Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2014/2015] Ogólny wątek organizacyjny - zapisy do 30.09.14

Polecane posty

Zgodnie z ustaleniami zawartymi w temacie viewtopic.php?f=20&t=163&st=0&sk=t&sd=a&start=50 (strona szósta, wpisy Gooza) postaram się w niniejszym wątku uporządkować sytuację w ligach przed zbliżającym się sezonem. Poniżej wklejam składy osobowe poszczególnych lig - zweryfikujcie je proszę i wprowadzajcie ewentualne korekty. Następnie poproszę o wyznaczenie komisarzy poszczególnych lig (ja biorę się za 2A) a ich o utworzenie właściwych wątków związanych z przygotowaniami do draftu i rozgrywek.

 

W niniejszym wątku proszę także o potwierdzanie chęci uczestnictwa w rozgrywkach sezonu 2014/15. Osoby potwierdzone oznaczę na poniższych listach kolorem zielonym a te definitywnie pasujące - mam nadzieję, że takich nie będzie - na czerwono. W ich miejsce wskoczy inna drużyna i kolejka przesunie się.

 

W pierwszej kolejności ustalmy składy lig pierwszej oraz drugich. Chwilowo wstrzymuję się z organizowaniem lig trzecich.

 

Osoby kompletnie nowe w rozgrywkach proszę o dopisywanie się w tym temacie - viewtopic.php?f=16&t=199 (lista rezerwowa, z której będziemy uzupełniać rozgrywki zasadnicze).

 

Liga 1

1. Gooz

2. Gerard

3. Nalesnick

4. knt

5. Andrew23

6. El-Maniaque

7. Kuba

8. Pitrekk

9. żmijor

10. AIR-MJ

11. bulek

12. MKA

 

Komisarz: MKA

 

Liga 2A - prośba o podanie nazwy drużyny przy potwierdzaniu udziału, tam gdzie wiedziałem uzupełniłem sam (bazowałem na liście sporządzonej przez Gooza)

1. GRB (10 w I)

2. cieglo (12 w I)

3. fluber (5 w II)

4. Dupeta (PH#1)(7 w II)- rezygnacja - w zastępstwie promocja dla Tottenham Cavaliers (Ledley)

5. Pogromcy Donkow (szogo)(10 w II)

6. Byle Co (matysw)(12 w II)

7. Raging Ravens (yblue)(1 w IIIC)

8. Tymon Hurricane (marcelomattsoy)(2 w IIIC)

9. Don't Wake Me Up (kyle winchester)(3 w IIIC)

10. Bonkersi (luq28)(1 w III B)

11. Stawki Kalisz (burban)(2 w III B) - rezygnacja, brak potwierdzenia - w zastępstwie promocja dla Jestem zwycięzcą (Kuz)

12. Muminy (KapitanPlaneta) (3 w III B)

 

Komisarz: cieglo

 

Liga 2B - prośba o podanie nazwy drużyny przy potwierdzaniu udziału, tam gdzie wiedziałem uzupełniłem sam (bazowałem na liście sporządzonej przez Gooza)

1. Benon (11 w I)

2. Polish Mastery (4 w II)

3. Gdansk Raiders (jason) (6 w II)

4. Dallas Crusaders (Evilian)(8 w II)

5. Kentucky Wildcats II (wasyl7777)(9 w II)

6. Chyze Rosomaki (dariomeus) (11 w II)

7. Hard Boiled (leobulero)(1 w III A)

8. 2good4noobs (jeffrey)(2 w III A)

9. Bullsfronda's Team (bulls2006)(3 w III A)

10. Menele W Abordażu (majchu)(1 w IIID)

11. Kocham Cudze Żony (adi)(2 w IIID)

12. The Lego (hermman89)(3 w IIID)

 

Komisarz:

 

Liga 3A

1. Dżdżownice z Morholt (ptb)

2. Koszalińskie Sikorki (kobe26)

3. Wrecking Crew (zayl)

4. Miami Pafsen (pafsen)

5. grzetom

6. maxweber

7. muodissi

8. Blacksnow

9. KK11

10. GluchyPL

11. Swarley

12. maciekkoszalin

 

Ban dla Team of Case (zywy19)

 

Zrezygnowali: Kermit, wwoody33

 

Komisarz:

 

Liga 3B

 

1. DKS Dys (Gryzlak)

2. MKS Milejów (shevcu)

3. Soprano Familia (host3234)

4. Żubry Białystok (fisher27)

5. KK Katowice (bryz11)

6. CarloStaccio

7. przem_pretor

8. Jurek Furtak

9. maclew78

10. Dante

11. lukaszz23

12. emel

Komisarz:

 

Bany dla Holyfielda oraz Dub JJ.

 

Zrezygnowali: Blasiacco

 

Liga 3C

1. FC Bosnia (MTRFCB)

2. Illuminati (carter)

3. Dillon Panthers (qbas)

4. Bayern Cavaliers (Michal0606)

5. bulls4ever

6. immortal_87PL

7. mashi

8. elessar1990

9. frami

10. mkaszewski

11. Brudzio

12. Falki

 

Komisarz: MTRFCB

 

Ban dla furmansky.

