Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2014/2015] Ogólny wątek organizacyjny - zapisy do 30.09.14

Polecane posty

Po raz ostatni przypominam, że bez identyfikacji drużyny nie jestem w stanie potwierdzić zgłoszenia. Jeśli wpisujecie w tym wątku - wskazujcie siebie na liście z pierwszego posta. Jeśli jesteście nowi w tych rozgrywkach - wpisujcie się bezpośrednio na liście rezerwowej. Na koniec organizacji po prostu zamykam listę więc w Waszym interesie jest by znaleźć się wśród potwierdzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frami, to nie MP a inne rozgrywki. Jeśli - poza MP - chcesz zagrać i tutaj - wpisz się na listę rezerwową w odrębnym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze by powoli zakladac przynajmniej ta pierwsza lige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze by powoli zakladac przynajmniej ta pierwsza lige

Czy można to traktować jako nieśmiałe zgłoszenie na komisarza 1. ligi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze komisarzem powinien byc ktos z wiekszym stazem w pierwszej lidze a nie debiutant, tym bardziej ze uznanych marek w pierwszej lidze nie brakuje, ale jak nie ma innych chetnych to nie widze problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, piszę to w kontekście Twojego apelu by zakładać już ligę na yahoo - bez komisarza nie jest to naturalnie możliwe. Umówmy się tak, że jeśli do końca dzisiejszego dnia nie zgłosi się żaden inny chętny do prowadzenia Waszej ligi - stanowisko komisha obejmujesz Ty i jedziecie z gruzem :)

 

PS. Resztę spraw dot. Waszej ligi będziecie uzgadniać już w dedykowanym wątku, który założę wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wakacjach i nie widziałem przypomnienia, ale jestem, gram dalej w 2 lidze aby podbić serca moich fanów :R .

 

Dallas Crusaders!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy mija termin zgłaszania się do rozgrywek? Bo nic o tym nie widzę w pierwszym poście. Wkurza mnie zamulanie ze zgłoszeniem ze strony moich nowych rywali. Od razu budzi to podejrzenia co do ich przyszełgo zaaangażowania w rozgrywki, a nic tak nie psuje zabawy jak olewający manager. Potępiam oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisy rozpoczęliśmy wcześnie, to trzeba przyznać. Nad deadlinem się nie zastanawiałem ale myślę, że czekanie dłużej niż do końca września nie ma sensu. Kto się do tego czasu dopisze - wchodzi do gry. Luki uzupełnimy z listy rezerwowych.

 

PS. Kto ma kontakt ze żmijorem mógłby go zmolestować. Liga pierwsza jest kluczowa bo w przypadku ubytków wyzwala przetasowania potencjalnie we wszystkich poziomach niżej. Swoją drogą, od kiedy pamiętam żmijor dopisuje się późno/w ostatniej chwili ale podczas gdy chyba problemów nie sprawia.

 

PS2. Komishem w 1. lidze zostaje MKA. Wkrótce powstanie właściwa liga.

 

PS3. Osób niepotwierdzonych czy luk wynikających z olewactwa naliczyłem 42. Na liście rezerwowych mamy póki co 12 osób więc na tę chwilę 3. ligi praktycznie nie mają szans działania w proponowanym kształcie. Czekamy na kolejnych chętnych.

 

Edit. Odnowiłem ligę z zeszłego sezonu. Po dołączeniu MKA przekażę mu obowiązki i się ulotnię. On zaprosi pozostałe drużyny. Do niego należy też założenie wątku organizacyjnego - jeśli będzie się obijał - wiecie co zrobić ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×