Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

WYMIANY W LIGACH

Polecane posty

Mam też szlagierowy trejd w 14-osobowej lidze FP: Mirza Teletović + Anderson Varejao za Amira Johnsona i Ramona Sessionsa :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o trejdzie: J. Terry + L. Aldridge za L. Stephenson + T. Gibson + A. Jefferson?

 

Mi nie wydaje się bardzo przegięty ale pojawiła się wątpliwość jednego z graczy i wolę się z Wami skonsultować :) To akurat w mojej lidze h2h (2A).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bulek nic nie pisze ale to co zgłasza t3jlor z B roto faktycznie nie wygląda poważnie:

 

The Fundamentals oddaje :

 

Kobe Bryant

Shabazz Muhammad

Avery Bradley

Marcus Smart

 

Nie ma spiny oddaje :

 

Bradley Beal

Andrew Wiggins

Chris Bosh

 

Kobe coraz mniej grający, kaszaniący, ledwo łapiący się do Top100 za sezon jako podstawa ściągnięcia Bosha, Beala i coraz lepiej grającego Wigginsa? come on!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do przyjęcia, mimo że Bosh po kontuzji też wypadł poza TOP 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny trejd między The Fundamentals a nie ma spiny:

 

Bryant i Bradley za Irvinga.

 

Ja nie mam zastrzeżeń tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w H2H pojawiła się pierwsza wymiana i moim zdaniem od razu dziwna ;)

 

Jamal Crawford + Deron Williams = Lou Williams

 

Dodam, że to lider oddaje Jamala i Derona. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w drugiej roto też spuściłem Derona na FA. wydaje mi się, że już nic z niego w tym sezonie nie będzie a Nets przejdą w tankmode (plotki transferowe Lopeza i Jacka)

 

także, jak dla mnie, to wymiana rezerwowego na rezerwowego. niepewny Deron to tylko utrapienie dla właściciela - więc pewnie gość wolał go dorzucić jako spekulacyjny bonus/zachętę niż wywalać na FA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Znów gościu o ksywie Mikołaj z "nie ma spiny"" jest widoczny...

 

Tym razem coś takiego:

 

Asik i Zeller do nie ma spiny

 

Bosh i Bryant do Green Heads

 

 

Asik i Zeller są warci rozmieniania Bosha?

 

Dodam, że nie ma spiny ma 10 pkt w punktach i 3 w zbiórkach. Jakieś wytłumaczenie to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakieś żarty tam u Was w ogóle - przeszło już z nim z wcześniej z tego co widzę "Kobe + A. Bradley za K. Irvinga" o czym pisał t3jlor, czyli trade którego nie raczyłeś nam dać pod głosowanie (why?)

i teraz typ oddaje sztywnego na przynajmniej 9 miechów Kobasa jako jakiś bonus do Bosha za 2óch "bolesławów"? zablokowałbym mu całkiem możliwość wymian o ile to możliwe bo to jakieś żarty a komisz nad tym ewidentnie nie panuje - czyżby za mała ważność ligi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MP przy takim podejściu osób odpowiedzialnych jak by nie było za utrzymywanie pewnego poziomu rywalizacji to naprawdę żałość i nie będę się już więcej dziwić niechęci ludzi do tej inicjatywy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Momencik....

 

jakieś żarty tam u Was w ogóle - przeszło już z nim z wcześniej z tego co widzę "Kobe + A. Bradley za K. Irvinga" o czym pisał t3jlor, czyli trade którego nie raczyłeś nam dać pod głosowanie (why?)

Polecam zerknąć na wcześniejszą stronę tego tematu:

 

Kolejny trejd między The Fundamentals a nie ma spiny:

 

Bryant i Bradley za Irvinga.

 

Ja nie mam zastrzeżeń tym razem.

 

jakoś ominąłeś to wtedy bez słowa...

 

Poza tym Kobe wtedy był zdrowy a Irving aż tak nie szalał.

 

i teraz typ oddaje sztywnego na przynajmniej 9 miechów Kobasa jako jakiś bonus do Bosha za 2óch "bolesławów"? zablokowałbym mu całkiem możliwoścć wymian o ile to możliwe bo to jakieś żarty a komisz nad tym ewidentnie nie panuje - czyżby za mała ważność ligi??

 

Zastanawiam się nad tym - ale na razie veto ligi działa. I radzę, nie spiesz się z oskarżeniami, że nie panuję nad sytuacją, bo tak się jakoś składa, że nic cholernie jednostronnego do tej pory nie przeszło.

 

MP przy takim podejściu osób odpowiedzialnych jak by nie było za utrzymywanie pewnego poziomu rywalizacji to naprawdę żałość i nie będę się już więcej dziwić niechęci ludzi do tej inicjatywy..

Przy takim, czyli jakim? Coś przeszło do tej pory niefajnego, co mnie ominęło? Teraz jest dobrze pisać z perspektywy, jak się wie, ze Kobe out of season. Dawaj mi swoje typy, to może puszczę booka z torbami...

 

Poza tym ja się ciągle zastanawiam, czy to vetować. Z całą pewnością za Bosha można osiągnąć lepszy zestaw, ale cały czas podkreślam, ze sprzedaje go typ, który w 3pts i pts źle nie stoi. Choć jego zerowa aktywność na FA podważa sens dalszego istnienia w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejny trejd między The Fundamentals a nie ma spiny:

 

Bryant i Bradley za Irvinga.

 

Ja nie mam zastrzeżeń tym razem.

 

jakoś ominąłeś to wtedy bez słowa...

 

tu mnie masz - nie zauważyłem tego - na pewno bym wetował bo już wtedy Kobas zaczął dużo odpoczywać i dobrze opisał sytuację t3jlor :

Zawodnik top 20 na totalach za niepewnego zdrowotnie i odpoczywającego ostatnio często Kobasa + Bradleya, który solidny mecz zagra raz na 10

 

dalsze moje wnioski były przedłużeniem tego przeoczenia także sorka - wzorowo stoisz na straży porządku w tej lidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×