Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 3B liga H2H Yahoo

Polecane posty

Trochę prywaty, pisałem już w Knajpie ale wydaje mi się, że niewielu tam zagląda: jeśli ktoś dysponuje PS3 oraz NBA 2k13 i chciałby stworzyć w ramach sznurówki małą ligę - zapraszam (gramy już goozmanem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba o wklejenie tabeli przez PO. Jak sytuacja w lidze? Jak aktywność userów? Jeśli są ewidentne lamy (olewacze) - chciałbym o tym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tgoj.png

 

Mam małe pytanie: co zadecydowało o tym że Milejów jest niżej od Wolki mimo tego samego bilansu? Bezpośredni pojedynek? Jeśli chodzi o aktywność to jest bardzo pozytywnie. Jedynie Greatests ewidentnie olał sprawę, co chyba zresztą widać po tabeli i nie logował się od listopada. Nie wiem natomiast z czego wynika przerwa w aktywności komisarza, bowiem Karniowice Nets nie był obecny od 5 lutego, ale może jeszcze się pojawi. Podsumowując, zapowiada się ciekawa rywalizacja, niestety straciłem pierwsze miejsce w ostatniej kolejce, ale nie będę z tego powodu rozpaczał, bo i tak mam niezłą pozycję wyjściową. Pozdrawiam :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punktacja powinna być gdzieś w helpie na yahoo ale nie wiem czy nie kombinujesz dobrze z tym bezpośrednim starciem.

 

Informujcie na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

decyduje wyższy "winning percentage" z ostatniego tygodnia jak przez cały sezon w takich sytuacjach

 

https://help.yahoo.com/kb/fantasy-basketball/head-to-head-regular-season-tiebreakers-fantasy-basketball-sln6830.html?impressions=true

 

u Was to jeszcze nic - w 3D widzę ktoś przez tę regułę nie wszedł do PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

n36u.png

 

Największą sensacją jest zdecydowanie odpadnięcie najwyżej rozstawionego DKS Dys, widać więc że niczego nie można być pewnym po sezonie regularnym. Od siebie mogę dodać, że pojedynek z MKS Milejów był bardzo nerwowy i dopiero w sobotę udało mi się uzyskać niewielką przewagę, którą szczęśliwie zdołałem utrzymać przez niedzielę. Jedyne czego mogę się w tej chwili obawiać przed kolejną rundą, to dalszych problemów LeBrona z plecami, ale mam nadzieję że to już za nim i w tym tygodniu nie opuści żadnego meczu. Mam pytanie w w kwestii systemu awansów, a mianowicie, czy wiadomo już ostatecznie ile dokładnie drużyn awansuje po tym sezonie do drugiej ligi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie powstały 4 ligi trzecie - więc zmiany we wstępnych ustaleniach są nieuniknione. awansują więc po 3 zespoły z każdej z trzecich lig (zamiast wstępnie zakładanych 4-ech awansów z 3 trzecich lig). stworzą one wraz 9 zespołami z obecnej drugiej i 3 spadkowiczami z 1ej dwie 12-zespołowe ligi drugie. kwestia przypisania do poszczególnych lig też już była wstępnie rozpisana - postaram się to zmodyfikować wg rozsądnych propozycji Bulka (33 str tematu ligi 1ej) i wrzucić do tematu o zasadach (http://test.sznurowadlo.pl/viewtopic.php?f=20&t=163) jeszcze zanim będzie wiadomo kto się będzie kryć pod symbolem 3A1 lub 3D3 (czyli przed końcem tego tygodnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Czyli na chwilę obecną jeszcze nikt nie może być pewien awansu.Z jeden strony to dobrze bo emocje będą większe, ale w przypadku odpadnięcia w półfinale mecz o trzecie miejsce może być na prawdę wyniszczającym przeżyciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3jsu.png

 

Jak widać Stawki kontynuują swój niesamowity run. W finale raczej nie są faworytem, ale mieliśmy już tyle sensacji, że na pewno nie należy nikogo przedwcześnie skreślać. Na początku muszę pogratulować swojemu rywalowi. Pojedynek przegrałem niestety minimalnie, ale pocieszające jest to, że stał na bardzo wysokim poziomie, a o końcowym rezultacie zdecydowały detale. Osiągnąłem statystki które pewnie pozwoliłyby wygrać każdy inny matchup, ale akurat trafiłem chyba na najlepszy tydzień swojego rywala okraszony świetną grą Duranta i 75 trafionymi łącznie trójkami. Nawet wykorzystując limit zmian nie udało mi się przechylić szali zwycięstwa na moją stronę. Cóż, teraz pozostaje pojedynek o 3 miejsce, niezwykle istotne bo przecież ostatnie premiowane awansem. Jednym słowem must-win :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od siebie mogę dodać, że pojedynek z MKS Milejów był bardzo nerwowy i dopiero w sobotę udało mi się uzyskać niewielką przewagę, którą szczęśliwie zdołałem utrzymać przez niedzielę.

 

Dzięki za ciekawy ćwierćfinał, gratuluje przy okazji awansu. Może w przyszłym roku będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie opóźnienie. Drabinka:

lz97.png

 

Ostateczna tabela:

6ept.png

 

Ufff....udało się. Przyznam, że nie spodziewałem się tak zaciętej rywalizacji, być może byłem zbyt pewny swojej przewagi, ale jak widać tradycji musiało stać się zadość i kolejny mój pojedynek skończył się wynikiem 5:4. Byłem wręcz przekonany jeszcze w niedzielę, że nie dam już rady wygrać kluczowej statystyki przechwytów, ale na moje szczęście w drużynie Tottenham Cavaliers akurat w tym aspekcie finalnego dnia zawiódł przede wszystkim Kawhi Leonard i ostatecznie to ja mogę się cieszyć z minimalnego zwycięstwa. Gratuluję awansu pozostałym, a reszcie dziękuję za zaciętą walkę. Cel nadrzędny na ten sezon, jakim był oczywiście awans, udało mi się zrealizować z czego jestem bardzo dumny, wciąż jednak odczuwam mały niedosyt po nieznacznej porażce w półfinale. Raczej nie najlepiej świadczy o moich decyzjach podczas draftu to, że z pierwotnie wybranego składu do ostatniego dnia sezonu dotrwało tylko dwóch zawodników, chociaż z drugiej strony mogę być zadowolony, że dokonałem dobrych wymian i dobrze dobierałem dostępnych wolnych agentów. Na pewno na kolejny draft muszę przygotować lepszą strategię. Do zobaczenia w kolejnym sezonie i mam nadzieję, że wszyscy użytkownicy biorący udział w rozgrywkach tegorocznej ligi, a przy tym wykazujący aktywność przez cały sezon, mimo sporadycznego udzielania się na forum stawią się w komplecie na starcie przyszłych rozgrywek. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×