Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dub JJ

Porady draftowe

Polecane posty

Jako pierwszorczniak chciałbym poznać opinię na temat mock draftu przeze mnie przeprowadzonego. Chodzi mi o porady, uwagi i tego typu rzeczy. Draftowałem na 12 osób z siódmym pickiem :D

 

PG: Tony Parker (42)

SG: Bradley Beal (66)

G: J.R. Smith (90)

SF: Carmelo Anthony (7)

PF: Al Horford (18)

F: Zach Randolph (55)

C: DeMarcus Cousins (31)

Util: Kevin Garnett (79)

Util: Dion Waiters (103)

Util: Kyle Korver (114)

Bench: Alex Len (tu się komp zaciął :DDD) (127)

Bench: J.J. Hickson (138)

Bench: Kentavious Caldwell-Pope (151)

 

Mam nadzieję że parę osób skomentuje :)

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno komentować, każdy ma swoją strategię. Na tym etapie sezonu będzie trudno zebrać w tym gronie jakieś komentarze, każdy próbuje się okopać i komentuje dopiero kiedy powietrze zejdzie z balona - po drafcie.

 

"Generalnych zasad" jest wiele a jedna głosi, że w pierwszych trzech rundach nie obsadzasz pozycji tylko bierzesz najlepszych w danym momencie dostępnych. Nie wiem czy to się sprawdza bo i ta strategia potrafi być wielowątkowa :)

 

Twój skład generalnie nie podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie na mocku mozesz sie oswoic z systemem, opanowac techniczna strone draftu. Ale niestety jesli chodzi o wybory graczy to slabo symuluje on prawdziwy draft (szczegolnie jesli liga w ktorej grasz jest mocna a na mocku polowa slotow to boty).

 

Lepiej bys zrobil wrzucajac wybory po rundach a nie po pozycjach. Czy Zach Randolph to dobry wybor? To zalezy czy wybrales go w 3 czy w 7 rundzie ;)

 

Z Twojego skladu osobiscie cenie bardzo Parkera i Horforda. Wybor Melo z nr 7 tez nienajgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że Melo poszedł w drugiej rundzie a z nr 7 wybrany został Horford. Jeśli tak, to materiał do analizy żaden :) Tutaj faktycznie pierwsze o czym pomyślałem to kolejność wyborów, tego brakuje by przynajmniej stwierdzić kto poszedł za wcześnie a kto jest sleeperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×