Jump to content
Sign in to follow this  
fluber

ARTYKUŁY NA ZKRAINYNBA.COM

Recommended Posts

Fluber będziesz kontynuował swoje wpisy? Fajnie jest wiedzieć co dzieje się u innych kolegów w grupach i jak wygląda sprawa awansu.

Pozdrawiam

knt

Podbijam, Flub wracaj z urlopu ;)

Teraz będę wrzucał tabelki co 2 tygodnie, ostatnio chyba tylko cztery ekipy pozamieniały się miejscami i uznałem, że wolę ten czas poświęcić na inne sprawy :D Poza tym to cieglo głównie Twoja wina, bo gdybyś tak nie odskoczył wszystkim to może mielibyśmy jeszcze jakieś emocje, a tak to możesz się już zastanawiać, z którym pickiem będziesz wybierał w finale :V

Niekoniecznie, ekipy gonią, zaglądam do innych lig od czasu do czasu i postępy są :) Do końca sezonu jeszcze sporo czasu, wiele może się zmienić - ja patrzę tam na rankingi bo nie ukrywam, że kibicuję swojej grupie (NEVERWINS oraz Rembricz) a także sprawdzam jak znane marki z naszego forum znajdują się w rozgrywkach. Myślę, że nie jestem jedyny, który podchodzi w ten sposób - to fajny sposób na rozpoczęcie szarego tygodnia :)

Jest szansa na na powrót cotygodniowych zestawień? Zbliża się koniec sezonu i miło byłoby wiedzieć jak przedstawia się sytuacja w poszczególnych grupach i kto na chwilę obecną awansuje do finału.