 

Zrezygnowali: woreq, Panbosmanjana, Zajmon, Sniffn

 

Liga 3D

1. Red Panthers (Dig)

2. NEVERWINS (pumeks)

3. San Diego Bulls (Air)

4. FedaykinTeamFour (Fremen)

5. The Blues 23 (bared)

6. barcalover

7. mati1200

8. mazi88

9. pokor88

10. SiXers

11. AlienDeg

12. Decos20

 

Komisarz:

 

Ban dla henek82 (KoolKatz) i Golden (We Are Warriors).

 

Zrezygnowali: zabold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dopisujęsię podobnie jak rok temu! :)

A kto Ty jesteś? :) Która to Twoja drużyna? Jeśli jesteś jeszcze w jednej z 3. lig - wstrzymaj się chwilkę. Wkrótce opublikujemy listy także dla najniższej klasy rozgrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie uwagi. Mamy wątek (przytoczyłem go) związany z zasadami, jeśli chodzi o organizację możesz walić tutaj.

 

PS. Zgłoszenie bez nazwy drużyny jest bezcelowe. Nie znajdę Cię na liście, nie odhaczę jako potwierdzonego. Ogarnij się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazwa druzyny-jordan20

rok temu bylem zajalem 9 miejsce w "sznurowadlo.pl III liga"

 

co do uwag:

1) rok temu gralismy zwykla lige (nie h2h) - teraz tego nie bedzie?

2) mozna utworzyc tez zwykla lige by chetni i ci co maja duzo czasu na ogarniecie tego mogli zagrac w oby ligach?

3) mozna zalozyc na fb specjalna grupe na potrzeby osob z naszej ligi by ulatwic komunikacje?

rok temu niestety kontakt z ludzmi byl fatalny, nie odpisywanie na posty, propozycje trade`ow bylo nagminne

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwa druzyny-jordan20

rok temu bylem zajalem 9 miejsce w "sznurowadlo.pl III liga"

 

co do uwag:

1) rok temu gralismy zwykla lige (nie h2h) - teraz tego nie bedzie?

2) mozna utworzyc tez zwykla lige by chetni i ci co maja duzo czasu na ogarniecie tego mogli zagrac w oby ligach?

3) mozna zalozyc na fb specjalna grupe na potrzeby osob z naszej ligi by ulatwic komunikacje?

rok temu niestety kontakt z ludzmi byl fatalny, nie odpisywanie na posty, propozycje trade`ow bylo nagminne

 

1. Nie wiem jaką "zwykłą" ligę masz na myśli - to jest wątek w dziale h2h i o tym traktuje. Inne ligi będą także sukcesywnie odżywały jako, że sezon dopiero pączkuje - może wśród nich będzie ta, którą masz na myśli. Jest roto, FP, budżetówka, keeper i inne. Poszukaj.

2. Jak wyżej. O ile tylko jest miejsce i masz wolne sloty na swoim koncie - możesz grać w tylu ligach w ilu chcesz.

3. Jest oficjalna strona sznurówki na fb ale zasadniczo...hmmm...martwa :) Lig jest tak dużo, że wrzucenie wszystkiego do jednego wora jest karkołomne. Proponuję namówić komisarza danej ligi by zrobił to we własnym zakresie na fb i problem z głowy. Prawie. Pozostaje upewnić się, że wszyscy jak jeden mąż nie tylko zasilą daną grupę ale będą z niej korzystać. Problem nie istnieje w aktywnych solidnych ligach, myślę, że to bardziej kwestia towarzystwa niż formy kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zażenowany spadkiem, ale gotowy zmazać blamaż zgłaszam się do rozgrywek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flub, Ty jesteś rozpoznawalny ale dobrze, że dajesz przykład :) Kapitan Planeta - witaj na pokładzie naszej coraz mocniejszej 2A :) Obok GRB, Fluba mamy jeszcze zawsze groźnego szogo. Reszty bardzo nie kojarzę ale zapowiada się trudny sezon :o

 

Bared, czytaj wątek i popraw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 a w h2h - zgłaszam pełną gotowość (Koszalińskie Sikorki 5 m-ce w 3A)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Całkowicie nowi zawodnicy - proszę o wpisywanie się w tym temacie (viewtopic.php?f=16&t=199) . Dobrym przykładem jest kolega powyżej, który najwyraźniej grał w MP ale w lidze h2h nie uczestniczył i będzie świeżakiem.

 

2. Listy dla lig 3B oraz 3C są już udostępnione w pierwszym poscie tego wątku (komisarze/zastępcy przesłali wymagane dane). Wciąż czekam na ogarnięcie sytuacji w ligach 3A oraz 3D i do czasu przesłania pełnej listy uczestników, którzy pozostali po ostatnim sezonie w ligach nie będzie możliwości potwierdzania uczestnictwa. Jeśli zainteresowani mają kontakt z komisarzami z w/w lig - proszę o wywarcie nacisku, ewentualnie podesłanie listy uczestników na moje pw we własnym zakresie.

 

3. Jeśli ktoś potwierdzał udział a nie widzi swej drużyny/nicka na zielono w pierwszym poscie - proszę o zaczepianie mnie :) (póki co nie dotyczy to naturalnie lig 3A oraz 3D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×