Skocz do zawartości
fluber

Finał - sezon 14/15

Polecane posty

Wybieram najwyższy, aktualnie możliwy numer w drafcie. (czyli numer 1)

W wątku widzę, że zostały tylko wybrane numery:

5. L.TM

6. Musli

Nie widzę, które zostały już wybrane. Przydałby się jakiś dopisek przy tej liście na pierwszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły burdel się tu zrobił i nie dziwie się, że kolega Pumeks nie wyłapał w gąszczu jałowych dyskusji, kto już potwierdził numer na drafcie. Pumeks w pierwszym poście masz już wszystko uzupełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przydzieliłem limitu. Póki co wszyscy się wywiązywali. Bulls przeskoczył na koniec kolejki. Jeśli do końca draftu się nie pojawi, to zastąpi go sebac13. Jurek Furtak wybrał ósemkę, więc teraz Twoja kolej knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto się nie zalogował do ligi niech się zgłosi.

Proponuję ustalać termin draftu, osobiście 26 mi nie bardzo pasuje.

 

Mi z kolei nie pasuje 25 października. Poza tym to jest ostatni weekend przed startem sezonu więc trochę późno taki draft. Może zrobimy jeszcze we wrześniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień troszkę wcześnie z kolei. Ja proponuję październik, w sumie dowolny dzień na tym etapie ale ograniczeniem jest dla mnie godzina - nie może być za wcześnie. Wszystko po 21 i git.

 

Flub, może odpal doodle'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preseason kończy się dopiero 24 października, więc najlepiej byłoby zrobić draft po tym dniu, ale wtedy mielibyśmy tylko 3 dostępne daty, więc rozumiem że komuś może akurat wtedy nie pasować. Dla mnie każdy termin po 15 października będzie najbardziej optymalny. Draft we wrześniu to słaby pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bulls2006 do tej pory się nie zgłosił i tym samym traci miejsce w finale. Wchodzi na nie zawodnik z 3 miejsca z najmniejszą liczbą punktów, czyli sebac13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy komplet potwierdzeń i komplet menedżerów na yahoo, więc można zacząć precyzyjnie ustalać termin draftu. Chciałbym uniknąć ankiety, bo po pierwsze jest z tym dużo wypełniania, a po drugie zwykle osoby wpisują terminy najbardziej komfortowe, więc odwrócimy sytuację. Przez tydzień będę czekał na informacje od Was jakie macie ograniczenia dotyczące draftu od 1 do 31 października w godzinach 18-23.

 

Ja zacznę i z całą pewnością odpada u mnie 8.10. Może się zdarzyć, że nie będę dostępny przed 21:30, ale póki nie mam planu zajęć na uczelni, to nie jestem w stanie określić, w który dzień mogę mieć ograniczenia.

Z postów MJ-a, ciegla, MistrzaFB i mackwiatkowskiego wynika, że odpadają także 25.10, 26.10 i 28.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, podobnie jak Fluber, dopóki nie dostanę planu zajęć na uczelni, nie mogę dokładnie sprecyzować, który termin będzie mi odpowiadać a który nie. Jak na ten moment to na pewno odpadają u mnie niedziele i poniedziałki (chyba, że po 22).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×