Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Polecane posty

Dość ubogi (a nawet egocentryczny) ten komentarz nad tabelkami :) Nie wiem jaką funkcję mają spełniać te artykuły. Może zaangażujmy komisarzy do przesyłania 2-3 zdań na temat sytuacji w swojej lidze? To żadne obciążenie a powinno ubarwić suche tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz jest tylko i wyłącznie dlatego, że nad każdym artykułem MUSZĘ takowy komentarz zamieścić. Poza tym chyba nie ma wątpliwości, która grupa jest najmocniejsza i osiąga najlepsze wyniki, więc mam pisać o tle? :V

A tak na serio, to jeżeli wszystkim komisarzom chciałoby się coś napisać, to nie ma żadnego problemu, ale prosząc Was o pomoc, nie nakładałem na Was tego obowiązku, zatem nawet nie śmiem prosić. Aczkolwiek, gdyby WSZYSCY komisarze wyrazili zgodę, to dla mnie żaden problem. Byle byscie pamiętali o regularnym podsyłaniu takiego komentarza w każdy poniedziałek.

Wrzucam tabele, żeby było porównanie dla osób z lig i spoza nich, bo trochę niewygodnie skakać od URL do URL, a poza tym dorzucam listę aktualnych finalistów z kolejnością wyborów, także każdy wie, na czym w danym momencie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, myślę, że to żadne obciążenie a każdy chyba śledzi sytuację w swojej lidze. Poza tym nie musi być to żadna obligacja - jeśli ktoś będzie miał czas/chęci/wenę może podesłać a Ty to wkleisz. Jeśli nie - jak w przypadku recenzji draftów - najwyżej nie wkleisz. Myślę, że idąc w tym kierunku dodajesz ten pierwiastek prawdziwego, bliskiego tradycyjnemu dziennikarstwa a na tym powinno zkrainy zależeć. Dlaczego akurat artykuły o fantasy nba mają odbiegać jakością przekazu od reszty? Jeśli zależy nam na promocji dyscypliny to na pewno będzie to taki mały krok w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym chyba nie ma wątpliwości, która grupa jest najmocniejsza i osiąga najlepsze wyniki, więc mam pisać o tle?

 

mam nadzieję, że to żart bo to chyba najgłupsze co można napisać o tych wynikach.. wg mnie wyniki są kompletnie nieporównywalne między grupami (chociażby przez stopień doświadczenia managerów w poszczególnych grupach) a już na pewno nie te po total points - niektórzy mają np. po 15, 20 meczów więcek ugranych - a gdzie jak gdzie ale w FP to ma znaczenie. tabelki po średnich dawałyby o wiele bardziej przejrzysty obraz poszczególnych grup - ale i tak nie byłby to materiał porównawczy pomiędzy nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko zabawa, nie zamieniaj się w jizza, ekhm, tizza :) Ta formuła jak żadna inna pozwala na tego typu zestawienia, z przymrużeniem oka oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gooz, oczywiście że to był żart :D

Po prostu staram się Was tym zbytnio nie obciążać, bo każdy z Was/Nas zapewne ogarnia więcej lig. Jeżeli ktoś z Was będzie chciał coś napisać o swojej grupie to będę to wrzucał -żaden problem. Ustalmy deadline na szesnasta w każdy poniedziałek i będzie git. No i proponuję celem dalszej dyskusji przenieść się do naszego działu administracyjnego :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yy - nie rozumiem za bardzo porównania do jizza?? on mi się bardziej kojarzy z brakiem mózgu i nadmierną amerykanizacją niż zdolnością odróżniania zabawy od reala

 

zestawienia - tak, ale po średniej z widocznymi totals i rozegraną liczbą meczów - to coś by pokazywało. tak mamy wklejone mało czytelne kilkanaście nakładających się na siebie rzędów cyferek - lekkie pójście na łatwiznę. ja po pierwszym tygodniu wysłałem Fluberowi tabelkę ze średnimi ale widząc, że robi prostego printscreena z każdej ligi - przestałem to liczyć i wysyłać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry Gooz, nie o to mi chodziło oczywiście - bardziej o sztywne podejście do luźnego tematu porównań (tutaj pomiędzy ligami za pomocą rankingów, w h2h o ideę wielopoziomowości, która wprowadza umowny podział na klasę zawodników).

 

Fakt, że dopiero po średniej widać realną moc drużyny. Ale totale wbrew pozorom też są istotne, szczególnie w tak głębokiej lidze - kontuzja gwiazdy i średnia leci na łeb a jesteśmy te kilka punktów w plecy już na starcie (bo ktoś jechał oporowo a my dobieraliśmy najwydajniejszych). Myślę, że podejście po średnich sprawdza się lepiej ale też znamy je z mniejszych lig gdzie w mniej lub bardziej szczęśliwy sposób można zastąpić braki. Doświadczeń z lig 20 osobowych nie mamy :)

 

Ja generalnie staram się utrzymywać wysoki total przy wysokiej średniej. Na razie mi się to udaje :D

 

PS. Tizz to laska. Na stówę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fluber będziesz kontynuował swoje wpisy? Fajnie jest wiedzieć co dzieje się u innych kolegów w grupach i jak wygląda sprawa awansu.

 

Pozdrawiam

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×