Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Polecane posty

Fluber będziesz kontynuował swoje wpisy? Fajnie jest wiedzieć co dzieje się u innych kolegów w grupach i jak wygląda sprawa awansu.

 

Pozdrawiam

knt

 

Podbijam, Flub wracaj z urlopu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz będę wrzucał tabelki co 2 tygodnie, ostatnio chyba tylko cztery ekipy pozamieniały się miejscami i uznałem, że wolę ten czas poświęcić na inne sprawy :D Poza tym to cieglo głównie Twoja wina, bo gdybyś tak nie odskoczył wszystkim to może mielibyśmy jeszcze jakieś emocje, a tak to możesz się już zastanawiać, z którym pickiem będziesz wybierał w finale :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, ekipy gonią, zaglądam do innych lig od czasu do czasu i postępy są :) Do końca sezonu jeszcze sporo czasu, wiele może się zmienić - ja patrzę tam na rankingi bo nie ukrywam, że kibicuję swojej grupie (NEVERWINS oraz Rembricz) a także sprawdzam jak znane marki z naszego forum znajdują się w rozgrywkach. Myślę, że nie jestem jedyny, który podchodzi w ten sposób - to fajny sposób na rozpoczęcie szarego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na na powrót cotygodniowych zestawień? Zbliża się koniec sezonu i miło byłoby wiedzieć jak przedstawia się sytuacja w poszczególnych grupach i kto na chwilę obecną awansuje do finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×