Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

WYMIANY W LIGACH

Polecane posty

Dopiero co zaczęliśmy, a już mam pierwszą wymianę do konsultacji w mojej lidze.

Trey Burke za Mario Chalmersa. Jako, że nie mogę nic wywnioskować po średnich, zwracam się z prośbą do Was o ocenę, czy mam to puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny trejd do konsultacji:

Vince Carter - Glen Davis. Różnica większa niż piętnaście procent według zasad ze zwykłego fantasy, ale czekam na Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jakie były kryteria zatwierdzania ale patrząc na ten trejd nie widzę jakiejś drastycznej dysproporcji. Vince gwiazdą nie jest ale przyda się już teraz. Davis kontuzjowany ale jak wróci może dodać sporo soku. Ja bym to puścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Jeffa Teague i Amira Johnsona i w życiu bym nie oddał ich za Walla. Gościu od Janka musiałby coś dodać na jakieś 45-50 FP żeby to miało sens. Różnica między Jeffem a Johnem to tylko trochę ponad 10 punktów, a w tak dużej lidze, zaróno Teague, jak i Johnson są w górnej jednej trzeciej. Ja bym nie puścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje, że te potencjalne 40FP można jeszcze wydłubać z FA - podejrzewam, że MKA taki ma plan (a matys ma wyrzucić Faveraniego). Wall to już top 20 a może być lepiej, z całym szacunkiem dla Teague'a i Amira to nie ten poziom. jakbym sam decydował to bym puścił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem teraz okiem na składy tych drużyn. MKA ma rotację szerszą niż 8 graczy i dla niego ten trejd jest korzystny, właściciel Walla z kolei liczy na dodatkowego gościa do rotacji. To wszystko ma sens. Jestem za puszczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem potrzebuję konsulatcji. Wymiana wygląda tak:

Anderson Varejao + Mario Chalmers za

Derrick Williams i Marc Gasol

biorąc pod uwagę debiut Bynuma trochę mi to nie pasuje, ale chętnie posłucham Waszych opinii. Wymiana dotyczy tego samego gościa, który wziął Chalmersa za Burke'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiś grubszy spryciarz - bo jak dla mnie chce za półdarmochę wyciągnąć Dr Marca a w tak szerokiej lidze to chyba za dużo - ja bym wetował. między zdrowiem i sytuacją kadrową Gasola i Varejao jest przepaść, potem w pojedynkach zaplecza Chalmers lekko lepiej od Williamsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinniśmy brać przy ocenie wymiany pod uwagę tego, że AV lubi się połamać. Póki co jest zdrowy i gwarantuje dobre cyferki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×