tottenham Cavaliers

5. luq28 - Bonkersi

6. shevcu - MKS Milejów

7. KapitanPlaneta - Muminy

 

Prośba o zmianę nazwy:

Holyfield24 - zmień nazwę na The Greatests

 

Brak graczy albo niezidentyfikowane nazwy:

Gryzlak - (jeśli już jesteś w lidze, zmień nazwę na DKS Dys, jeżeli nie, przeczytaj wiad. odemnie i dołącz!)

CHCGDUL - (jeśli już jesteś w lidze, zmień nazwę na Gimbasket Przemyśl, jeżeli nie, przeczytaj wiad. odemnie i dołącz!)

fisher27 - (jeśli już jesteś w lidze, zmień nazwę na Żubry Białystook, jeżeli nie, przeczytaj wiad. odemnie i dołącz!)

Blasiacco - (jeśli już jesteś w lidze, zmień nazwę na KOZIA WOLKA, jeżeli nie, przeczytaj wiad. odemnie i dołącz!)

 

LUDZIE, ZRÓBCIE WRESZCIE TO CO PISZĘ, BO JEST ZA DUŻO ZAMIESZANIA!!!!!

Macie czas do środy - czwartku maksymalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KapitanPlaneta - Rainbow Destroyers (nie kombinuj, masz mieć taką nazwę jak tu, na forum)

 

Ok. Już poprawione. Zmieniłem nazwę drużyny na "Muminy", jest ona widoczna także w moim profilu na sznurówce. Mam nadzieję że to cię zadowala ;) Dobrze że wziąłeś się ostro za ogarnianie sprawy, bo teraz faktycznie powstał lekki bałagan. Liczę, że wszyscy użytkownicy uporządkują swoje statusy i będzie wszystko jasne jak na dłoni. Nie chcę być drobiazgowy, bo póki co bardzo dobrze wywiązujesz się ze swojej roli, ale godzina draftu nadal jest źle :P Ustawiłeś 11:30pm EEST, a chyba umawialiśmy się na 9:30pm. To tylko szczegół, bo do draftu jeszcze sporo czasu i możesz to zmienić w każdej chwili, więc się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masakra z tym draft time! Teraz jest ok? Bo ja nie ogarniam.

 

Jeszcze godzina do tyłu :P Ustaw sobie w zakładce My Team>Edit Team Info strefę czasową Europe/Istanbul (czyli GMT +02:00), bo może masz inaczej i dlatego ciężko ci ustawić :)

 

Edit: Teraz wszystko się zgadza :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ O ZMIANĘ NAZWY NASTĘPUJĄCE TEAMY:

Sun's Team - prawdopodobnie Blasiacco - zmień na tą którą masz wpisaną na forum w profilu!!!

AZS Kolonia Dys Płd. - prawdopodobnie Gryzlak - zmień nazwę na tą którą masz na forum w profilu!!!

 

Czekamy do jutra na CHCGDUL który nie pojawił się na forum od 24 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na nazwe nie mam jeszcze pomysłu, ewentualnie tak zostanie, ale jak zmienie to zmienie i na sznurówwce i na yahoo i poinformuje na forum. Myślę że to nie problm a narazie niech jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHCGDUL out za nieaktywność. Nie ma sensu dłużej czekać na gościa który nie zagląda na forum od 24 września (!). Burban in.

Dzięki Holyfield24.

 

Ponawiam:

PROSZĘ O ZMIANĘ NAZWY NASTĘPUJĄCE TEAMY:

Sun's Team - prawdopodobnie Blasiacco - zmień na tą którą masz wpisaną na forum w profilu!!!

AZS Kolonia Dys Płd. - prawdopodobnie Gryzlak - zmień nazwę na tą którą masz na forum w profilu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas jednak brakuje jednego gm'a.

 

Użytkownik Burban dostał info na PW i na maila, z tego co widziałem odczytał wiadomość, może niedługo się zgłosi... Poczekajmy do środy/czwartku :D

 

EDIT: Burban już się zgłosił, niedługo powinien być w lidze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ostatnia sprawa: niech wszyscy gracze zgłoszą tu gotowość do gry, tj. wchodzenia na yahoo i forum co zajmie około 15 min. I nie pisz mi @Blasiacco żebym się wyluzował, bo jak wszyscy będą robić co zechcą to zrobi się burdel i Bambustan! Staram się wszystko prawidłowo zorganizować, nie dokładajcie więc sztucznych problemów... Na te zgłoszenia mamy dużo czasu, powiedzmy do 21.10.13 r., czyli sześć dni.

Dziękuję i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem gotowy na rozpoczęcie rywalizacji :) Nie wiem jednak Dub JJ, czy najlepszym pomysłem jest abyśmy tutaj zgłaszali gotowość do gry. Część osób uzna pewnie, że nie ma po co tu zaglądać skoro dopełnili już wszystkich formalności i mogą się nie zadeklarować. Nie pochwalam tego, ale niestety może do tego dojść, obym się mylił. Mimo wszystko radzę rozważyć ci przeniesienie tej dyskusji na forum ligi na yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie do końca rozumiem czemu ma służyć meldowanie się w temacie - warunek konieczny do rozpoczęcia rywalizacji to obecność w lidze. Potem konieczne jest zaangażowanie rozumiane jako aktywność w lidze na yahoo: wystawianie składów, dbanie o drużynę. Kto porzuci drużynę w trakcie sezonu powinien być napiętnowany - to nie ulega wątpliwości. Ja w swoich ligach nigdy nie wymagałem jednak aktywności na forum poza zgłoszeniem się w temacie i wnioskami co do terminu draftu - wszystko ponad powinno wynikać z dobrej woli zaangażowanego gracza a nie z obowiązku.

 

PS. Sposób w jaki Dub prowadzi tę ligę podoba mi się. Jest dyscyplina i to chodzi. To także fajny przykład dla każdego nowego komisarza jak wziąć sprawy w swoje ręce i wprowadzić własny styl zarządzania :) Inna sprawa, że - pomimo wstępnych wątpliwości - wszyscy nasi nowi komisarze radzą sobie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, w takim razie liga jest kompletna, zwarta i gotowa... xD Draft: 25.10.13 r. piątek, 21:30

wszystkie formalności załatwione.. czekamy na draft :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za nieobecność na drafcie, ale wypadła ważna sprawa. Mimo wszystko wcześniej coś tam ustaliłem i zespół tragiczny mi nie wyszedł. Trochę słabo to wychodzi pod koszem, ale zaraz popracuje nad jakimiś zmianami.

 

Ktoś ma na zbyciu jakiegoś centra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×